Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS GYDYTOJAI PATARIA
Gruodžio 03 , 2020
Gyvename tokiu metu, kai itin svarbu rūpintis savo sveikata ir stiprinti imunitetą. Informacijos, kaip tai daryti, pilna viešoji erdvė, apie tai diskutuojame ir patys su šeimos nariais bei bičiuliais. Tik ar visada toji informacija teisinga?
PERSIRGAU COVID-19 IR ESU SVEIKAS. KADA DARBDAVYS GALI PRAŠYTI ĮRODYMŲ?
Gruodžio 02 , 2020
Informacijos, jog darbuotojas yra persirgęs COVID-19 liga ir pasveikęs, o tai reiškia – ir neužkrečiamas, gali būti prašoma dviem atvejais: sugrįžus į darbą po ligos, kai darbdavys nori įrodymų, kad grįžęs kolega yra sveikas ir neužkrečiamas, taip pat – pakartotinai turėjus didelės rizikos...
KVIEČIAME RAŠYTI LAIŠKUS DĖL PREVENCINIŲ PROGRAMŲ
Gruodžio 02 , 2020
Kyla klausimų dėl nemokamų prevencinių sveikatos patikros programų? Kviečiame rašyti elektroninius laiškus adresu prevencines@poliklinika.lt. Prevencinių programų koordinatorė į jums rūpimus klausimus atsakys per kelias darbo dienas.
KAD INFORMACIJA ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS PACIENTUS PASIEKTŲ LAIKU
Gruodžio 01 , 2020
Poliklinikoje dedame daug pastangų, kad pacientus laiku pasiektų visa aktuali informacija: pranešimai apie vizitus pas gydytojus, tyrimus, prevencines programas, kitos svarbios naujienos. Deja, mūsų geri norai neduos laukiamų rezultatų, jei žmonės nepadarys savo „namų darbų“.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS 22-OSIOS APYLINKĖS PACIENTŲ DĖMESIUI
Lapkričio 30 , 2020
Pranešame, kad šeimos gydytoja Aušra Vitkauskienė nebedirba Šeškinės poliklinikoje. Artimiausiu metu informuosime apie naują šios apylinkės šeimos gydytoją, o iki tol jos buvusiais pacientais rūpinsis pavaduojantys šeimos gydytojai.
APIE VITAMINŲ NAUDĄ IR ITIN SVARBŲ VITAMINĄ C
Lapkričio 27 , 2020
Vitaminų žmogui reikia labai nedaug, tačiau organizmo ląstelėse jie nesintetinami. Apie atskirų vitaminų naudą ir pagrindinį jų šaltinį – maisto produktus savo žiniomis dalijasi Šeškinės poliklinikos šeimos gydytoja Marija Vainilaitienė.
PACIENTAI LINKI IŠTVERMĖS IR DĖKOJA ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS MEDIKAMS UŽ PAGARBŲ, ATSAKINGĄ DARBĄ
Lapkričio 27 , 2020
Ši savaitė itin gausi pacientų padėkų: nuoširdžių, jausmingų, net poetiškų.
PORTALAS MAŽIESIEMS: KAD DIENOS BĖGTŲ LINKSMIAU
Lapkričio 26 , 2020
Karantino metu ilgas valandas leidžiant namuose gali pasidaryti nuobodu – ypač mažiesiems šeimos nariams. Po truputį tai perauga į nerimą dėl nematomo priešo, liūdesio dėl atskirties nuo senelių ir draugų, nutrūkusios mėgstamos veiklos.
BELAUKIANT KALĖDŲ: ŠVENTINIŲ SVEIKINIMŲ KONKURSAS
Lapkričio 25 , 2020
Nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Šiemet jos bus kitokios, gal ne tokios šurmulingos, su mažiau pramogų ir linksmybių, tačiau vis tiek jaukios, šiltos, namiškos. Ir vėl namai kvepės pyragais, spindės eglutė, o vaikai ir suaugusieji lauks dovanų. Ir vėl...
VIS DAR GALIMA NEMOKAMAI ATSIIMTI KALIO JODIDO TABLETES
Lapkričio 24 , 2020
Vilniaus savivaldybė pratęsė terminą, iki kurio vilniečiai gali atsiimti prevenciniais tikslais dalijamo kalio jodido tabletes.
NORITE BŪTI IŠMANIU PACIENTU – PRISIJUNKITE PRIE ATSINAUJINUSIOS ASMENINĖS PASKYROS
Lapkričio 23 , 2020
Kviečiame Šeškinės poliklinikos pacientus naudotis atsinaujinusia https://e.poliklinika.lt/
IŠSITIRKIME IMUNITETĄ KORONAVIRUSO ANTIKŪNŲ GREITAISIAIS TESTAIS
Lapkričio 23 , 2020
Šeškinės poliklinika pristato aktualią naujieną – greituosius serologinius testus koronaviruso antikūnams nustatyti.
PACIENTAI SAKO: „AČIŪ, KAD ESATE. JŪS NEREALŪS!“
Lapkričio 20 , 2020
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos medikai ir vėl sulaukė gražių žodžių iš savų pacientų.
NAUJA PASLAUGA SERGANTIESIEMS COVID-19 LIGA
Lapkričio 20 , 2020
Koronavirusu sergantiems Šeškinės poliklinikos pacientams pristatome svarbią naujovę – galimybę naudotis asmeniniu sveikatos būklės dienynu.
IŠSAUGOKIME ANTIBIOTIKŲ EFEKTYVUMĄ ATEITIES KARTOMS
Lapkričio 18 , 2020
Šiandien, lapkričio 18 d., Europoje tryliktus metus iš eilės minima Europos supratimo apie antibiotikus diena, o pasaulyje šeštą kartą – Pasaulio supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaitė (lapkričio 18–24 d.).
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS GYDYTOJAI KOLEGIŠKI IR VERTI PASITIKĖJIMO
Lapkričio 13 , 2020
Darbo savaitės pabaigoje pasidžiaukime gražia Šeškinės poliklinikos pacientės padėka savo gydytojai.
KARANTINAS: KAS PASIKEITĖ ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE
Lapkričio 12 , 2020
Suprasdama pacientų lūkesčius gauti visapusišką medicinos pagalbą, net ir prasidėjus karantinui, Šeškinės poliklinikos administracija priėmė sprendimą drastiškų apribojimų neįvesti, o kol kas išsaugoti vasarą ir rudenį teiktų planinių paslaugų skaičių.
GYDYTOJAS GALI ANKSČIAU NUTRAUKTI KORONAVIRUSU SERGANČIO PACIENTO IZOLIACIJĄ
Lapkričio 11 , 2020
Keičiasi izoliacijos nutraukimo tvarka: izoliacija gali būti nutraukta anksčiausiai po 10 dienų, o norint nustatyti, ar žmogus, kuris sirgo koronavirusu (COVID-19), jau yra pasveikęs, nebereikia atlikti papildomo nosiaryklės ir ryklės tepinėlio ištyrimo PGR metodu.
VĖL TURIME NEMOKAMOS GRIPO VAKCINOS
Lapkričio 11 , 2020
Šeškinės polikliniką jau pasiekė antra dalis 2020–2021 m. sezoninės gripo vakcinos, skirtos rizikos grupėms priklausantiems asmenims skiepyti.
STABDYTI VIRUSO PLITIMĄ LIETUVOJE PADĖS „KORONA STOP LT“!
Lapkričio 09 , 2020
Mobiliosios programėlės tikslas – informuoti žmones apie tai, kad jie buvo arti koronavirusu užsikrėtusiųjų, ir sudaryti galimybę nutraukti plitimo grandinę.
MUMS DĖKOJA
Lapkričio 06 , 2020
Šaunusis poliklinikos Fizinės medicinos ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos skyrius ir šią savaitę sulaukė padėkų.
SVARBU: NEDARBINGUMAS IR LIGOS IŠMOKOS
Lapkričio 05 , 2020
Pandemijai nesiliaujant ir visai šaliai grįžtant prie griežtesnių apribojimų, dirbantiems gyventojms gali tekti dažniau kreiptis į asmens sveikatos įstaigą dėl laikino nedarbingumo suteikimo ir ligos išmokos mokėjimo.
UŽSIENIO ŠALIŲ GEROJI PATIRTIS – EMOCINEI SVEIKATAI GERINTI
Lapkričio 05 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija, reaguodama į socialinės atskirties ir saviizoliacijos poveikį psichologinei, emocinei gerovei ir sveikatai, informuoja, jog į lietuvių kalbą yra išverstas ir adaptuotas gidas „Pirmoji pagalba: kultūra“.
ŠALYJE TRIMS SAVAITĖMS SKELBIAMAS KARANTINAS
Lapkričio 04 , 2020
Vyriausybės sprendimu lapkričio 7 d. 00 val. Lietuvoje įsigalios karantinas ir truks mažiausiai tris savaites – iki lapkričio 29 d. 24 val.
SAVAITĖ LEPINA PACIENTŲ PADĖKOMIS
Spalio 30 , 2020
Šią darbo savaitę Šeškinės poliklinikos medikai sulaukė itin daug pacientų padėkų ir gražių palinkėjimų. Kaip medus sielai skamba ilgametės pacientės žodžiai: kartą sutikus tokį specialistą, daugiau niekada nekils minčių kreiptis kur kitur.
SKIEPAI NUO GRIPO: AKTUALU PRIKLAUSANTIEMS RIZIKOS GRUPĖMS ASMENIMS
Spalio 30 , 2020
Valstybinė ligonių kasa informavo, kad Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis įsigyta sezoninė gripo vakcina, skirta rizikos grupėms priklausantiems asmenims skiepyti, dalimis nuo lapkričio vidurio iki gruodžio vidurio pasieks asmens sveikatos priežiūros įstaigas.
APIE IZOLIACIJĄ INFORMUOS SMS ŽINUTĖMIS
Spalio 29 , 2020
Fiksuojant svarų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų augimą, kartu auga ir kontaktavusių su užsikrėtusiaisiais asmenų skaičius.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS LAPKRIČIO 2 D.
Spalio 29 , 2020
Lapkričio 2 d., per Vėlines, Šeškinės poliklinika nedirbs. Atsiprašome pacientų dėl nepatogumų.
KARANTINAS VILNIUJE – NUO RYTOJAUS
Spalio 27 , 2020
Atsižvelgiant į blogėjančią epidemiologinę situaciją šalyje, nuo 2020 m. spalio 28 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 11 d. 24:00 val. Vilniuje skelbiamas karantinas, taip pat įvedami papildomi ribojimai.
KADA TĖVAMS SKIRIAMA LIGOS IŠMOKA VAIKUI PRIŽIŪRĖTI
Spalio 27 , 2020
Primename, kokiais atvejais, be vaiko ligos, tėvams išduodamas nedarbingumo pažymėjimas ir mokama ligos išmoka vaiko priežiūrai.
ANKSTYVA DIAGNOSTIKA – EFEKTYVIAUSIA PREVENCINĖ PRIEMONĖ
Spalio 26 , 2020
Krūties vėžys – dažniausia moterų onkologinė liga ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Sėkmingas šios ligos gydymas tiesiogiai susijęs su ankstyva diagnostika. Ir čia labai svarbus kiekvienos moters dėmesys savo sveikatai.
PAGALBA ŽMONĖMS SU NEGALIA PRIIMANT SPRENDIMUS
Spalio 26 , 2020
Visiems mums nuolat reikia priimti sprendimus. Ir dėl paprasčiausių kasdienių reikalų, ir dėl esminių gyvenimiškų. Ir tai, kas vieniems atrodo labai paprasta, kitiems reikalauja milžiniškų pastangų, kartais ir pagalbos iš šalies.
APSIRGUS COVID-19: SVARBUS KIEKVIENO IŠ MŪSŲ INDĖLIS
Spalio 23 , 2020
Atsižvelgiant į prastėjančią epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir siekiant suvaldyti viruso plitimą, reikšmingas tampa kiekvieno iš mūsų indėlis.
NEGALIOS NUSTATYMAS: PAGRINDINIAI ŽINGSNIAI
Spalio 23 , 2020
Negalia žmogų paprastai užklumpa nepasiruošusį, nieko nežinantį apie jo laukiančius gyvenimo iššūkius. Lietuvoje yra sukurta paramos neįgaliesiems sistema, tačiau pirmą kartą su šia situacija susidūrę žmonės dažniausiai nežino, kur kreiptis dėl vienokios ar kitokios pagalbos.
ESAME DĖMESINGI IR PROFESIONALŪS
Spalio 23 , 2020
Poliklinikos pacientė Pojana Miškinytė dėkoja visam Fizinės medicinos ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos skyriui „už rūpestį, dėmesingumą, profesionalumą, malonų bendravimą ir išsamią informaciją, kaip rūpintis savo sveikata toliau. Ačiū!“
JEI TURITE IZOLIUOTIS IR REIKALINGAS NEDARBINGUMAS
Spalio 22 , 2020
Jeigu turite izoliuotis dėl COVID-19 ligos arba artimo sąlyčio su patvirtintu COVID-19 atveju ir reikalingas nedarbingumas, prašome pirmiausia užpildyti anketą ir pateikti savo duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC). Užpildžius anketą, reikia laukti NVSC darbuotojo skambučio.
LIETUVOS GYDYTOJAI KREIPIASI Į VISUOMENĘ, PRAŠYDAMI VIRUSUI PLINTANT PAGYVENTI RAMIAU
Spalio 22 , 2020
Mieli Lietuvos žmonės, Mes, Lietuvos gydytojai, epidemiologai ir visi sveikatos priežiūros specialistai, kreipiamės į Jus prašydami visų Jūsų pagalbos: kviečiame susitelkti, susivienyti bendram tikslui būti atsakingiems ir padėti sustabdyti COVID-19 plitimą.
IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS SISTEMA – PATOGI IR INFORMATYVI
Spalio 20 , 2020
Šeškinės poliklinikos pacientai, be savo asmeninių paskyrų poliklinikos interneto svetainėje teikiamų galimybių, gali naudotis ir Išankstinės pacientų registracijos informacine sistema (IPR IS).
VILNIEČIAMS PREVENCIŠKAI JAU DALIJAMOS KALIO JODIDO TABLETĖS
Spalio 20 , 2020
Nuo šiandien žmonės, deklaravę gyvenamąją vietą Vilniuje, su e. receptais didžiosiose vaistinėse jau gali nemokamai pasiimti kalio jodido tablečių, skirtų apsaugoti skydliaukei nuo žalingo radioaktyviojo jodo poveikio.
SKIEPAI NUO ROTAVIRUSO – PATIKIMA APSAUGA
Spalio 19 , 2020
Primename, kad nuo 2018 m. rugsėjo mėnesio į vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių buvo įtraukti skiepai nuo rotavirusinės infekcijos. Kad tai davė naudos, akivaizdu: net 24 proc. sumažėjo kasmet dėl šios infekcijos į ligoninę guldomų ligonių skaičius.
METAS PASIRŪPINTI SAVO ŠIRDIMI
Spalio 19 , 2020
„Vilnius sveikiau“, Geros savijautos biuras, kviečia dalyvauti NEMOKAMOJE sveikatos stiprinimo programoje, skirtoje širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai „Mano širdis – mano gyvenimas“.
KADA SKAMBINAME 1808
Spalio 16 , 2020
Karštajai linijai 1808 sulaukiant vis didesnio skambučių skaičiaus, primename, kada į šią liniją gyventojai skambinti turėtų, o kada – informacijos reikėtų ieškoti kitais būdais.
PACIENTAI MUMS VĖL SKIRIA GRAŽIŲ ŽODŽIŲ
Spalio 16 , 2020
Dalijamės šią savaitę mus pasiekusiais pacientų atsiliepimais apie Šeškinės poliklinikos darbuotojus.
NAUJA INFORMACIJA DĖL KALIO JODIDO TABLEČIŲ
Spalio 15 , 2020
Vilniaus m. savivaldybės sprendimu visiems sostinės gyventojams naujus e. receptus kalio jodido tabletėms įsigyti išrašys Centro poliklinika.
REZIDENTĖS SAKO: JAUČIAMĖS KAIP NAMIE
Spalio 14 , 2020
Jau daugiau kaip mėnesį 8 būsimosios šeimos gydytojos rezidentės praktinės patirties semiasi Šeškinės poliklinikoje. Vakar savo darbinio gyvenimo įspūdžiais jos pasidalijo su poliklinikos administracija ir kolegomis.
SAUGOKIME PSICHIKOS SVEIKATĄ – LAIKAS INVESTUOTI
Spalio 09 , 2020
Rytoj, spalio 10-ąją, minėsime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Tikriausiai daug kam kyla klausimas, kodėl ji apskritai minima? Tam, kad prisimintume, pagalvotume apie psichinės sveikatos, jos stiprinimo bei puoselėjimo svarbą.
JEIGU GULATĖS Į LIGONINĘ
Spalio 09 , 2020
Primename, kad visiems į ligonines guldomiems pacientams prieš stacionaro paslaugas turi būti atliktas tyrimas koronavirusinei infekcijai nustatyti PGR metodu, t. y. imant tepinėlį iš nosiaryklės.
AČIŪ ŠAUNUOLĖMS REGISTRATŪROS DARBUOTOJOMS
Spalio 09 , 2020
Šią savaitę mus pasiekė dar viena nuoširdi padėka.
SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJA ATNAUJINO REKOMENDACIJAS RINKIMAMS
Spalio 08 , 2020
Siekiant užtikrinti sklandų ir saugų rinkimų į Seimą procesą, atnaujintos rekomendacijos komisijų nariams, stebėtojams ir rinkėjams, taip pat nurodyta, kaip turėtų būti tinkamai paruošta rinkimų erdvė.
KEIČIAMAS KORONAVIRUSO PAVEIKTŲ ŠALIŲ RODIKLIS
Spalio 07 , 2020
Nuo šiol koronaviruso paveiktoms šalims priskiriamų valstybių sąrašas bus susiejamas su Lietuvoje susiklosčiusia sergamumo situacija: į jį bus įtraukiamos šalys, kuriose 14 dienų sergamumo rodiklis 10 proc. ir daugiau viršija Lietuvos sergamumo rodiklį.
SKIEPAI – EFEKTYVIAUSIA GRIPO PROFILAKTIKOS PRIEMONĖ
Spalio 06 , 2020
Kasmet 20 proc. vaikų ir 5 proc. suaugusiųjų perserga gripu. Ši liga rimta – gali sukelti sunkių komplikacijų ar net mirtį.
KORONAVIRUSO PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS DAR PAILGĖJO
Spalio 05 , 2020
Koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašą papildė viena valstybė – Kirgizija. Joje ir dar 95-iose pasaulio šalyse sergamumo rodiklis per pastarąsias 14 dienų viršija 25 atvejus 100 tūkst. gyventojų.
VĖL PASIDŽIAUKIME PADĖKOMIS
Spalio 02 , 2020
Šią darbo savaitę vėl sulaukėme pacientų gražių atsiliepimų apie Šeškinės poliklinikos medikus.
JEI NORITE APLANKYTI LIGONĮ
Spalio 01 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija parengė visoms ligoninėms bendrą ligonių lankymo pandemijos metu tvarką.
POLIKLINIKOJE PRADEDA DIRBTI IŠMANIOJI SLAUGYTOJA
Spalio 01 , 2020
Šiandien Šeškinės poliklinikoje pradeda darbą išplėstinės praktikos slaugytoja Ivona Muchlia.
PRADEDAME SKIEPYTI NEMOKAMA GRIPO VAKCINA
Rugsėjo 30 , 2020
Šeškinės poliklinikos pacientai spalio 5 d., pirmadienį, bus pradėti skiepyti nuo sezoninio gripo nemokama vakcina. Pirmieji iš jų jau sulaukė skambučio – kvietimo atvykti skiepytis.
ATNAUJINTAS PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS, ESAMA IZOLIACIJOS IŠIMČIŲ
Rugsėjo 29 , 2020
Labiausiai koronaviruso paveiktų šalių sąrašą papildė Estija, Lenkija, Vokietija, Islandija ir San Marinas. Iš paveiktų šalių atvykusiems ar per jas keliavusiems žmonėms yra privaloma izoliuotis, tačiau Lenkijai ir Estijai numatytos išimtys.
ŠI SAVAITĖ GAUSI PADĖKŲ
Rugsėjo 25 , 2020
Norime pasidžiaugti gražiais pacientų atsiliepimais apie Šeškinės poliklinikos medikus.
SLOGA – NE KLIŪTIS MOKINIAMS IR STUDENTAMS LANKYTI ŠVIETIMO ĮSTAIGĄ
Rugsėjo 24 , 2020
Atsižvelgdama į švietimo darbuotojų pastebėjimus, Sveikatos apsaugos ministerija patikslino, kada vaikams ar jaunuoliams nėra leidžiama dalyvauti švietimo įstaigų veikloje.
MES LAUKIAME JŪSŲ IR PARUOŠĖM JUMS DOVANŲ
Rugsėjo 21 , 2020
Raginame vilniečius tapti Šeškinės poliklinikos pacientais ir naudotis visomis mūsų teikiamomis medicinos paslaugomis. Savo sveikatą mums patikėjo jau per 80 000 žmonių. Tapkite ir Jūs mūsų bendruomenės dalimi!
MUMS DĖKOJA: UŽ KVALIFIKUOTĄ PAGALBĄ, GERAS EMOCIJAS IR... SVEIKĄ HUMORĄ
Rugsėjo 18 , 2020
Pacientė Aldona Mikalauskienė jaučiasi dėkinga ergoterapeutui Jurijui Čeredničenko: „Šiais metais reabilitacijoje teko lankytis du kartus ir gydytis pas Jurijų Čeredničenko, todėl atsakingai galiu pasakyti, kad tai specialistas, tiesiog turintis mediko pašaukimą ir pasišventimą tokiam darbui....
DARŽELIŲ PEDAGOGUS KVIEČIAME NEMOKAMAI PASISKIEPYTI NUO ERKINIO ENCEFALITO
Rugsėjo 16 , 2020
Skiepai nuo erkinio encefalito yra vienintelė patikima erkių platinamų ligų prevencijos priemonė. Tad Vilniaus miesto savivaldybė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams sudarė sąlygas nemokamai pasiskiepyti nuo erkinio encefalito.
ŠIANDIEN PASAULINĖ KOVOS SU PROSTATOS VĖŽIU DIENA
Rugsėjo 15 , 2020
Prostatos ligomis serga kas trečias vyresnis nei 50 metų vyras, deja, 1 iš 3 vyrų vis dar mano, kad kreiptis į gydytoją gėdinga. O Lietuvoje prostatos vėžys yra viena iš dažniausių vyrų onkologinių ligų.
GAL IR JŪS TIKITE ŠIAIS MITAIS APIE SKIEPUS NUO GRIPO?
Rugsėjo 14 , 2020
Skiepai rekomenduojami suaugusiųjų ir vaikų nuo 6 mėn. gripo profilaktikai prieš kiekvieną sezoną. Pasiskiepijus nuo šios infekcijos imunitetas susidaro po 2 savaičių, o didžiausias antikūnų kiekis – 4–6 savaitę po skiepijimo.
TRUMPĖJA PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS
Rugsėjo 14 , 2020
Nuo šiandien asmenims, atvykusiems iš Vokietijos, Švedijos, Lenkijos, Bulgarijos, Norvegijos, Islandijos, Serbijos ir Lichtenšteino, izoliuotis nebereikės. Atvykus iš Latvijos ir Estijos izoliacija taip pat neprivaloma.
MUMS SAKO: AČIŪ UŽ RŪPESTĮ
Rugsėjo 11 , 2020
Poliklinikos pacientė Olga Žemaitienė dėkoja slaugytojai Aidai Zabukienei ir biomedicinos technologei Laimutei Banienei už rūpestį, dėmesį, jautrumą ir profesionalumą, už norą padėti. Ačiū tariame mieloms kolegėms ir mes.
SĄLYTĮ TURĖJUSIEJI DUOMENIS GALI PATEIKTI INTERNETU
Rugsėjo 10 , 2020
Nuo šiol asmenys, kurie turėjo sąlytį su sergančiaisiais koronavirusine infekcija (COVID-19), arba lankėsi susirgusiųjų nurodytose buvimo vietose, savo duomenis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistams galės pateikti elektroniniu būdu.
PACIENČIŲ PASLAUGOMS – SKAITMENINIS MAMOGRAFAS
Rugsėjo 10 , 2020
Pradėkime šią dieną gera žinia: Šeškinės poliklinikoje pradėjo veikti naujas skaitmeninis mamografas. Pacientėms atsirado viltis, kad šis svarbus tyrimas bus atliktas greičiau ir tiksliau, o diagnostika – ne tokia skausminga.
GRIAUNAME MITUS
Rugsėjo 09 , 2020
Kasmet rugsėjo 9-ąją visame pasaulyje minima Vaisiaus alkoholinio sindromo diena.
JAU TURIME MOKAMOS GRIPO VAKCINOS
Rugsėjo 09 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinika jau įsigijo mokamos gripo vakcinos 2020–2021 metų sezonui. Raginame pacientus pasirūpinti savo imunitetu ir skiepytis nuo šios sezoninės ligos. Skiepysime vakcina „Vaxigrip Tetra“, skiepo kaina – 14,9 euro.
RUGSĖJO 8-OJI – PASAULINĖ KINEZITERAPEUTO DIENA
Rugsėjo 08 , 2020
1951 m. rugsėjo 8 d. buvo įkurta Pasaulinė kineziterapeutų organizacija. Ir nuo to laiko pasaulyje šią dieną švenčiama profesinė kineziterapeutų šventė.
KAI MEDIKŲ ŠYPSENŲ NET KAUKĖS NEPASLEPIA
Rugsėjo 04 , 2020
Dalijamės nuoširdžiomis Šeškinės poliklinikos pacientų padėkomis, kurių mūsų darbuotojai sulaukė šią darbo savaitę.
VAIKAMS SUSIRGUS, JŲ NIEKAS NEATSKIRTŲ NUO TĖVŲ
Rugsėjo 03 , 2020
Viešojoje erdvėje vis pasirodant žinutėms dėl vaikų, pajutusių galimus koronaviruso (COVID-19) simptomus, neva priverstinio izoliavimo nesuderinus su tėvais, Sveikatos apsaugos ministerija ragina šia dezinformacija netikėti.
VĖL KVIEČIAME Į NĖŠČIŲJŲ POPIETĖS SEMINARĄ
Rugsėjo 02 , 2020
Akušerijos ir ginekologijos skyrius kviečia visas nėščiąsias 2020.09.08 15val. į nėščiųjų seminarą, 285 mokymų salėje.
POLIKLINIKOJE JAU VEIKIA KARŠČIAVIMO KABINETAS
Rugsėjo 01 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinikoje veikia karščiavimo kabinetas. Tačiau ir toliau siekiant apsisaugoti nuo COVID-19 plitimo, prašome karščiuojančių pacientų pasilikti namuose ir į savo šeimos gydytoją kreiptis nuotoliniu būdu skambinant telefonu (8 5) 250 2000.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS KOLEKTYVĄ PAPILDĖ DAR DVI MEDIKĖS
Rugsėjo 01 , 2020
Informuojame, kad nuo šiandien 18-oje apylinkėje darbą pradeda nauja šeimos gydytoja Ineta Zeringytė.
RUGSĖJO 1-OJI NEPAMIRŠTA IR ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE
Rugsėjo 01 , 2020
Šeškinės poliklinikoje prasmingai paminėta Mokslo ir žinių diena. Medikų bendruomenė į savo tarpą svetingai priėmė 8 šeimos gydytojus rezidentus, nuo šiandien poliklinikoje pradedančius semtis patirties ir praktinių žinių.
POLIKLINIKOJE PRADEDA DIRBTI NAUJA VAIKŲ LIGŲ GYDYTOJA
Rugpjūčio 31 , 2020
Džiaugiamės galėdami pristatyti naują Šeškinės poliklinikos gydytojų komandos narę – vaikų ligų gydytoją Mariją Školnik.
VAKCINA NUO KORONAVIRUSO: KADA JI PASIEKS LIETUVĄ?
Rugpjūčio 25 , 2020
Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, šiuo metu pasaulyje tiriamos per 169 skirtingos vakcinos nuo koronavirusinės infekcijos ir yra pasiektos skirtingos vakcinų tyrimų fazės, o daugumos jų – beveik 140 – dar atliekami tik ikiklinikiniai tyrimai.
AKTYVUS GYVENIMO BŪDAS UŽKERTA KELIĄ LIGOMS
Rugpjūčio 24 , 2020
Nuo rugsėjo 7 d. kviečiame į nemokamus fizinio aktyvumo (fizinių pratimų ir linijinių šokių) užsiėmimus Šeškinės poliklinikoje.
VISUOSE RENGINIUOSE, LAISVALAIKIO, PREKYBOS IR PASLAUGŲ VIETOSE – TIK SU KAUKE
Rugpjūčio 21 , 2020
Nuo šiandien šalyje dar labiau griežtinamos koronaviruso kontrolės priemonės.
NORITE RUDENS DARGANAS PASITIKTI SUSTIPRĖJĘ? PADĖKITE SAU!
Rugpjūčio 21 , 2020
Nenumaldomai artėjant rudeniui, Šeškinės poliklinikos gydytojai primena, kaip svarbu pasirūpinti imunitetu, ir siūlo rinktis poliklinikoje teikiamas sveikatinimo paslaugas.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA – TARP LYDERIŲ
Rugpjūčio 21 , 2020
Valstybinės ligonių kasos duomenimis, liepos mėnesį Lietuvos gydymo įstaigose didėjo pacientams teikiamų tiesioginių konsultacijų skaičius.
PACIENTAI RENKASI PATYS
Rugpjūčio 20 , 2020
Šeškinės poliklinika, atsižvelgdama į šalies aktualijas ir pacientų lūkesčius gyvai lankytis gydymo įstaigoje ir tiesiogiai bendrauti su medikais, ženkliai padidino tiesioginių gydytojų konsultacijų skaičių.
NETRUKUS BUS PRADEDAMOS DALYTI KALIO JODIDO TABLETĖS
Rugpjūčio 19 , 2020
Dėl artimiausiu metu Baltarusijoje veikti pradedančios Astravo atominės elektrinės gyventojams kaip prevencinė priemonė bus dalijamos kalio jodido tabletės. Jos skirtos apsaugoti skydliaukę nuo žalingo radioaktyviojo jodo poveikio.
METAS PASIRŪPINTI IMUNITETU NUO TYMŲ
Rugpjūčio 19 , 2020
Tymai – tai ūmi ir labai užkrečiama virusinė infekcija, plintanti oru. Infekcja taip pat gali plisti ir per rankas ar kitus aplinkos daiktus, užterštus sergančio asmens kvėpavimo takų išskyromis.
ATNAUJINTAS PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS, GRIEŽTĖJA ATVYKUSIŲJŲ KONTROLĖ
Rugpjūčio 18 , 2020
Vyriausybė paskelbė atnaujintą labiausiai koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) paveiktų šalių sąrašą, kuris įsigalioja nuo rugpjūčio 18 dienos. Paveiktomis laikomos šalys, kuriose sergamumo rodiklis per pastarąsias 14 dienų viršija 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS RUGPJŪČIO 15 D.
Rugpjūčio 12 , 2020
Rugpjūčio 15d. (Šeštadienį), per Žolines, Šeškinės poliklinika dirbs įprastu laiku nuo 08.00 iki 16.00 val.
NORIME PASIDŽIAUGTI VAKAR (RUGPJŪČIO 11 D.) ĮVYKUSIU NĖŠČIŲJŲ POPIETĖS SEMINARU GRYNAME ORE
Rugpjūčio 12 , 2020
Nėštumo laikotarpis – labai atsakingas metas moters gyvenime, o motinystė nėra savaime suprantama – jos reikia mokytis, kad būsimieji tėvai įgautų žinių ir pasitikėjimo ramiai laukti į šį pasaulį ateinančio vaikučio.
VILNIAUS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS NUO RUGSĖJO MĖNESIO KVIEČIA DALYVAUTI ATNAUJINTOJE ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ IR CUKRINIO DIABETO RIZIKOS GRUPIŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOJE!
Rugpjūčio 11 , 2020
Programos tikslas – supažindinti su širdies ir kraujagyslių bei cukrinio diabeto ligų rizikos veiksniais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, išmokti sveikiau maitintis, suprasti fizinio aktyvumo naudą bei svarbą.
ATNAUJINTA INFORMACIJA GRĮŽUSIEMS IŠ UŽSIENIO
Rugpjūčio 11 , 2020
Informuojame, kad visiems, atvykusiems (ir tranzitu) iš paveiktų šalių bet kokiu transportu, užsieniečiams, atvykusiems iš trečiųjų šalių (ne ES/EEE) bet kokiu transportu bei visiems, atvykusiems iš užsienio oro ir jūrų transportu, privaloma užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos...
DŽIAUGIAMĖS IŠAUGUSIU KOLEKTYVU
Rugpjūčio 10 , 2020
Informuojame, kad 39 apylinkėje pradėjo dirbti šeimos gydytoja Karolina Stankevič.
DĖL KASMETINIO PROFILAKTINIO MOKSLEIVIŲ SVEIKATOS TIKRINIMO
Rugpjūčio 04 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiemet nuspręsta pratęsti Vaiko sveikatos pažymėjimo galiojimo terminą iki šių metų pabaigos.
STUDENTE, NAUDOKIS GALIMYBE PRISIREGISTRUOTI PRIE ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS!
Liepos 31 , 2020
Kviečiame studentus tapti Šeškinės poliklinikos pacientais ir naudotis visomis mūsų teikiamomis paslaugomis.
DIDINAME PASLAUGŲ PRIEINAMUMĄ IR TIESIOGINIŲ KONSULTACIJŲ SKAIČIŲ
Liepos 29 , 2020
Informuojame, kad, atsižvelgdami į pacientų lūkesčius ir siekdami pagerinti paslaugų prieinamumą, didiname šeimos (vaikų ligų) gydytojų tiesioginių konsultacijų skaičių.
E.SVEIKATOS VEIKLA ATKURTA
Liepos 28 , 2020
Registrų centras informuoja, kad sutrikusias e.sveikatos funkcijas pavyko atkurti ir ji veikia sklandžiai.
SAUGUS MAISTAS KIEKVIENO NAMUOSE
Liepos 28 , 2020
Kasmet Lietuvoje vidutiniškai užregistruojama apie 20 tūkst. per maistą ir vandenį išplitusių žarnyno infekcijų. O pastaruoju metu sergamumas šiomis infekcinėmis ligomis ir Lietuvoje, ir Vilniaus mieste didėja.
KELIAUJANTIEMS ATOSTOGAUTI Į KORONAVIRUSO PAVEIKTAS ŠALIS NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMAI IZOLIACIJAI NEBUS IŠDUODAMI
Liepos 24 , 2020
Kai Lietuvos gyventojai grįžta iš šalių, paveiktų koronaviruso, arba turi sąlytį su sergančiuoju, būtina izoliuotis 14 dienų.
SVEIKATOS DRAUDIMO KORTELĖ PAŠTU – PATOGU IR SAUGU
Liepos 24 , 2020
Susiklosčiusi epideminė situacija Lietuvoje ir visame pasaulyje apribojo mūsų galimybes keliauti, tačiau net ir vykstant darbo reikalais į artimąjį užsienį, pravartu pasirūpinti medicininiu sveikatos draudimu. Pateikiame aktualią Valstybinės ligonių kasos informaciją.
GIMDOS KAKLELIO VĖŽYS: NUOLAT TIKRINTIS SVARBU
Liepos 24 , 2020
Reguliarus gimdos kaklelio citologinis tyrimas padeda išvengti gimdos kaklelio vėžio arba aptikti ankstyvos stadijos ligą, kol dar moteris nejaučia jokių simptomų.
VIS DAR NEVEIKIA E.SVEIKATA
Liepos 22 , 2020
Nuo pirmadienio vakaro neveikia Registrų centro administruojama ESPBI informacinė sistema (e.sveikata).
DĖL SUTRIKUSIOS E.SVEIKATOS VEIKLOS TRUMPAM GRĮŽTAMA PRIE POPIERINIŲ RECEPTŲ
Liepos 21 , 2020
Po pirmadienio vakaro liūties sukeltų padarinių dauguma Registrų centro tvarkomų registrų ir informacinių sistemų šiandien jau veikia, tačiau vis dar stringa e. sveikatos sistemos veikla.
MIESTAS KVIEČIA: PRALEISKIME VASARĄ SVEIKIAU
Liepos 21 , 2020
Įpusėjus vasarai, Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus gyventojus kviečia būti fiziškai aktyvius ir vasarą praleisti sveikiau!
VISUOMENĖ – TAI MES
Liepos 09 , 2020
Šeškinės poliklinika atsiliepė į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento kvietimą prisidėti prie projekto „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“ viešinimo.
ESAME PASTEBĖTI IR PAGERBTI
Liepos 08 , 2020
Šeškinės poliklinikos bendruomenę pasiekė džiugi žinia. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu poliklinikos Konsultacijų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Renatai Miglinienei skirtas apdovanojimas už reikšmingą indėlį rūpinantis Lietuvos žmonių sveikata ekstremaliosios...
ERKĖS LABAI AKTYVIOS – BŪKIME BUDRŪS
Liepos 07 , 2020
Norime priminti Šeškinės poliklinikos bendruomenei, kad šiemet erkės labai aktyvios ir gyvybingos gali išlikti iki pat lapkričio mėnesio.
SVEIKINAME ARTĖJANČIOS VALSTYBINGUMO ŠVENTĖS PROGA
Liepos 03 , 2020
Liepos 6-oji – Valstybės diena, kai švenčiame pirmojo suvienytos Lietuvos valdovo kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi sukaktį.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS LIEPOS 6 D.
Liepos 03 , 2020
Pirmadienį, liepos 6 d., Šeškinės poliklinika nedirbs.
DĖL ODONTOLOGIJOS PASLAUGŲ JAU GALIMA REGISTRUOTIS IR INTERNETU
Liepos 03 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinika atnaujino internetinę registraciją pas gydytojus odontologus.
KVIEČIAME VYRUS PROFILAKTIŠKAI TIKRINTIS DĖL PROSTATOS VĖŽIO
Liepos 01 , 2020
Prostatos vėžys – tai liga, kuri dažnai diagnozuojama vyrams nelauktai ir jau pažengusios stadijos. Kviečiame pacientus tikrintis dėl prostatos (priešinės liaukos) vėžio.
KAI KURIEMS GYVENTOJAMS UŽ KOMPENSUOJAMUOSIUS VAISTUS PRIMOKĖTI NEREIKĖS
Birželio 30 , 2020
Nuo liepos 1 d. mažas pajamas gaunantys, sunkiai besiverčiantys senjorai ir turintieji negalią kompensuojamuosius vaistus ir jiems reikiamas medicinos pagalbos priemones galės įsigyti nemokėdami priemokų. Ir tai nepriklauso nuo vaisto kainos.
REKOMENDUOJAM 1000 PROC.!
Birželio 25 , 2020
Kai už lango įsišėlusi šilta vasara ir ne vienas iš mūsų kraunasi atostogų lagaminus, Šeškinės poliklinika nepaliauja rūpintis savo teikiamų paslaugų kokybe ir prieinamumu.
KVIEČIAME SKIRTI 1,2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKAI
Birželio 23 , 2020
Mes dedame pastangas, kad galėtumėte lankytis šiuolaikiškoje, aprūpintoje modernia įranga, jaukioje poliklinikoje, todėl prašome Jūsų prisidėti prie poliklinikos iniciatyvų, kadangi kiekvienas iš mūsų bent maža dalimi galime prisidėti prie poliklinikos atnaujinimo.
DĖL NEĮGALUMO AR SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ NUSTATYMO
Birželio 23 , 2020
Pasibaigus karantinui, keičiasi asmenų aptarnavimo Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje (NDNT) tvarka.
RYTOJ JONINĖS
Birželio 23 , 2020
„Pavasario darbai jau užbaigti, pats laukų žydėjimas, brandos laukimas. Dienos dar ilgėja, nors saulė jau pavargus, tuoj persiris per dangaus aukštumas, – ir užbaigs trumputes vasaros atostogas žemdirbys.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS BIRŽELIO 24 D.
Birželio 23 , 2020
Birželio 24 d., per Jonines, Šeškinės poliklinika nedirbs.
JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL LIGOS IŠMOKŲ PASIBAIGUS KARANTINUI
Birželio 18 , 2020
Skelbiame aktualią „Sodros“ pateikiamą informaciją apie ligos išmokas pasibaigus karantinui.
KARANTINAS BAIGĖSI, RIBOJIMŲ LIKO
Birželio 17 , 2020
Tris mėnesius trukęs karantinas baigėsi, tačiau vis dar galioja valstybės lygio ekstremaliosios situacijos režimas.
TEIKIAME DAUGIAU PASLAUGŲ, BET PRIORITETAI NEGRĮŽTAMAI PAKITO
Birželio 16 , 2020
Pasibaigus karantinui, Šeškinės poliklinika pasirengusi dar labiau didinti teikiamų planinių paslaugų skaičių ir apimtis.
ERKIŲ PLATINAMOMIS LIGOMIS SIRGTI PRADEDAMA ANKSČIAU, SERGANČIŲJŲ DAUGIAU
Birželio 15 , 2020
Lietuvoje erkių platinamomis ligomis – erkiniu encefalitu ir Laimo liga – kasmet suserga apie 3 tūkstančius žmonių. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai ir Šeškinės poliklinikos gydytojai pataria, kaip šią vasarą leisti laiką Lietuvoje, kad išvengtume erkių platinamų ligų.
JEIGU REIKALINGAS NEDARBINGUMAS
Birželio 12 , 2020
Birželio 17 d. Lietuvoje nutraukiamas karantinas. Tiksliname nedarbingumo pažymėjimų išdavimo tvarką.
BŪK SAUGUS VANDENYJE!
Birželio 11 , 2020
Įpusėjus birželiui, atgužėjo vasaros linksmybės, karšti orai ir maudymosi sezonas. Paprastai šis sezonas – tai iššūkis ne tik gelbėtojams, visuomenės sveikatos specialistams, bet ir medikams. Primename, kaip reikėtų elgtis, kad nelaimės vandenyje būtų išvengta.
HEPATITAS A – KELIONĖJE TYKANTI LIGA
Birželio 09 , 2020
Vis labiau švelninant karantino sąlygas, kelionių išsiilgę žmonės planuoja atostogas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šeškinės poliklinika primena, kad prieš kelionę svarbu pasitarti su savo šeimos gydytoju apie skiepus ir kitas infekcinių ligų profilaktikos priemones.
SVEIKINAME SU TĖVO DIENA
Birželio 05 , 2020
Sekmadienį – Tėvo diena. Mielus Tėčius ir Senelius sveikiname šios gražios šventės proga. Tegul Jūsų nepalieka ištvermė, optimizmas ir gera nuotaika. Būkite sveiki ir stiprūs. Ir visada atminkit: mes Jus mylim!
ISO SERTIFIKATAS – PASLAUGŲ KOKYBĖS GARANTAS ESAMIEMS IR BŪSIMIEMS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS PACIENTAMS
Birželio 03 , 2020
Šeškinės poliklinikoje įdiegta kokybės vadybos sistema šiemet vėl sėkmingai sertifikuota.
PLANINES PASLAUGAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA ATNAUJINA SĖKMINGAI
Birželio 02 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Šeškinės poliklinikoje sėkmingai atnaujinamos planinės sveikatos priežiūros paslaugos.
ODONTOLOGIJOS SKYRIAUS REMONTAS JAU ĮPUSĖJO
Birželio 01 , 2020
Norime pasidžiaugti, kad Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriuje remonto darbai jau įpusėjo. Visą pavasarį šio skyriaus patalpose plušėjo statybininkai, įrangos pirkimu rūpinosi mūsų specialistai.
VASARA PRASIDĖJO. PRISIMINKIME SAUGAUS BUVIMO SAULĖJE TAISYKLES
Birželio 01 , 2020
Šiandien – kalendorinės vasaros pradžia. Tikėtina, kad dauguma iš mūsų vis daugiau laiko bus gamtoje – kaip ir įprasta šiltuoju metų laiku.
GEGUŽĖS 28-OJI – MOTERŲ SVEIKATOS GERINIMO DIENA
Gegužės 28 , 2020
Tarptautinę moterų sveikatos gerinimo dieną norime priminti apie gimdos kaklelio vėžį.
AKTUALU NORINTIEMS ATLIKTI MOKAMUS TYRIMUS
Gegužės 28 , 2020
Poliklinikoje vėl atliekami mokami laboratoriniai tyrimai. Registruotis galite tel. 8 5 250 2089.
ŠIANDIEN – IŠSĖTINĖS SKLEROZĖS DIENA
Gegužės 27 , 2020
Paskutinį gegužės trečiadienį visame pasaulyje minima Išsėtinės sklerozės diena. Neretai žmonės išsėtinę sklerozę painioja su psichikos sutrikimais, nuotaikų kaita ar net paprasčiausiu nuovargiu.
PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRO SPECIALISTAI ATNAUJINA PASLAUGAS
Gegužės 25 , 2020
Psichikos sveikatos centre nuo gegužės 25 d. atnaujinamos tiesioginės psichikos sveikatos priežiūros specialistų paslaugos.
SPECIFINIŲ VAISTŲ, SKIRTŲ GYDYTI COVID-19, KOL KAS NĖRA
Gegužės 22 , 2020
Jau kurį laiką viešojoje erdvėje galima rasti informacijos apie vaistus, esą skirtus gydyti koronaviruso sukeltai infekcijai. Atkreipiame dėmesį, kad kol kas nėra įrodymų, jog kuris nors konkretus vaistas yra tinkamas COVID-19 ligai specifiškai gydyti.
KARANTINO METU IR 3 MĖNESIUS PO JO NEBUS REIKALAUJAMA TURĖTI GALIOJANTĮ MOKINIO SVEIKATOS PAŽYMĖJIMĄ
Gegužės 18 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad karantino metu ir 3 mėnesius po jo nebus taikomas reikalavimas vaikams, ugdomiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas, turėti galiojantį mokinio sveikatos pažymėjimą.
NELIKIME ABEJINGI SMURTUI ARTIMOJE APLINKOJE
Gegužės 15 , 2020
Šalyje paskelbtos karantino sąlygos padeda apsaugoti nuo viruso, deja, neretai tampa palankia terpe smurtui pasireikšti. Apriboti socialiniai kontaktai, darbas iš namų arba jo netekimas, buities rūpesčiai tampa tikru išbandymu santykiams.
DĖKOJAME PACIENTAMS UŽ PASITIKĖJIMĄ
Gegužės 13 , 2020
Šeškinės polikliniką pasiekė džiugios žinios iš Vilniaus teritorinės ligonių kasos. Nepaisant sudėtingos epideminės situacijos ir apribotų paslaugų, balandį padidėjo prie poliklinikos prisiregistravusių pacientų skaičius.
APIE MUS RAŠO
Gegužės 12 , 2020
Kaip keičiasi Šeškinės poliklinikos teikiamos paslaugos ir kokios priemonės pasitelktos siekiant užtikrinti pacientų ir darbuotojų saugumą laisvėjančio karantino sąlygomis, pristato Šeškinės poliklinikos direktoriaus pavaduotoja gydymui Ingrida Savickienė.
GEGUŽĖS 12-OJI – TARPTAUTINĖ SLAUGYTOJŲ DIENA
Gegužės 12 , 2020
Tarptautinė slaugytojų diena švenčiama kiekvieną pavasarį Raudonojo Kryžiaus organizacijos sprendimu.
KVIEČIAME SKIRTI 1,2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKAI
Gegužės 08 , 2020
Mes dedame pastangas, kad galėtumėte lankytis šiuolaikiškoje, aprūpintoje modernia įranga, jaukioje poliklinikoje, todėl prašome Jūsų prisidėti prie poliklinikos iniciatyvų, kadangi kiekvienas iš mūsų bent maža dalimi galime prisidėti prie poliklinikos atnaujinimo.
NAUJAS KARANTINO ETAPAS: KAIP RŪPINSIMĖS PACIENTAIS
Gegužės 08 , 2020
Lietuvos Vyriausybei dar labiau sušvelninus karantino sąlygas, Šeškinės poliklinika vėl pradeda teikti planines sveikatos priežiūros paslaugas. Tai reiškia, kad gydytojai konsultuos ne tik telefonu, bet ir tiesioginio vizito poliklinikoje metu.
GYVENKIME GERAI, BET NE TOBULAI
Gegužės 06 , 2020
Jau beveik du mėnesius trunka karantinas ir daugelio mūsų gyvenimas pasikeitė iš esmės.
ŠIANDIEN MINIME TARPTAUTINĘ AKUŠERIŲ DIENĄ
Gegužės 05 , 2020
1987 metais Nyderlanduose vykusioje akušerių konferencijoje gegužės 5-oji buvo paskelbta Tarptautine akušerių diena.
GRAŽIOS ARTĖJANČIOS ŠVENTĖS
Balandžio 30 , 2020
Mielas Mamas ir Močiutes sveikiname su artėjančia Motinos diena. Būkite sveikos ir laimingos. Būkite su mumis!
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS GEGUŽĖS 1 D.
Balandžio 30 , 2020
Gegužės 1 d. Šeškinės poliklinika nedirbs. Atsiprašome pacientų dėl nepatogumų.
VILNIUS MYLI MEDIKUS
Balandžio 28 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Šeškinės polikliniką pasiekė graži ir prasminga Vilniaus miesto savivaldybės dovana ir asmeninis mero Remigijaus Šimašiaus sveikinimas.
KARŠTOJI LINIJA 1808 DIRBS TRUMPIAU
Balandžio 28 , 2020
Mažėjant besikreipiančiųjų srautams, trumpinamas Karštosios linijos darbo laikas. Iki šiol visą parą budėjusi gydytojų ir savanorių komanda dirbs nuo 8 iki 23 val.
SVEIKINAME PROFESINĖS ŠVENTĖS PROGA
Balandžio 27 , 2020
Mielieji, šiandien švenčiame profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną. Tikriausiai pirmąsyk tokį ypatingą pavasarį.
APIE MUS LIETUVOS SPAUDOJE
Balandžio 24 , 2020
Savaitraštis „Lietuvos sveikata“ publikuoja straipsnį apie tai, kaip Šeškinės poliklinika susitvarkė su nelengvu epideminės situacijos iššūkiu.
ATVĖRUS PASLAUGŲ TEIKIMO VIETŲ DURIS, SENJORAMS IR TOLIAU REKOMENDUOJAMA LIKTI NAMUOSE
Balandžio 24 , 2020
Karantino sąlygos dar labiau švelnėja, tačiau prie rizikos grupės priskiriamiems žmonėms – vyresniems nei 60 metų ir sergantiems lėtinėmis ligomis – ir toliau reikėtų vengti lankytis prekybos bei paslaugų teikimo vietose.
IR KARANTINO METU NEPAMIRŠKIME PLANINIŲ SKIEPŲ
Balandžio 23 , 2020
Jau antrą mėnesį gyvename karantino sąlygomis ir kai kurios sveikatos priežiūros paslaugos laikinai neteikiamos, tačiau planiniams skiepams šis draudimas negalioja. Gyventojai raginami jokiu būdu neatsisakyti vakcinacijos, kuri ateityje leistų išvengti užkrečiamųjų ligų protrūkio.
CENTRO POLIKLINIKAI SAKOME NUOŠIRDŲ AČIŪ
Balandžio 20 , 2020
Šeškinės poliklinika nuoširdžiai dėkoja kolegoms iš Centro poliklinikos už pagalbą teikiant medicinos paslaugas pacientams tokiu kebliu mūsų bendruomenei metu.
NEPASIDUOKITE VILIONĖMS ĮSIGYTI NEVA KORONAVIRUSO INFEKCIJĄ „GYDANČIŲ“ PRIETAISŲ
Balandžio 20 , 2020
Pastaruoju metu viešoje erdvėje, ypač socialiniuose tinkluose, vis dažniau atsiranda informacijos apie biorezonansinius prietaisus, neva padedančius apsisaugoti ar pasveikti nuo koronaviruso infekcijos.
DAR KARTĄ PRIMENAME ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS DARBO TVARKĄ KARANTINO METU
Balandžio 20 , 2020
Kol Lietuvoje paskelbtas karantinas, Šeškinės poliklinikoje teikiamos tik būtinosios medicinos pagalbos paslaugos (įskaitant būtinąją odontologinę pagalbą) ir nuotolinės gydytojų konsultacijos telefonu.
APIE MUS RAŠO
Balandžio 17 , 2020
„Šeškinės poliklinika atnaujins veiklą: ištyrė visus darbuotojus ir nustatė besimptomius nešiotojus"
KREIPIMASIS Į ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS PACIENTUS
Balandžio 17 , 2020
Mielieji, su malonumu pranešame džiugią žinią.
ŠIANDIEN – PASAULINĖ HEMOFILIJOS DIENA
Balandžio 17 , 2020
Ši diena pasaulyje minima jau 30-ąjį kartą. Ja siekiama priminti visuomenei apie retą, bet labai klastingą negalią.
SVARBU ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS 5-OSIOS APYLINKĖS PACIENTAMS
Balandžio 17 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad poliklinikos 5 apylinkėje pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja Rasa Zurbaitė.
DĖMESIO: NEPASIDUOKITE SUKČIŲ APGAULĖMS!
Balandžio 16 , 2020
Šeškinės polikliniką pasiekė žinios apie socialiniuose tinkluose pasirodžiusias žinutes asmenų, kurie neva renka lėšas Šeškinės poliklinikai.
JEIGU PAJUTOTE PERŠALIMO SIMPTOMUS
Balandžio 16 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija dar kartą primena, kur kreiptis, jeigu staigiai pradėjote karščiuoti, kankina kosulys ar dūstate.
JEI NORITE PASISKIEPYTI
Balandžio 16 , 2020
Šeškinės poliklinikoje pacientams vėl atliekami skiepai.
NUO RYTOJAUS VIEŠOSE VIETOSE – TIK SU KAUKE
Balandžio 09 , 2020
Vyriausybei nusprendus karantiną pratęsti dar dviem savaitėms, iki balandžio 27 dienos, sugriežtinta tvarka dėl apsauginių kaukių dėvėjimo. Nuo balandžio 10-osios visiems be išimties, einantiems į viešą erdvę, jas dėvėti tampa privaloma.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS ŠVENČIŲ DIENOMIS
Balandžio 09 , 2020
Per šv. Velykas, balandžio 12–13 d., Šeškinės poliklinika nedirbs.
PER KARANTINĄ POLIKLINIKOS GYDYTOJAI SPECIALISTAI KONSULTUOJA TELEFONU
Balandžio 08 , 2020
Šeškinės poliklinikos gydytojai specialistai per karantiną teikia nuotolines konsultacijas telefonu.
PASIRŪPINKIME TINKAMA MITYBA KARANTINO METU
Balandžio 08 , 2020
Šeškinės poliklinikos gydytojai ragina žmones, ypač sergančius lėtinėmis ligomis ir besiskundžiančius antsvoriu, per karantiną labiau pasirūpinti tinkama mityba. Einant į parduotuvę, patariama iš anksto susiplanuoti būsimus pirkinius ir atidžiai juos rinktis.
VILNIUJE JAU VEIKIA KARŠČIAVIMO KLINIKOS
Kovo 31 , 2020
Vilniaus mieste pradėjo veikti Lazdynų karščiavimo klinika (Lazdynų poliklinikoje) ir Naujosios Vilnios karščiavimo klinika (Naujosios Vilnios poliklinikoje).
Jaunųjų psichiatrų asociacija: į pagalbą medikams
Kovo 26 , 2020
Daugiau nei šimtas psichologų ir psichoterapeutų susivienijo po vienu stogu ir yra pasiruošę teikti nuotolinę nemokamą emocinę pagalbą medikams bei jų artimiesiems – dar niekada nebuvo taip svarbu pasirūpinti savimi!
Ačiū „Baltnetos komunikacijoms“ už pagalbą
Kovo 25 , 2020
Šeškinės poliklinika dėkoja UAB „Baltnetos komunikacijos“ už gerumą.
Dėkojame geriems žmonėms iš „Karinių pramogų Lietuvoje“
Kovo 24 , 2020
Šeškinės poliklinika nuoširdžiai dėkoja renginių organizatoriams „ Karinės pramogos Lietuvoje“.
Dėl Psichikos sveikatos centro Procedūrų kabineto darbo
Kovo 23 , 2020
Nuo 2020-03-23 keičiasi Psichikos sveikatos centro Procedūrų kabineto darbo laikas ir vieta.
Šeškinės poliklinika dirba ir medicinos paslaugas teikia
Kovo 19 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinikos veiksmai derinami su Vilniaus m. savivaldybe ir Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC). Darbe vadovaujamės galiojančiais teisės aktais: darbuotojai, turėję tiesioginį kontaktą su koronavirusu užsikrėtusiu darbuotoju, yra izoliuoti, jų sąrašai...
SVARBU!
Kovo 16 , 2020
Visi skambučiai tel. 8 5 250 2000 yra fiksuojami, tačiau šiuo metu dėl jų gausos prisiskambinti gali būti sunku. Jeigu Jums nepavyko susisiekti su Skambučių centru, nerimauti neverta – su Jumis susisieks mūsų operatoriai.
Dėl Šeškinės poliklinikos darbo karantino metu
Kovo 16 , 2020
*Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantiną, Šeškinės poliklinikoje bus teikiamos tik būtinosios medicinos pagalbos paslaugos.
Nedarbingumo pažymėjimai izoliavimuisi namuose ir toliau bus išduodami
Kovo 13 , 2020
Atkreipiame dėmesį, kad nedarbingumo pažymėjimai saviizoliacijai namuose 14-likos dienų laikotarpiui ir toliau bus išduodami žmonėms, grįžusiems iš paveiktų teritorijų ar turėjusiems sąlytį su patvirtintu naujojo koronaviruso (COVID-19) atveju. Ši tvarka galios, kol nebus paskelbta kitaip.
Būsimųjų mamyčių ir vaikų tėvelių dėmesiui
Kovo 12 , 2020
Dėl koronaviruso grėsmės Šeškinės poliklinikoje laikinai nebevyks Motinystės mokyklos paskaitos.
Atnaujinta informacija dėl koronaviruso
Kovo 12 , 2020
Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo sprendimu, reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (COVID-19) situaciją pasaulyje, pakeistas atvejo apibrėžimas.
Su gimtadieniu, Lietuva!
Kovo 10 , 2020
Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Rytoj ją minėsime jau 30 kartą.
Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanopienė – „Metų vadovė 2019“
Kovo 09 , 2020
Savaitraščio „Lietuvos sveikata“ jau septynioliktą kartą surengti Metų vadovo rinkimai baigėsi. Nepaprastai džiaugiamės galėdami pranešti, kad šįkart sėkmė lydėjo Šeškinės poliklinikos direktorę dr. Daivą Kanopienę. Įveikusi visus konkurentus, D. Kanopienė paskelbta „Metų vadove 2019“.
Poliklinikos darbo laikas kovo 11 d.
Kovo 09 , 2020
Kovo 11 d. Šeškinės poliklinika nedirbs. Atsiprašome pacientų dėl nepatogumų.
Svarbi informacija keliaujantiems
Kovo 06 , 2020
Dėl sparčiai plintančio koronaviruso Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja laikinai nevykti į Kiniją, Pietų Korėją, Šiaurės Italijos Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionus, pietinėje Tenerifės salos (Ispanija) dalyje esantį Adechės (Adeje) miestą bei jo apylinkes.
Koronaviruso prevencijai nuo šiandien Vilniuje paskelbta gripo epidemija
Kovo 06 , 2020
Paskelbus epidemiją šeimos gydytojai galės greičiau – nuotoliniu būdu – pacientams išduoti nedarbingumo pažymėjimus, savivaldybėms, esant reikalui, bus lengviau riboti ugdymo įstaigų darbą.
Šeškinės poliklinikoje – vis daugiau išmanių paslaugų
Kovo 05 , 2020
Šeškinės poliklinikos pacientai už mokamas paslaugas jau gali atsiskaityti išmaniuoju telefonu, nuskenavę QR kodą iš kompiuterio ekrano. Tokiu būdu galima išvengti kelionės iki kasos ir iškart gauti konsultaciją ar paslaugą.
Rankų higiena ir švaros režimas – būtinos priemonės saugantis nuo infekcijų
Kovo 04 , 2020
Siekiant apsisaugoti nuo infekcijų, Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja labiau paisyti rankų higienos ir įjungti švaros režimą patalpose.
Siūloma vengti grynųjų atsiskaitant už prekes ir paslaugas
Kovo 04 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, reaguodami į nuolat kintančią situaciją pasaulyje dėl koronaviruso COVID-19 sukeliamos infekcijos, atnaujino rekomendacijas, kaip saugiau atsiskaityti už prekes ir paslaugas.
Informacijos apie kontracepciją bei lytines ligas jaunuoliai ieško Jaunimo sveikatos kabinete
Kovo 04 , 2020
Lietuvoje kasmet atliekama per 4 tūkst. abortų, iš kurių net 6 proc. tenka merginoms iki 19 metų. Jauni vaikinai taip pat nežino nei apie tinkamas kontracepcijos priemones, nei apie lytiniu būdu plintančias ligas.
Vaistų nuo koronaviruso kol kas nėra. Kaip nepakliūti į sukčių pinkles?
Kovo 02 , 2020
Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) įspėja, kad virtualioje erdvėje jau atsirado siūlymų įsigyti vaistų bei maisto papildų koronaviruso (COVID-19) sukeltai infekcijai gydyti ir nuo jos apsisaugoti.
Naujausios žinios apie koronavirusą
Kovo 02 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija, reaguodama į šalyje paskelbtą ekstremaliąją situaciją ir siekdama užkirsti kelią tolesniam infekcijos plitimui, visą svarbiausią su koronavirusu susijusią informaciją skelbia vienoje vietoje ir nuolatos atnaujina.
Šeškinės poliklinika – Skaidri sveikatos priežiūros įstaiga
Vasario 26 , 2020
Didžiuojamės galėdami pranešti, kad Vilniaus miesto savivaldybė Šeškinės poliklinikai penkeriems metams suteikė Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardą.
Šiandien Užgavėnės
Vasario 25 , 2020
Užgavėnės – tai žiemos virsmo į pavasarį diena, nuo senų senovės linksma ir triukšminga šventė. Šiandien, kaip įprasta, varysime iš kiemo žiemą.
Pradėjo dirbti naujas neurologas
Vasario 20 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti apie naują Šeškinės poliklinikos bendruomenės narį.
Daugėja sergančiųjų gripu
Vasario 19 , 2020
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) informuoja, kad Lietuvoje bendras sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis per savaitę šiek tiek sumažėjo, tačiau užregistruota daugiau gripo atvejų.
Svarbu poliklinikos 29-osios apylinkės pacientams
Vasario 19 , 2020
Keičiasi šeimos gydytojos Ievos Mažeikaitės darbo vieta.
Šeškinės poliklinikoje lankėsi medicinos įrangos gamintojai iš Pietų Korėjos
Vasario 18 , 2020
Praėjusią savaitę Šeškinės poliklinikoje viešėjo Pietų Korėjos kompanijos DRGEM atstovai.
Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanopienė – geriausių vadovų penketuke
Vasario 17 , 2020
Pirmasis savaitraščio „Lietuvos sveikata“ konkurso „Metų vadovas 2019“ etapas įveiktas. Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanopienė pateko tarp 5 geriausiųjų.
Šeškinės poliklinikoje pradėjo dirbti šeimos gydytoja Jolanta Ilcevič Buro
Vasario 17 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Šeškinės poliklinikoje pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja Jolanta Ilcevič Buro. Pacientais ji rūpinasi įkurtoje naujoje – 72-ojoje – apylinkėje.
Rūpi vaiko sveikata? Pasitarkite su patyrusia gydytoja
Vasario 17 , 2020
Šeškinės poliklinika kviečia savo mažųjų pacientų tėvelius į konsultacijas vaikų sveikatos klausimais.
Mes švenčiame laisvę!
Vasario 14 , 2020
Šeškinės poliklinikos bendruomenė sveikina visus su artėjančia Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.
Palaikykite mūsų direktorę dr. Daivą Kanopienę konkurse „Metų vadovas 2019“
Vasario 11 , 2020
Savaitraštis „Lietuvos sveikata“ jau septynioliktą kartą rengia Metų vadovo rinkimus. Projekto tikslas – pagerbti Lietuvos sveikatos apsaugos sistemai per metus labiausiai nusipelniusius gydymo įstaigų vadovus ir mediko profesijos autoritetus, neužmirštant ir pasižymėjusių jaunų specialistų.
Šiandien Pasaulinė ligonių diena
Vasario 11 , 2020
Vasario 11-ąją minima Pasaulinė ligonių diena. Ją 1992 m. paskelbė popiežius Jonas Paulius II ir nuo to laiko ji žinoma krikščioniškose šalyse. Tokią dieną žmonės raginami prisiminti ligonius, išgirsti jų poreikius ir įsiklausyti į jų problemas.
Peršalimas savaime nereiškia koronaviruso
Vasario 10 , 2020
Pateikiame Sveikatos apsaugos ministerijos kartu su medikų bendruomene parengtas rekomendacijas, kaip elgtis baiminantis koronaviruso infekcijos.
Šeškinės poliklinika – lyderių penketuke
Vasario 07 , 2020
Registrų centro duomenimis, šį sausį buvo išrašytas rekordinis elektroninių receptų skaičius – daugiau kaip 1,3 mln. receptų. Tai didžiausias per mėnesį išrašytų e. receptų skaičius per visą e. sveikatos veikimo istoriją.
Vasario 9–oji – Tarptautinė odontologų diena!
Vasario 07 , 2020
Pasaulyje susiklostė tradicija Tarptautinę odontologų diena minėti per šv. Apolonijos, odontologų globėjos, varduves.
Lietuvoje tirtuose mėginiuose koronaviruso nenustatyta
Vasario 05 , 2020
Oficialiai patvirtinta, kad trys tirti mėginiai: vienas gautas iš Kauno klinikinės ligoninės ir du iš Respublikinės Panevėžio ligoninės – įtariant galimus koronaviruso atvejus Lietuvoje, yra neigiami.
Mes galime įveikti vėžį
Vasario 04 , 2020
Šiandien jau 20-ąjį kartą lietuviai kartu su viso pasaulio žmonėmis mini Pasaulinę vėžio dieną.
Vasaris – Burnos vėžio prevencijos mėnuo
Vasario 03 , 2020
Jau ne pirmi metai vasaris Lietuvoje skelbiamas Burnos vėžio prevencijos mėnesiu. Akcijos tikslas – skatinti žmones kuo daugiau žinoti apie burnos vėžį, reguliariai tikrintis, anksti kreiptis pagalbos, nes, tik laiku aptikus ligą, žmogus gali pasveikti.
Svarbu Šeškinės poliklinikos 71-osios apylinkės pacientams
Sausio 31 , 2020
Informuojame, kad 2020 m. vasario 3 d. 71-ojoje apylinkėje pradeda dirbti šeimos gydytoja Rita Seniūnaitė. Gydytoja pavaduos laikinai nedirbančią šeimos gydytoją Kateryną Martunovych.
Jei nerimaujate dėl koronaviruso
Sausio 31 , 2020
Iškilus klausimų dėl koronavirusinės infekcijos visą parą gyventojai gali konsultuotis su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais telefonu (8 6) 187 9984. Aktuali informacija skelbiama interneto svetainėje www.lt72.lt
Nerimą sėjantis koronavirusas: susipažinkime iš arčiau
Sausio 30 , 2020
Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie pasaulyje grėsmę keliantį koronavirusą ir rekomendacijas gyventojams.
Už paslaugas atsiskaitykite greičiau ir patogiau
Sausio 29 , 2020
Prasidėję nauji metai atnešė naujovių į Šeškinės polikliniką. Nuo šiolei poliklinikos pacientai už visas mokamas paslaugas gali atsikaityti greitai ir patogiai – per FOXBOX terminalą.
Gimdos kaklelio vėžiui gali būti užkirstas kelias
Sausio 27 , 2020
Sausio pabaigoje Europoje tradiciškai minima gimdos kaklelio vėžio prevencijos savaitė. Jos metu siekiama atkreipti dėmesį į šią sunkią ligą, į ją sukeliantį žmogaus papilomos virusą (ŽPV), taip pat į būdus, kaip nuo šios ligos apsisaugoti.
Ką svarbu žinoti apie paslaptingąjį koronavirusą
Sausio 23 , 2020
Pasaulio sveikatos organizacijos ekspertai baiminasi, kad paslaptingasis koronavirusas, pirmiausia užfiksuotas Kinijoje, gali mutuoti ir plisti pasaulyje.
Tik peršalimas? O gal gripas?
Sausio 22 , 2020
Įtariant gripą, svarbiausia kuo greičiau jį nustatyti ir pradėti gydytis. Pajutę pirmuosius ligos požymius, pasidarykite greitąjį gripo testą – Jūs sužinokite, ar tai tik peršalimas, ar GRIPAS.
Pristatome naują prevencinį tyrimą moterims
Sausio 16 , 2020
Šeškinės poliklinika kviečia moteris dalyvauti prevencinėje gimdos kaklelio piktybinių navikų programoje ir atlikti skystosios terpės citologinį gimdos kaklelio tyrimą.
Šeimos gydytojų dėmesiui
Sausio 14 , 2020
Šeškinės poliklinikoje atsilaisvina ypač patraukli šeimos gydytojo apylinkė – ją aptarnauti ir prisijungti prie mūsų kolektyvo kviečiame šeimos gydytoją.
Aktualu Šeškinės poliklinikos pacientams
Sausio 09 , 2020
Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymu, pacientai, norėdami, kad sveikatos priežiūros įstaigoje jiems būtų suteiktos paslaugos, privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (pasą ar asmens tapatybės kortelę) arba...
Pirmasis 2020-ųjų Vilniaus naujagimis – Šeškinės poliklinikos pacientas
Sausio 07 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Šeškinės poliklinikos paciente tapo pirmoji 2020 m. gimusi vilnietė Izabelė. Sveikiname tėvelius ir linkime, kad jų dukrytė augtų sveika ir didelė.
Mano širdis – mano gyvenimas
Sausio 02 , 2020
Šeškinės poliklinika kartu su Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru kviečia pacientus dalyvauti nemokamoje širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programoje „Mano širdis – mano gyvenimas“.
Šv. Kalėdos Šeškinės poliklinikoje
Gruodžio 20 , 2019
Gražiausios metų šventės ateina su spalvotais sapnais, stebuklo nuojauta, su mandarinų kvapu namuose ir ypatingu šurmuliu miestuose bei miesteliuose. Gatves ir biurus jos nukabinėja spalvotomis girliandomis, o žmones apglobia gerumu…
Džiaugiamės didėjančiu Šeškinės poliklinikos pacientų skaičiumi
Gruodžio 12 , 2019
Lapkričio mėnesį Šeškinės poliklinikos pacientų skaičius perkopė 80 000. Tai, kad pacientų daugėja, tik patvirtina, jog žmonėms priimtinos ir svarbios pastaruoju metu poliklinikoje vykstančios permainos.
Nauja paslauga poliklinikos pacientams
Gruodžio 09 , 2019
Į Šeškinės poliklinikos Chirurgijos skyrių atkeliavo naujas portatyvinis ultragarsinis aparatas.
Bendraukime patogiai ir operatyviai
Gruodžio 06 , 2019
Pradėjo veikti atnaujintas skambučių centras.