AKCIJA: DU TYRIMAI UŽ VIENO KAINĄ

2024 01 15

Šeškinės poliklinika kviečia pacientus pasitikrinti dėl žmogaus papilomos viruso (ŽPV) ir lytiškai plintančių infekcijų (LPI).  Sausį ir vasarį du tyrimus atlikę už vieno kainą, sutaupysite daugiau kaip 37 eurus.

Įprastai Šeškinės poliklinikoje ŽPV tyrimas kainuoja 32 eurus (ir 5,17 euro už tepinėlio paėmimą), LPI tyrimo kaina taip pat 32 eurai (ir 5,17 euro už paėmimą). Nors poliklinikos laboratorijoje šių tyrimų kaina ir taip yra viena palankiausių Vilniuje, akcijos metu abu tyrimus atliksime už vieno kainą, t. y. 32 eurus (ir 5,17 euro už tepinėlio paėmimą).

Tyrimus siūlome atlikti vieno vizito į polikliniką metu. Užsiregistravę ir atvykę į polikliniką eisite tiesiai į kabinetą: moterys – pas akušerę, vyrai – pas savarankiškai dirbančią slaugytoją.

Registruotis patogiausia internetu e.poliklinika.lt: Registracija / Užkrečiamųjų ligų ir COVID-19 tyrimai, skiepai / ŽPV ir LPI moterims / ŽPV ir LPI vyrams. Galite skambinti ir tel. 8 5 250 2000 arba registruotis atvykę į polikliniką. Panorusiems tyrimus atlikti anonimiškai tokią galimybę suteiksime.

Tyrimų rezultatus per 7 dienas pateiksime paskyroje e.poliklinika.lt: Mano sveikata / Laboratoriniai tyrimai. Anonimiškai tyrimus atlikę asmenys jų rezultatus matys: https://e.poliklinika.lt/laboratoriniai_tyrimai_anoniminiai.php

ŽPV – viena iš lytiškai plintančių infekcijų. Bent kartą gyvenime ji paliečia net 4 iš 5 žmonių, nepriklausomai nuo jų lyties, amžiaus ar gyvenimo būdo. Įrodyta, kad ŽPV – ne tik pagrindinis gimdos kaklelio vėžio sukėlėjas moterims, jis taip pat gali sąlygoti varpos, apyvarpės, lytinių liaukų vėžį vyrams. Be to, šis virusas gali būti viena iš burnos vėžio priežasčių.

Šeškinės poliklinikoje ŽPV tyrimas atliekamas PGR metodu, nustatoma 14 didelės rizikos ŽPV tipų.

LPI užsikrečiama lytinių santykių metu. Užsikrėtus LPI, ligos simptomai ne visada atsiranda iš karto, jie gali pasireikšti po keleto savaičių, mėnesių ar dar ilgesnio laiko. Be to, daugiau nei 30 procentų užsikrėtusiųjų simptomų visai nejaučia. O negydomos LPI gali sukelti komplikuotų sveikatos pakitimų, tokių kaip negimdinis nėštumas, priešlaikinis gimdymas, lėtiniai dubens skausmai, uretritas, sąnarių skausmai ir nevaisingumas. Dėl šios priežasties labai svarbu laiku atlikti diagnostiką ir pradėti gydymą.

LPI tyrimas Šeškinės poliklinikos laboratorijoje taip pat atliekamas PGR metodu, kas leidžia greitai ir tiksliai nustatyti infekciją jau jos pradžioje. Šiuo tyrimu gali būti nustatyti net 7 lytiškai plintančių infekcijų sukėlėjai vienu metu: chlamidijozės (Chlamydia trachomatis), gonorėjos (Neisseria gonorrhoeae), trichomonozės (Trichomonas vaginalis), mikoplazmozės (Mycoplasma genitalium, Mycoplasma hominis), ureplazmozės (Ureaplasma parvum, Ureaplasma urealyticm).