Naujienos

SERGAMUMAS GRIPU DIDĖJA. NEDELSKITE IR PASISKIEPYKITE!
Lapkričio 25 , 2022
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, bendras sergamumo gripu, ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis ir COVID-19 liga rodiklis Lietuvoje per savaitę padidėjo.
PACIENTAI MATO MŪSŲ ŠYPSENAS IR NORĄ PADĖTI
Lapkričio 25 , 2022
Šią savaitę vėl sulaukėme padėkos žodžių, skirtų Šeškinės poliklinikos žmonėms.
ANTIBIOTIKAI NEGYDO SLOGOS IR PERŠALIMO
Lapkričio 24 , 2022
Minint Pasaulinę supratimo apie antibiotikus savaitę, Šeškinės poliklinikos gydytojai dar kartą atkreipia dėmesį į atsakingą šių vaistinių preparatų vartojimą. Ir perspėja: antibiotikus netinkamai vartojant didėja bakterijų atsparumas.
MUMS SAKO: ESATE PATI GERIAUSIA POLIKLINIKA ŠALYJE
Lapkričio 18 , 2022
Šeškinės poliklinikos bendruomenė vėl gali pasidžiaugti pacientų padėkomis.
PRASIDĖJO SUPRATIMO APIE ANTIBIOTIKUS SAVAITĖ
Lapkričio 18 , 2022
Šiandien, lapkričio 18 d., minima Europos supratimo apie antibiotikus diena, o lapkričio 18–24 d. – Pasaulinė supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaitė.
METUSIEJI RŪKYTI YRA NUGALĖTOJAI!
Lapkričio 17 , 2022
Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Ši diena – tai puiki proga ne tik atsisakyti rūkymo, bet ir atkreipti dėmesį į globalų tabako poveikį aplinkai.
APIE ASTMĄ IR JOS GYDYMĄ
Lapkričio 17 , 2022
Bronchine astma pasaulyje serga apie 300 milijonų žmonių. Ir jų skaičius, deja, nemažėja.
NUO GRIPO IR JO SUKELIAMŲ KOMPLIKACIJŲ EFEKTYVIAUSIAI SAUGO SKIEPAI
Lapkričio 14 , 2022
Nuo peršalimo ligų gripas skiriasi staigia pradžia. Nors ne visi sergantys gripu žmonės karščiuoja, daugumą kamuoja aukšta temperatūra, šaltkrėtis, skauda gerklę, vargina kosulys, varvanti ar užgulta nosis, raumenų ar kūno, galvos skausmai, nuovargis.
BAIGIASI KALIO JODIDO RECEPTŲ GALIOJIMAS NAUJAI GYVENAMĄJĄ VIETĄ DEKLARAVUSIEMS VILNIEČIAMS
Lapkričio 10 , 2022
Gyvenamąją vietą sostinėje nuo 2021 m. sausio 1 d. iki šių metų liepos 31 d. deklaravę nauji gyventojai turėtų suskubti atsiimti jiems skirtas kalio jodido tabletes – lapkričio 16 d. baigiasi išrašytų elektroninių receptų galiojimas.
DĖL DANTŲ PROTEZAVIMO KOMPENSACIJOS
Lapkričio 09 , 2022
Valstybinė ligonių kasa informavo, kad pasikeitė dantų protezavimo paslaugų bazinio dydžio 1 balo vertė. Dabar ji yra lygi 1,241 euro.
NEPRALEISKITE PASKUTINIO „WALK15“ JUDUMO IŠŠŪKIO!
Lapkričio 09 , 2022
Spalio 7 d. baigėsi antrasis Šeškinės poliklinikos judumo iššūkis! Kviečiame dalyvauti paskutiniame, trečiajame, judumo iššūkyje. Jums tereikia atsisiųsti #Walk15 mobiliąją programėlę ir įvesti kodą Poliklinika000.
ŠEIMOS GYDYTOJAI RAGINA VYRUS REGULIARIAI TIKRINTIS SVEIKATĄ
Lapkričio 08 , 2022
Pasaulyje lapkritis minimas kaip vyrų sveikatos mėnuo. Šeškinės poliklinikos šeimos gydytojai ragina vyrus labiau rūpintis savimi ir atkreipia dėmesį į vieną iš klastingiausių juos kamuojančių ligų – prostatos vėžį.
VAIKELIO GIMIMUI RUOŠKIMĖS ATSAKINGAI
Lapkričio 07 , 2022
Lapkričio 15 d. Šeškinės poliklinika būsimąsias mamytes kviečia pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“, kurią skaitys pacienčių mėgstama ir vertinama akušerė Paulina Januškaitė.
DĖL SKAMBUČIŲ VAIKŲ LIGŲ GYDYTOJAMS
Lapkričio 04 , 2022
Mieli jaunieji pacientai ir jų tėveliai bei globėjai,
ŽMONĖS DĖKOJA IR LINKI IŠTVERMĖS
Lapkričio 04 , 2022
Šeškinės poliklinikos kolektyvą vėl džiugina nuoširdžios pacientų padėkos.
IMUNITETĄ DIFTERIJAI BŪTINA ATNAUJINTI KAS 10 METŲ
Lapkričio 03 , 2022
Nuo pavojingų užkrečiamųjų ligų dauguma iš mūsų esame paskiepijami vaikystėje. Tačiau nuo kai kurių ligų būtina periodiškai skiepytis pakartotinai net ir suaugus. Difterija yra viena iš tokių ligų ir jos atvejų Europoje šiemet gerokai padaugėjo.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS LAPKRIČIO 1–2 D.
Spalio 28 , 2022
Lapkričio 1-ąją, Visų Šventųjų dieną, Šeškinės poliklinika nedirbs.
SAVAITĖ LEPINA PACIENTŲ PADĖKOMIS
Spalio 28 , 2022
Šią savaitę žmonės dėkojo Šeškinės poliklinikos kolektyvui už laiku ir vietoje suteiktą pagalbą, malonų bendravimą.
KVIEČIAME DALYVAUTI APKLAUSOJE
Spalio 26 , 2022
Pasaulio sveikatos organizacija imunoprofilaktiką pripažįsta kaip vieną iš veiksmingiausių prevencinių priemonių, galinčių apsaugoti įvairaus amžiaus populiacijos narius nuo užkrečiamųjų ligų.
ŠEIMOS DŽIAUGIASI SUTIKUSIOS DALYVAUTI PROJEKTE
Spalio 25 , 2022
Jau beveik metai, kaip poliklinikos bendruomenė įgyvendina projektą „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas Šeškinės poliklinikoje“.
ANTROJO TIPO CUKRINIS DIABETAS – GYVENIMO BŪDO LIGA. KAIP JOS IŠVENGTI?
Spalio 24 , 2022
Pasaulyje per 400 mln. žmonių serga cukriniu diabetu. Tokius duomenis pateikia Pasaulio sveikatos organizacija. Šįkart Šeškinės poliklinikos gydytojai nori atkreipti dėmesį į antrojo tipo cukrinį diabetą – būtent ši liga diagnozuojama 85–95 proc. visų diabeto atvejų.
MUMS SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ
Spalio 24 , 2022
Siekdami kokybiškesnio pacientų aptarnavimo, norėtume išgirsti jų nuomonę apie Šeškinės poliklinikoje teikiamas paslaugas. Tai leistų mums gerinti darbo kokybę, labiau suprasti žmonių lūkesčius, susijusius su sveikatos apsauga.
KAI VISAS VILTIS DEDI TIK Į GYDYTOJĄ
Spalio 21 , 2022
Ši savaitė dosni gražių padėkų Šeškinės poliklinikos darbuotojams.
SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS TURINT SIUNTIMĄ: KĄ SVARBU ŽINOTI?
Spalio 20 , 2022
Valstybinė ligonių kasa primena, kad apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu, turėdami siuntimą, gali patys rinktis, kurioje sutartį su ligonių kasa turinčioje gydymo įstaigoje nori gauti reikiamos kvalifikacijos gydytojo specialisto paslaugas, atlikti tyrimus, procedūras.
EFEKTYVIAUSIA KRŪTIES VĖŽIO PREVENCIJOS PRIEMONĖ – ANKSTYVA PATIKRA
Spalio 20 , 2022
Jau ne vieną dešimtmetį spalis yra skelbiamas krūties vėžio prevencijos mėnesiu. Taip siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į šią problemą, o moteris paskatinti labiau rūpintis savimi.
VIENO VIZITO PAS GYDYTOJĄ METU GALIMA PASISKIEPYTI NUO KELIŲ UŽKREČIAMŲJŲ LIGŲ
Spalio 19 , 2022
Atšalus orams ir vis daugiau laiko praleidžiant uždarose, nevėdinamose patalpose, padidėja rizika susirgti užkrečiamosiomis ligomis. Šeškinės poliklinikos šeimos gydytojai primena apie efektyviausią apsaugos nuo šių ligų priemonę – skiepus.
MUMS SAKO: POLIKLINIKOJE DIRBA PROFESIONALŪS, IŠMANŪS, DĖMESINGI MEDIKAI
Spalio 14 , 2022
Dalijamės Jelenos J. padėka Šeškinės poliklinikos kolektyvui:
SVEIKAS SENĖJIMAS – MISIJA ĮMANOMA
Spalio 14 , 2022
Šį rudenį prie gausios Šeškinės poliklinikos medikų komandos prisijungė gydytoja geriatrė Eglė Sadauskaitė-Pėlikienė. Gydytoja savo pacientams pasiryžusi skirti kuo daugiau dėmesio ir paneigti vis dar egzistuojančią praktiką, kai senyvo amžiaus žmonių nusiskundimai tiesiog nurašomi senatvei.
APIE RACIONALŲ VAISTŲ VARTOJIMĄ
Spalio 12 , 2022
Lietuvoje kiekvienais metais vartojama vis daugiau vaistų. Bet ar žinome, kaip tai daryti atsakingai ir saugiai? Jau šį mėnesį visi besidomintieji racionaliu vaistų vartojimu ar norintieji sužinoti daugiau apie vaistus kviečiami į susitikimus su šios srities ekspertais.
JŲ DĖKA VILNIUS AUGA IR KLESTI
Spalio 11 , 2022
Vakar, minint Vietos savivaldos dieną, Vilniaus Rotušėje buvo įteikti apdovanojimai už nuopelnus sostinei. Jais pagerbti savivaldybės ir jos įstaigų darbuotojai, miesto bendruomenių atstovai. Tarp pagerbtųjų – ir Šeškinės poliklinikos direktoriaus pavaduotoja gydymui Ingrida Savickienė.
DĖL NAUJŲ COVID-19 VAKCINŲ
Spalio 05 , 2022
Polikliniką jau pasiekė COVID-19 vakcinos, pritaikytos koronaviruso Omikron atmainos potipiams BA.1. Kitą savaitę planuojama gauti vakcinas Omikron atmainos BA.4 ir BA.5 potipiams.
KAI UŽ LANGO NIŪRU, ŠILDO IR DŽIUGINA PACIENTŲ PADĖKOS
Spalio 04 , 2022
Violeta nori padėkoti burnos higienistei Dianai Kardaš. Tai labai maloni, atidi, kruopščiai, profesionaliai dirbanti, mylinti savo darbą gydytoja.
APSAUGOKITE SAVE IR SAVO ŠEIMOS NARIUS NUO B TIPO MENINGOKOKINĖS INFEKCIJOS
Rugsėjo 28 , 2022
Meningokokinė infekcija – tai liga, kuri pasireiškia karščiavimu, galvos skausmu, vėmimu, šaltkrėčiu, sprando raumenų sustingimu, stipriu sąnarių skausmu, jautrumu šviesai ir garsams, odos bėrimu (pažengusi ligos stadija). Šios ligos sunkiausios klinikinės formos – žaibinis sepsis (kraujo...
KVIEČIAME PACIENTUS SKIEPYTIS NUO SEZONINIO GRIPO
Rugsėjo 23 , 2022
Nuo šiandien žmonės, sergantys lėtinėmis ligomis, 65 metų ir vyresni asmenys, nėščiosios bei kiti rizikos grupėms priklausantys asmenys Šeškinės poliklinikoje skiepijami nuo sezoninio gripo nemokama, saugia ir efektyvia keturvalente vakcina „Vaxigrip Tetra“.
ŽMONĖS DŽIAUGIASI SULAUKĘ OPERATYVIOS PAGALBOS
Rugsėjo 09 , 2022
Pacientai jaučiasi dėkingi Šeškinės poliklinikos personalui už atsakingą požiūrį, profesionalias konsultacijas.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE PRADEDAMOS TEIKTI AKUPUNKTŪROS PASLAUGOS
Rugsėjo 09 , 2022
Akupunktūra – tai biologiškai aktyvių taškų stimuliavimas specialiomis adatomis, siekiant stiprinti paciento fizinę ir psichinę sveikatą bei pagerinti dvasinę būklę.
NUSIŠYPSOK SAU – IR PASAULIS TAVE APDOVANOS SAVA ŠYPSENA
Rugsėjo 09 , 2022
Nemokami šokio-judesio ir muzikos terapijos užsiėmimai, Šeškinės poliklinikoje organizuoti 18–29 m. jaunimui, jau vyksta, tačiau vietų grupėse dar yra. Užsiėmimuose labiausiai laukiami jaunuoliai, kurie nori pagerinti savo fizinę, socialinę ir emocinę sveikatą, lavinti bendravimo įgūdžius,...
AKTUALU, JEI LAUKIATĖS
Rugsėjo 09 , 2022
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika vėl kviečia į paskaitą „Pasiruošimas gimdymui“. Paskaita vyks rugsėjo 20 d. 16 val. 285 salėje.
SU MEILE SAVO PROFESIJAI IR MOTERIMS
Rugsėjo 05 , 2022
Prasidėjęs ruduo sutapo su nauju gydytojos akušerės ginekologės, reproduktologės Olgos Chervotkinos karjeros laipteliu. Ši medikė daugiau kaip 20 metų pagal specialybę dirbo gimtojoje Ukrainoje, dabar gi savo žinias ir patirtį pasirengusi atiduoti Šeškinės poliklinikos pacientėms.
JAUČIANT SAUGUMĄ – VISI KELIAI ATSIVERIA!
Rugsėjo 02 , 2022
Ši savaitė vėl lepina pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos bendruomenei.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE PRASMINGAI PAMINĖTA MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA
Rugsėjo 01 , 2022
Tradiciškai Rugsėjo 1-oji – naujų darbų, naujų tikslų ir naujų iššūkių diena. Paminėti šią gražią šventę buvo sukviesti gydytojai rezidentai ir visi medikai, kurie pastaruoju metu savo naująja darboviete pasirinko Šeškinės polikliniką, vieną iš didžiausių ambulatorinės sveikatos priežiūros...
UŽMEGZTAS POKALBIS GALI PADĖTI
Rugpjūčio 30 , 2022
Rugsėjo 10 d. minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Šia proga Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ organizuoja mokymus, pokalbius su psichologais ir tradicija tapusį dviračių žygį.
„WALK15“: APLINK ŽEMĘ – PER KETURIAS SAVAITES!
Rugpjūčio 29 , 2022
Ar žinojote, kad žengiant vos vieną žingsnį, dirba net 200 raumenų? O tai trečdalis viso kūno raumenyno!
STUDENTE, NEDELSK TAPTI ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS PACIENTU!
Rugpjūčio 29 , 2022
Rugsėjis jau visai čia pat. Kviečiame studentus tapti Šeškinės poliklinikos pacientais ir naudotis visomis mūsų teikiamomis paslaugomis. Kad netikėtai sunegalavus ar prireikus pažymos, pagalba būtų suteikta profesionaliai ir greitai.
IŠ GYDYTOJO KABINETO – SU BEGALINE ŠYPSENA
Rugpjūčio 26 , 2022
Ši savaitė dosni pacientų padėkų Šeškinės poliklinikos bendruomenei.
PAGALBA UKRAINIEČIAMS IR BALTARUSIAMS PABĖGĖLIAMS
Rugpjūčio 25 , 2022
Vilniaus psichikos sveikatos centre, Vasaros g. 5, veikia Psichotraumatologijos centras pabėgėliams iš Ukrainos ir Baltarusijos.
JAUNIMO SVEIKATOS KABINETAS KVIEČIA
Rugpjūčio 24 , 2022
Šeškinės poliklinikoje renkamos 18–29 m. jaunimo grupės į NEMOKAMUS šokio-judesio ir muzikos terapijos UŽSIĖMIMUS.
PACIENTAI MUMS SAKO: TIK GERIAUSI ATSILIEPIMAI IR REKOMENDACIJOS!
Rugpjūčio 19 , 2022
Šią savaitę sulaukėme daug pacientų padėkų Šeškinės poliklinikos bendruomenei.
PASIKEITĖ COVID-19 LIGOS TESTAVIMO IR DIAGNOZAVIMO TVARKA
Rugpjūčio 18 , 2022
Didėjant koronaviruso atvejų skaičiui ir siekiant sumažinti šeimos gydytojams tenkantį krūvį, patvirtinta tvarka diagnozuoti COVID-19 ligą ir išduoti nedarbingumo pažymėjimą, kai asmuo namuose atlieka savikontrolės greitojo antigeno testą ir gauna teigiamą testo rezultatą arba kai susirgusio...
DĖL KAUKIŲ DĖVĖJIMO POLIKLINIKOJE
Rugpjūčio 16 , 2022
Informuojame, kad nuo rugpjūčio 17 d. poliklinikoje besilankantiems pacientams privaloma dėvėti veido kaukes ar respiratorius.
RUGPJŪČIO 15 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Rugpjūčio 11 , 2022
Per Žolinę, rugpjūčio 15-ąją, Šeškinės poliklinika nedirbs.
IR VĖL KVIEČIAME Į PASKAITĄ
Rugpjūčio 09 , 2022
Rugpjūčio 23 d. 16 val. būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika kviečia pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“.
„AUGINKIME“ SAVIVERTĘ DRAUGE!
Rugpjūčio 08 , 2022
Rūpinantis vaikų ir jaunimo psichosocialine sveikata, į Šeškinės poliklinikos organizuojamus užsiėmimus kviečiami 10–13 m. vaikai ir 14–29 m. jaunuoliai.
POLIKLINIKOJE PACIENTŲ PRAŠOME DĖVĖTI VEIDO KAUKES
Rugpjūčio 08 , 2022
Didėjant sergančiųjų COVID-19 infekcija skaičiui , labai prašome pacientų poliklinikoje dėvėti apsaugines veido kaukes ar respiratorius.
KAI GYDYTOJAI BENDRAUJA BE SKUBĖJIMO IR ĮTAMPOS
Rugpjūčio 05 , 2022
Pacientai mums dėkoja: už profesionalumą, dėmesį, nuoširdų bendravimą.
NORITE APSISAUGOTI NUO VIRUSINIO HEPATITO A? SKIEPYKITĖS!
Rugpjūčio 05 , 2022
Hepatitas A yra ūminis kepenų uždegimas, sukeltas hepatito A viruso (HAV). Tai infekcinė liga, kuri gali pasireikšti besimptome, lengva ar sunkia forma ir tęstis nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Retais atvejais HAV gali sukelti sunkių kepenų pažeidimų ir mirtį.
KAS ŽINOTINA APIE BEŽDŽIONIŲ RAUPUS
Rugpjūčio 04 , 2022
Daugelyje Europos valstybių, kur anksčiau paprastai tokių atvejų nepasitaikydavo, registruojamas beždžionių raupų protrūkis. Vakar pirmasis šios ligos atvejis nustatytas ir Lietuvoje.
SUSIRGUS COVID-19 LIGA, NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMĄ GALIMA GAUTI IR NUOTOLINIU BŪDU
Rugpjūčio 03 , 2022
Lietuvoje COVID-19 ligos diagnozė nustatoma po konsultacijos su šeimos gydytoju ir jo paskirto greitojo antigeno testo. Kokia konsultacija reikalinga, visuomet sprendžia gydantis gydytojas.
JAU GALIMA PASISKIEPYTI ANTRĄJA STIPRINAMĄJA VAKCINOS NUO COVID-19 DOZE
Rugpjūčio 01 , 2022
Primename, kad nuo šiandien yra galimybė pasiskiepyti antrąja stiprinamąja vakcinos nuo COVID-19 doze Lietuvos gyventojams, susiduriantiems su didesne sunkios ligos rizika.
„NOVAVAX“ VAKCINA JAU GALI BŪTI SKIEPIJAMI VAIKAI NUO 12 METŲ
Liepos 15 , 2022
Atsižvelgdama į Europos vaistų agentūros rekomendaciją, Europos Komisija COVID-19 vakcina „Novavax“ (gamintojas „Nuvaxovid“) leido skiepyti vaikus nuo 12 metų. Registracija skiepams šia vakcina jau vykdoma.
MUMS SAKO AČIŪ
Liepos 15 , 2022
Dalijamės pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos medikams.
KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į PASKAITĄ
Liepos 15 , 2022
Liepos 26 d. 16 val. Šeškinės poliklinika būsimąsias mamytes kviečia pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“.
20 MINUČIŲ SVEIKATOS IR MALONUMO
Liepos 13 , 2022
Šeškinės poliklinika pristato naują paslaugą – sausą hidromasažą. Procedūros metu masažuojama stipria vandens srove, tačiau žmogaus kūnas su vandens purkštukais tiesioginio sąlyčio neturi.
DĖL SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VERTINIMO
Liepos 11 , 2022
Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba (NDNT) primena, kad dėl specialiųjų poreikių vertinimo pensinio amžiaus asmenims į NDNT vykti nebūtina, nes tarnyba jų savarankiškumo klausimyno nepildo.
GERAS NUSITEIKIMAS – PUSĖ GYDYMO SĖKMĖS
Liepos 08 , 2022
Ši darbo savaitė vėl džiugina pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos kolektyvui.
LIEPOS 6 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Liepos 05 , 2022
Valstybės dieną, liepos 6-ąją, Šeškinės poliklinika nedirbs.
SVEIKINAME SU ARTĖJANČIA VALSTYBĖS DIENA
Liepos 05 , 2022
Liepos 6-oji – Valstybės diena, kai minime Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo šventę.
KAIP APSAUGOTI DANTIS NUO ĖDUONIES
Birželio 29 , 2022
Informuojame, kad PSDF lėšomis apmokama profesionaliosios burnos higienos procedūra Šeškinės poliklinikoje atliekama vieną kartą per kalendorinius metus visų amžiaus grupių pacientams. Taip siekiama užtikrinti tolygesnį paslaugos prieinamumą didesniam žmonių skaičiui.
SOCIALINIS DARBUOTOJAS – TARPININKAS TARP PACIENTO, POLIKLINIKOS IR ĮVAIRIŲ SOCIALINĖS PAGALBOS ĮSTAIGŲ
Birželio 28 , 2022
Žmonių fizinė, psichinė ir socialinė būklė yra glaudžiai tarpusavyje susijusios. Šiuo holistiniu požiūriu į sveikatos priežiūrą savo veikloje vadovaujasi ir Šeškinės poliklinika. Todėl nepaprastai svarbus yra poliklinikoje dirbančių socialinių darbuotojų vaidmuo.
KAIP SAUGOTI SVEIKATĄ KAITROS METU
Birželio 28 , 2022
Pastarosiomis dienomis termometro stulpeliai neretai perkopia 30 laipsnių ribą. Tokios karščio bangos ne vienam sukelia ir sveikatos problemų, padaugėja saulės ar šilumos smūgio ištiktų arba tiesiog nekaip besijaučiančių žmonių.
VAIKŲ AR NEĮGALIŲJŲ SLAUGYMUI NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMUS GALĖS GAUTI IR LAIKINAI JUOS PRIŽIŪRINTYS ŽMONĖS
Birželio 23 , 2022
Nuo šių metų liepos 1 d. daugėja žmonių, kuriems slaugai išduodami nedarbingumo pažymėjimai – dabar juos gauti galės ne tik artimieji, bet ir laikinai prižiūrintys asmenys.
MUMS SAKO: KOLEKTYVE TURITE DAUG PUIKIŲ MEDIKŲ
Birželio 23 , 2022
Šeškinės poliklinikos pacientai mums dėkoja už dėmesingumą, pasiaukojimą, nuolat dalijamą gerumą ir šypsenas.
BIRŽELIO 24 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Birželio 23 , 2022
Per Jonines, birželio 24 d., Šeškinės poliklinika nedirbs.
IŠSITIRKITE DĖL LYTIŠKAI PLINTANČIŲ INFEKCIJŲ – IŠVENGSITE NEPAGEIDAUJAMŲ PADARINIŲ
Birželio 10 , 2022
Šeškinės poliklinikos laboratorijoje PGR metodu atliekami lytiškai plintančių infekcijų (LPI) tyrimai leidžia greitai ir tiksliai nustatyti infekciją net jos pradžioje.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS LABORATORIJA KVIEČIA DĖL ŽMOGAUS PAPILOMOS VIRUSO IŠSITIRTI PGR METODU
Birželio 09 , 2022
Žmogaus papilomos virusas (ŽPV) – tai dažniausiai lytiniu būdu ar per artimą kontaktą, taip pat ir iš motinos vaikui gimdymo metu, perduodamas virusas. Net keturi iš penkių asmenų gali būti juo užkrėsti.
KAD KŪDIKIO LAUKIMAS BŪTŲ RAMUS
Birželio 07 , 2022
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika vėl kviečia nuotoliniu būdu pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“. Paskaita vyks birželio 21 d. 16 val.
SU ARTĖJANČIA TĖVO DIENA!
Birželio 03 , 2022
Sekmadienį – Tėvo diena. Nuoširdžiausiai sveikiname mielus Tėčius ir Senelius.
MUMS DĖKOJA: UŽ VISADA MALONŲ ŽODĮ, DĖMESINGUMĄ, PROFESIONALUMĄ
Birželio 03 , 2022
Šią darbo savaitę Šeškinės poliklinikos bendruomenė sulaukė pacientų daug gerų atsiliepimų ir padėkų.
PRADĖTAS PAŽEIDŽIAMIAUSIŲ GYVENTOJŲ SKIEPIJIMAS KETVIRTĄJA COVID-19 VAKCINOS DOZE
Gegužės 31 , 2022
Ketvirtąja COVID-19 vakcinos doze jau gali pasiskiepyti pilnamečiai gyventojai, kurie serga lėtinėmis imunitetą silpninančiomis ligomis arba kurių imuninės sistemos funkcija yra sunkiai sutrikusi dėl kitų priežasčių, taip pat asmenys, kuriems taikomas gydymas imuninę sistemą slopinančiais vaistais.
KAI PASITINKA IR PALYDI SU ŠYPSENA
Gegužės 27 , 2022
Pasidžiaukime gražia pacientės padėka Šeškinės poliklinikos medikams.
APIE NĖŠTUMĄ, GIMDYMĄ IR NAUJAGIMIO PRIEŽIŪRĄ
Gegužės 25 , 2022
Praėjusią savaitę Šeškinės poliklinikoje įvyko 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis finansuojamo projekto „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio sukūrimas“ viešinimo konferencija.
AKTUALU ODONTOLOGŲ PACIENTAMS
Gegužės 23 , 2022
Nuo 2022 m. gegužės 23 d. pasikeitė Šeškinės poliklinikoje odontologinėms paslaugos teikti naudojamų priemonių įkainiai.
PAS MUS NE TIK GERI SPECIALISTAI, BET IR LABAI NUOŠIRDŪS ŽMONĖS
Gegužės 20 , 2022
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos bendruomenė vėl sulaukė pacientų gerų atsiliepimų ir padėkų.
KĄ REIKIA ŽINOTI APIE SKIEPUS PRIEŠ KELIONĘ
Gegužės 18 , 2022
Artėjant vasarai – atostogų metui – ne vienas planuoja kelionę į svečią šalį. Nors pastaruosius dvejus metus dėmesys buvo nukreiptas į COVID-19 ligos pažabojimą, derėtų nepamiršti ir kitų, ne mažiau pavojingų infekcijų, plintančių pasaulyje, ir prieš kelionę pasikonsultuoti su gydytoju.
KONFERENCIJA BŪSIMOSIOMS MAMYTĖMS
Gegužės 16 , 2022
Rytoj, gegužės 17 d., 14 val. Šeškinės poliklinikoje rengiama projekto „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas Šeškinės poliklinikoje“ viešinimo konferencija.
MUMIS DŽIAUGIASI IR LINKI SĖKMĖS
Gegužės 13 , 2022
Pacientai dėkoja Šeškinės poliklinikos medikams už profesionalumą ir atsidavimą darbui.
GEGUŽĖS 12-OJI – TARPTAUTINĖ SLAUGYTOJŲ DIENA
Gegužės 12 , 2022
Šiandien švenčiame dieną, tokią svarbią mūsų bendruomenės gyvenime. Minime savo kolegų profesinę šventę.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA KVIEČIA NEMOKAMAI PASITIKRINTI DĖL HEPATITO C
Gegužės 11 , 2022
Medicina sparčiai žengia į priekį, tačiau hepatitas C ir toliau išlieka viena labiausiai nesuvaldytų infekcinių ligų. Šis klastingas virusas ilgą laiką gali nepasireikšti jokiais požymiais, todėl jo sukeltas kepenų uždegimas gali būti diagnozuotas per vėlai ir progresuoti į kepenų cirozę ar net...
KVIEČIAME Į PASKAITĄ
Gegužės 09 , 2022
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika kviečia nuotoliniu būdu pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“. Paskaita vyks gegužės 17 d. 16 val.
PACIENTAI GIRIA MUS UŽ PROFESIONALUMĄ
Gegužės 06 , 2022
Ši darbo savaitė vėl džiugina padėkomis Šeškinės poliklinikos bendruomenei.
JŪSŲ SVEIKATA – JŪSŲ ŠVARIOSE RANKOSE!
Gegužės 05 , 2022
Rankos – vienas svarbiausių rizikos veiksnių perduodant mikroorganizmus nuo vieno asmens kitam. Jomis liečiame daugybę daiktų, o šie gali būti užteršti ligas sukeliančiais mikroorganizmais. Rankų plovimas yra paprasta, nebrangiai kainuojanti profilaktikos priemonė, kuri gali apsaugoti nuo ne...
LĖTINĖ ŽMOGAUS PAPILOMOS VIRUSO INFEKCIJA – PAGRINDINĖ GIMDOS KAKLELIO VĖŽIO PRIEŽASTIS
Gegužės 02 , 2022
Žmogaus papilomos viruso (ŽPV) infekcija – virusinė lėtinė liga, perduodama lytinių santykių metu, gimdant, per odą bei gleivinių mikrotraumas.
COVID-19 LIGOS VALDYMAS ATŠAUKUS EKSTREMALIĄJĄ SITUACIJĄ
Balandžio 29 , 2022
Nuo gegužės 1 d. atšaukus ekstremaliąją situaciją, COVID-19 liga nebus laikoma ypač pavojinga infekcija, o perkelta į pavojingų užkrečiamųjų ligų sąrašą.
VILNIUS NUSILENKĖ MEDIKAMS UŽ JŲ AUKSINES ŠIRDIS
Balandžio 29 , 2022
Vakar, po dvejų metų pertraukos, Vilniaus rotušėje buvo išdalyti „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai. Tai sostinės valdžios įvertinimas už kilnumą, atsidavimą, išgelbėtas gyvybes ir sveikatą.
MUMS SAKO: „PUIKI ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA“
Balandžio 29 , 2022
Pacientai džiaugiasi Šeškinės poliklinikos personalo darbu, maloniu bendravimu ir noru padėti.
AKTUALU TEIKSIANTIEMS DOKUMENTUS NDNT
Balandžio 28 , 2022
Nuo gegužės 1 d. keičiasi Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos (NDNT) klientų aptarnavimo tvarka.
TYMAI, RAUDONUKĖ IR KIAULYTĖ: PAVOJINGA INFEKCIJA AR TIK NEMALONI VAIKIŠKA LIGA?
Balandžio 28 , 2022
Tymai, kaip daugelis linkę manyti, nėra tik nesunki vaikiška liga, o labai užkrečiama virusinė infekcija, lengvai plintanti tarp neskiepytų asmenų.
VAIKAMS NUO VIENŲ METŲ IR SUAUGUSIESIEMS REKOMENDUOJAMA PASISKIEPYTI NUO VIRUSINĖS HEPATITO A INFEKCIJOS
Balandžio 26 , 2022
Visą šią savaitę, minėdami imunizacijos svarbą pasaulyje, primename apie infekcijas, nuo kurių efektyviausiai apsaugo skiepai, ir raginame pasinaudoti puikia proga nuo jų pasiskiepyti Šeškinės poliklinikoje. Šiandien dalijamės informacija apie hepatitą A.
UŽKIRSTI KELIĄ. APSAUGOTI. PASKIEPYTI
Balandžio 25 , 2022
Nuo 2022 m. balandžio 24 d. minima Pasaulinė imunizacijos savaitė bei Europos imunizacijos savaitė.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NUOMOSIS PATALPAS VILNIUJE
Balandžio 22 , 2022
Šeškinės poliklinika ketina išsinuomoti patalpas Vilniuje ir įrengti jose nutolusias darbo vietas, skirtas šeimos medicinos paslaugoms teikti (vieta – Pašilaičiai, Perkūnkiemis, Pavilionys, Tarandė, Fabijoniškių šiaurinė dalis, Bajorai arba besiribojančios teritorijos, ne arčiau kaip 3 km nuo...
JŪSŲ PARAMA PADĖS MUMS TOBULĖTI
Balandžio 20 , 2022
Iki gegužės 2 d. turime deklaruoti 2021 m. pajamas ir kiekvienas galime skirti 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) pasirinktiems paramos gavėjams.
NUO ŠIANDIEN ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA DIRBA IR KAIP MOBILUSIS PUNKTAS
Balandžio 19 , 2022
Slūgstant sergamumui COVID-19 ir mažėjant besitestuojančių srautams Vilniaus mobiliajame punkte V. Gerulaičio g. 1, nuo balandžio 19 dienos vilniečiai testuotis nuo koronaviruso gali ir 5 miesto poliklinikose: Šeškinės, Centro, Antakalnio, Karoliniškių ir Naujosios Vilnios.
JAUKIŲ IR ŠILTŲ ŠV. VELYKŲ!
Balandžio 15 , 2022
Su atbundančia gamta atėjo ir pati gražiausia pavasario šventė – šv. Velykos. Nuoširdžiai linkime, kad velykinis šurmulys išsklaidytų kasdienius rūpesčius, o kiekviena pavasario diena atneštų ne tik šilumą, bet ir gerą nuotaiką.
UKRAINOJE SAUGOS GINTARINIS ANGELAS
Balandžio 15 , 2022
Šiandien į Ukrainą iškeliauja pirmieji Lietuvos medikai savanoriai. Tarp jų – ir Šeškinės poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojas Vytautas Plučas.
BALANDŽIO 17–18 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Balandžio 15 , 2022
Balandžio 17–18 d., per šv. Velykas, Šeškinės poliklinika nedirbs.
PAS MUS MALONU LANKYTIS
Balandžio 15 , 2022
Pacientai dėkoja Šeškinės poliklinikos medikams už jų profesionalumą ir sako: nors ir dėl ligos, pas jus malonu lankytis.
ERKIŲ PLATINAMA LAIMO LIGA. DEŠIMT KLAUSIMŲ IR ATSAKYMŲ
Balandžio 14 , 2022
Pavasarį, atšilus orui, suaktyvėja erkės ir platina pavojingų ligų sukėlėjus. Lietuvoje dažniausios erkių platinamos ligos yra dvi – erkinis encefalitas ir Laimo liga. Šiomis ligomis Lietuvos gyventojai serga net kelis kartus dažniau nei kitose Europos valstybėse.
APIE GIMDYMĄ – IŠSAMIAI IR PROFESIONALIAI
Balandžio 12 , 2022
Galime pasidžiaugti, kad kas mėnesį poliklinikos organizuojamos nuotolinės paskaitos nėščiosioms labai vertinamos ir populiarios tarp būsimųjų mamyčių.
MUMS SAKO: ESATE ŠAUNI IR MIELA KOMANDA
Balandžio 08 , 2022
Ši darbo savaitė vėl lepina pacientų padėkomis.
ORAI ŠYLA. DŽIAUKIMĖS JAIS SAUGIAI
Balandžio 07 , 2022
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras nuolat analizuoja erkių platinamomis ligomis užsikrėtusių žmonių apklausos duomenis ir atnaujina Lietuvos vietovių, kuriose gyventojai užsikrėtė erkiniu encefalitu ar Laimo liga, žemėlapį.
DĖL GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKŲ
Balandžio 06 , 2022
Šeškinės poliklinikoje baigiama diegti nauja informavimo ir registracijos sistema. Tikimės, kad ji bus funkcionalesnė ir patogesnė tiek pacientams, tiek darbuotojams.
TRUMPĖJA IZOLIACIJA, KEIČIASI KAUKIŲ DĖVĖJIMO REIKALAVIMAI
Balandžio 04 , 2022
Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, nuo šiandien atsisakoma privalomo reikalavimo dėvėti kaukes uždarose erdvėse, išskyrus sveikatos, slaugos ir globos įstaigas bei viešąjį transportą, taip pat trumpinamas izoliacijos terminas.
MUMS DĖKOJA: UŽ PROFESIONALUMĄ, TINKAMĄ ŽODĮ, EMPATIJĄ
Balandžio 01 , 2022
Dalijamės pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos darbuotojams.
DĖL LABORATORINIŲ TYRIMŲ REZULTATŲ
Kovo 30 , 2022
Dar kartą primename, kad Šeškinės poliklinikos pacientai su laboratorinių tyrimų (kraujo, šlapimo) rezultatais gali susipažinti savo paskyrose poliklinikos interneto svetainėje https://e.poliklinika.lt/, o ne sveikatos portale www.esveikata.lt.
NEPAVĖLUOTAS DĖMESYS ŠIRDŽIAI – GALIMYBĖ IR PACIENTUI, IR VISUOMENEI BŪTI SVEIKESNIEMS
Kovo 29 , 2022
Širdies ir kraujagyslių ligomis Lietuvoje serga kas trečias žmogus. Nepaisant didelių medikų pastangų, šios ligos vis dar išlieka viena pagrindinių mirties priežasčių.
PGR TYRIMAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE – TIK 42,28 EURO
Kovo 23 , 2022
Šeškinės poliklinikos laboratorija kviečia patogiai ir nebrangiai išsitirti dėl COVID-19 ligos.
KAIP KURTI ARTIMĄ IR PRODUKTYVŲ RYŠĮ SU VAIKU
Kovo 22 , 2022
Psichikos sveikatos specialistai įspėja: pastaruosius dvejus metus besitęsianti pandemija ir prasidėjęs karas Ukrainoje gali išprovokuoti vaikų ir paauglių sunkiai kontroliuojamą nerimą, pablogėjusią emocinę sveikatą, išauginti psichologinį pažeidžiamumą.
ERKĖS JAU AKTYVIOS – PASIRŪPINKIME ORGANIZMO APSAUGA
Kovo 18 , 2022
Norime priminti Šeškinės poliklinikos bendruomenei, kad erkės jau aktyvios ir tokios paprastai išlieka iki vėlyvo rudens. Pats metas skiepytis nuo erkinio encefalito.
APIE SVARBIUS DALYKUS – IŠ AKUŠERĖS LŪPŲ
Kovo 17 , 2022
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika vėl kviečia nuotoliniu būdu pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“. Paskaita vyks kovo 29 d. 16 val.
Į PAGALBĄ UKRAINOS KARO PABĖGĖLIAMS
Kovo 15 , 2022
Dalijamės koncentruota ir tikslia informacija apie sveikatos priežiūros paslaugas, kuriomis Lietuvoje gali pasinaudoti nuo karo pasitraukę ukrainiečiai.
JAU ATNAUJINTI KALIO JODIDO RECEPTAI
Kovo 15 , 2022
Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad jau atnaujinti elektroniniai receptai sostinės gyventojams, kurie skirtų kalio jodido tablečių neatsiėmė pernai.
INOVATYVI IR TIKSLI DIAGNOSTIKA – SĖKMINGO GYDYMO PRADŽIA
Kovo 14 , 2022
Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriuje atliekamos ortopantomogramos (panoraminės radiogramos) bei dantų radiogramos reikšmingai prisideda prie sklandaus ir tikslaus dantų ir burnos ertmės problemų šalinimo.
SVEIKINAME SU LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA
Kovo 10 , 2022
Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Mūsų laisvės, vienybės, mūsų Valstybės diena. Rytoj mes ją švęsime 32 kartą.
KOVO 11 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Kovo 09 , 2022
Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Šeškinės poliklinika nedirbs.
RENGINIUOSE RESPIRATORIŲ DĖVĖTI NEPRIVALOMA
Kovo 08 , 2022
Nuo šiandien, kovo 8 d., renginių uždarose erdvėse žiūrovai, dalyviai ir aptarnaujantis personalas viso renginio metu gali dėvėti ne tik FFP2 lygio respiratorius, bet ir medicinines kaukes.
DĖL KALIO JODIDO RECEPTŲ
Kovo 07 , 2022
Atsižvelgiant į pasikeitusią geopolitinę situaciją ir į tai, kad vis dar liko vilniečių, iš vaistinių neatsiėmusių nemokamų kalio jodido preparatų, Vilniaus miesto gyventojams kalio jodido receptai bus išrašomi centralizuotai. Į šeimos gydytojus kreiptis nereikia.
SVARBI INFORMACIJA UKRAINOS PILIEČIAMS
Kovo 07 , 2022
Informuojame, kad Šeškinės poliklinikoje teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos į Lietuvą atvykusiems Ukrainos piliečiams. Teirautis ir registruotis galima tel. +370 5 250 2000.
VAIKŲ SKIEPIJIMAS LIETUVOJE: PRITARTA STIPRINAMAJAI DOZEI
Kovo 04 , 2022
Europos vaistų agentūrai atnaujinus COVID-19 vakcinų vartojimo rekomendacijas, nuo šiandien, kovo 4 d., vaikai nuo 12 metų gali būti skiepijami stiprinamąja „Comirnaty“ vakcinos doze.
NEMOKAMI COVID-19 ANTIKŪNŲ TYRIMAI NEBUS ATLIEKAMI
Kovo 04 , 2022
Informuojame, kad remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos sprendimu nuo kovo 7 d. nebus atliekami nemokami COVID-19 serologiniai kiekybiniai ar pusiau kiekybiniai tyrimai.
KALIO JODIDO TABLEČIŲ NEATSIĖMĘ VILNIEČIAI TURĖS DAR VIENĄ GALIMYBĘ JOMIS APSIRŪPINTI
Kovo 03 , 2022
Vilniuje laukiama nauja kalio jodido tablečių siunta, kuri bus skirta tablečių dar neatsiėmusiems žmonėms, kūdikiams bei nuo karo bėgantiems ir Vilniuje apsistojusiems Ukrainos gyventojams.
SKIEPYTIS NUO GRIPO VIS DAR TIKSLINGA IR REKOMENDUOJAMA
Kovo 03 , 2022
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, šiemet sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) kur kas didesnis nei pernai tuo pačiu metu.
KAIP SU VAIKAIS IR PAAUGLIAIS KALBĖTIS APIE KARĄ UKRAINOJE
Kovo 02 , 2022
Žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose, iš artimųjų ir kitų suaugusiųjų girdėdami daug skirtingos informacijos apie karo veiksmus Ukrainoje, vaikai ir paaugliai gali jausti didelį nerimą, jiems gali kilti įvairių klausimų.
VVKT PRIMENA: KAIP VARTOTI KALIO JODIDO TABLETES BRANDUOLINĖS NELAIMĖS ATVEJU
Kovo 01 , 2022
Rusijai praėjusią savaitę užpuolus Ukrainą, suaktyvėjus kariniams veiksmams netoli Černobylio zonos bei V. Putinui grasinant panaudoti branduolinį ginklą, Valstybinę vaistų kontrolės tarnybą (VVKT) vis pasiekia gyventojų užklausos dėl kalio jodido tablečių.
DĖL INTERNETINĖS REGISTRACIJOS PAS GYDYTOJUS
Vasario 28 , 2022
Dar kartą primename, kad Šeškinės poliklinikoje diegiama nauja informavimo sistema. Dėl to laikinai nėra galimybės vizitui pas gydytoją užsiregistruoti internetu.
MŪSŲ ŠIRDYS IR RANKOS – UKRAINAI!
Vasario 28 , 2022
Šeškinės poliklinikos bendruomenė didžiuojasi Lietuvos medikais, pasiryžusiais prisidėti prie humanitarinės misijos padėti nukentėjusiems nuo karo veiksmų Ukrainoje žmonėms. Visa širdimi palaikome drąsią tautą ir drąsią šalį, kovojančias ne tik už savo, bet ir už viso demokratinio pasaulio laisvę.
TŪKSTANTIS AČIŪ POLIKLINIKOS MEDIKAMS
Vasario 25 , 2022
Ši darbo savaitė Šeškinės poliklinikos bendruomenei vėl dovanojo nuoširdžių pacientų padėkų.
AKTUALU SERGANT COVID-19 LIGA
Vasario 23 , 2022
Sveikatos apsaugos ministerijos sprendimu dėl koronaviruso infekcijos diagnozavimo, reikiamo gydymo paskyrimo ar nedarbingumo pažymėjimo į šeimos gydytoją dėl konsultacijos turi kreiptis patys pacientai, nes panaikintas reikalavimas šeimos gydytojui ar jo slaugytojui susisiekti su pacientu tą...
GALIMI REGISTRACIJOS IR PACIENTŲ INFORMAVIMO NESKLANDUMAI
Vasario 22 , 2022
Šeškinės poliklinikoje diegiama nauja informavimo sistema. Dėl to galimi laikini internetinės registracijos nesklandumai, netikslios SMS, klaidinanti vizitų pas gydytojus informacija ir kitokia painiava.
SĄLYTĮ SU COVID-19 SERGANČIAISIAIS TURĖJUSIEMS ŽMONĖMS IZOLIACIJA NEBEPRIVALOMA
Vasario 22 , 2022
Nuo vasario 23 d. izoliuotis turės tik tie žmonės, kurie gaus teigiamą PGR tyrimo arba antigeno testo rezultatą ar bus įtariami, jog serga COVID-19 liga, kol laukia patvirtinamojo COVID-19 tyrimo rezultato. Žmonėms, turėjusiems sąlytį su COVID-19 sergančiuoju, izoliuotis nebereikės.
JAUNUOLI, TU GALI KREIPTIS PAGALBOS!
Vasario 21 , 2022
COVID-19 pandemijos akivaizdoje svarbu rūpintis ne tik fizine, bet ir emocine sveikata. Būtina kalbėtis apie tai, kaip jaučiamės, ir prireikus kreiptis pagalbos.
MUMS DĖKOJA
Vasario 18 , 2022
Pacientai džiaugiasi Šeškinės poliklinikos medikų kruopštumu, maloniu bendravimu ir rūpesčiu.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA KVIEČIA SKIEPYTIS NUO SEZONINIO GRIPO
Vasario 17 , 2022
Šeškinės poliklinika kviečia 65 metų ir vyresnio amžiaus bei lėtinėmis ligomis sergančius pacientus nedelsti ir pasiskiepyti nuo sezoninio gripo, siekiant išvengti gripo komplikacijų, sukeliančių daugybinius pažeidimus bei liekamuosius reiškinius, rizikos.
VASARIO 16 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Vasario 15 , 2022
Vasario 16 d., Valstybės atkūrimo dieną, Šeškinės poliklinika nedirbs.
SKIRKITE 1,2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKAI
Vasario 14 , 2022
Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie 2021 metais pervedė dalį savo gyventojų pajamų mokesčio Šeškinės poliklinikai. Jūsų dėka praėjusiais metais papildomai gavome 1151,25 Eur.
STATISTIKA: COVID-19 TYRIMAI ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE
Vasario 10 , 2022
Nuo koronaviruso pandemijos pradžios pasaulyje ši infekcija buvo patvirtinta daugiau nei 350 mln. žmonių, o mirė nuo jos net 5,5 mln.
RENKAMĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGĄ. KAS SVARBU?
Vasario 08 , 2022
Siekdama kokybiškesnio pacientų aptarnavimo, Šeškinės poliklinika norėtų išsiaiškinti, kokie kriterijai svarbiausi žmonėms pasirenkant gydymo įstaigą, kurioje dirba šeimos gydytojas.
VASARIS – BURNOS VĖŽIO PREVENCIJOS MĖNUO
Vasario 07 , 2022
Burnos vėžys – tai piktybinė bet kurios burnos vietos liga. Laiku pastebėjus burnos ertmės patologiją ir pradėjus gydymą, šią klastingą ligą galima įveikti.
MŪSŲ PACIENTAI SAKO AČIŪ
Vasario 04 , 2022
Šeškinės poliklinikos pacientai jaučiasi dėkingi juos gydantiems medikams už profesionalumą ir dėmesingą bendravimą.
NEBIJOK. PASITIKRINK IR GYVENK
Vasario 04 , 2022
Šiandien minime Pasaulinę kovos su vėžiu dieną, kuria medikai stengiasi atkreipti dėmesį į vėžio profilaktikos ir ankstyvosios diagnostikos svarbą, į ligų prevenciją, fizinio aktyvumo ir sveiko gyvenimo būdo įtaką, užkertant kelią pavojų žmogaus gyvybei keliančioms onkologinėms ligoms.
GALIMYBIŲ PASO NEREIKĖS
Vasario 03 , 2022
Nuo vasario 5 d. stabdomas galimybių paso galiojimas ir atsisakoma privalomo periodinio darbuotojų testavimo.
PAGALBA SAU IR KITIEMS
Vasario 02 , 2022
Nacionaliniame psichikos sveikatos tinklapyje www.pagalbasau.lt pristatytos trys naujos rubrikos – paauglių, krizinių situacijų ir kopriklausomybių bei atnaujinti psichologiniai testai.
KVIEČIAME Į PASKAITĄ
Vasario 02 , 2022
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika kviečia nuotoliniu būdu pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“. Paskaita vyks vasario 15 d. 16 val.
PRAŠYMUS DĖL NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMO PATEIKTI GALIMA IKI PASKUTINĖS IZOLIACIJOS DIENOS
Vasario 02 , 2022
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) primena, kad prašymus dėl nedarbingumo žmonės, kurie izoliuojasi po sąlyčio su COVID-19 susirgusiais šeimos nariais ar kitais kartu gyvenančiais asmenimis, gali teikti iki paskutinės izoliacijos dienos.
ATVYKUSIEMS Į LIETUVĄ COVID-19 TESTAI NUO ŠIOL MOKAMI
Sausio 31 , 2022
Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad šią savaitę paveiktų šalių sąrašas lieka nepakitęs (visos šalys liko pilkoje arba raudonoje zonoje), tačiau iki šiol neskiepyti ir COVID-19 nepersirgę asmenys, atvykstantys į Lietuvą ne vežėjų transportu ar kitais nustatytais atvejais, ir neturintys...
ES SKAITMENINIS COVID PAŽYMĖJIMAS: KAS KEIČIASI
Sausio 28 , 2022
2022 m. vasario 1 d. visoje Europos Sąjungoje įsigalios atnaujinta ES skaitmeninių COVID pažymėjimų išdavimo tvarka.
IZOLIACIJA – TIK TURĖJUSIEMS SĄLYTĮ SU KARTU GYVENANČIU ASMENIU, SERGANČIU COVID-19
Sausio 25 , 2022
Dar kartą primename apie svarbią izoliacijos naujovę – izoliuotis privaloma tik turėjus kontaktą šeimoje, nebereikia izoliuotis asmenims, kurie turėjo didžiausios rizikos sąlytį darbe.
ŠEIMŲ LANKYMO, TEIKIANT ANKSTYVOSIOS INTERVENCIJOS PASLAUGAS, MODELIO ĮDIEGIMAS
Sausio 25 , 2022
Šeškinės poliklinikoje pradėtas įgyvendinti 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo projektas „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas“.
UGDYMO ĮSTAIGOSE – NAUJI IZOLIACIJOS ALGORITMAI
Sausio 24 , 2022
Lietuvos sveikatos ministerija informuoja apie izoliacijos naujoves šalies ugdymo įstaigose.
APIE MUS LIETUVOS SPAUDOJE
Sausio 24 , 2022
Kokiomis aktualijomis gyvena Šeškinės poliklinikos bendruomenė, kam šiuo metu skiriamas didžiausias dėmesys ir kuria linkme planuojama judėti toliau, supažindina savaitraštis „Lietuvos sveikata“.
JEI REIKALINGAS NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMAS DĖL COVID-19 LIGOS
Sausio 21 , 2022
Dalijamės Nacionalinio visuomenės sveikatos centro parengta informacija dėl nedarbingumo pažymėjimų išdavimo.
UŽKIRSTI KELIĄ VĖŽIUI GALIMA DAR JAM NEPRASIDĖJUS
Sausio 21 , 2022
Sausio 17–23 d. Europos šalys mini gimdos kaklelio vėžio prevencijos savaitę. Ta proga į spaudos konferenciją, surengtą Nacionaliniame vėžio institute, susirinkę žymūs gydytojai onkologai ir ginekologai dar kartą visuomenei priminė apie šią sunkią ligą, apie ją sukeliantį žmogaus papilomos...
DĖL SISTEMOS ATNAUJINIMO NEVEIKS E.SVEIKATA
Sausio 20 , 2022
Registrų centras informuoja, kad praėjusią savaitę planuotas e.sveikatos sistemos atnaujinimas bus vykdomas šio penktadienio, sausio 21-osios, vakare.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA LAUKIA NORINČIŲJŲ PASISKIEPYTI NUO COVID-19
Sausio 18 , 2022
Šeškinės poliklinika laukia pacientų, norinčių pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos, ir didina vakcinacijos apimtis. Tai ypač aktualu dabar, kai vakcinacijos centras „Litexpo“ užvėrė duris.
NAUJOS COVID-19 VALDYMO PRIEMONĖS
Sausio 17 , 2022
Nuo sausio 17 d. nedarbingumo pažymėjimus dėl izoliacijos išduoda nebe šeimos gydytojas, o Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), atvykus iš užsienio ar turėjus kontaktą su sergančiuoju, izoliuotis galima trumpiau, per renginius uždarose erdvėse privalu dėvėti respiratorius.
MUMS DĖKOJA
Sausio 14 , 2022
Pacientai džiaugiasi Šeškinės poliklinikos medikų profesionalumu, geranorišku bendravimu ir kantrybe.
MINIME LAISVĖS GYNĖJŲ DIENĄ
Sausio 13 , 2022
Sausio 13-ąją Lietuva mini ypatingą dieną ir ypatingus žmones.
PENKTADIENĮ VAKARE NEBUS GALIMA ATSISIŲSTI GALIMYBIŲ PASO IR ES SKAITMENINIO COVID PAŽYMĖJIMO
Sausio 12 , 2022
Dėl suplanuotų portalo www.esveikata.lt sistemos atnaujinimo darbų laikinai – nuo sausio 14 d. (penktadienio) 20 val. iki sausio 15 d. (šeštadienio) 8 val. – neveiks e.sveikatos sistema. Nurodytu laiku nebus galima atsisiųsti ar atsinaujinti galimybių paso ar ES skaitmeninio COVID pažymėjimo.
NVSC: PO ŠVENČIŲ DIDĖJA BENDRAS SERGAMUMAS GRIPU IR KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS
Sausio 12 , 2022
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad sausio 3–9 d. bendras sergamumo gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) rodiklis siekė 62 atvejus 10 tūkst. gyventojų, paskutinę praėjusių metų savaitę – 53 atvejus 10 tūkst. gyventojų.
ŠVENČIAME TRIS KARALIUS
Sausio 06 , 2022
Šiandien minime Tris karalius, žiemos šventinio laikotarpio pabaigos šventę.
SKIEPAI NUO COVID-19: KAS KEIČIASI
Sausio 05 , 2022
Nuo COVID-19 ligos visiškai paskiepyti ir šia liga persirgę žmonės nuo šiandien taip pat galės pasiskiepyti stiprinamąja vakcinos doze. Be to, atsiranda galimybė „Janssen“ vakcina pasiskiepijusiems asmenims anksčiau gauti stiprinamąją tos pačios vakcinos dozę – tai padaryti jau galima ne po 120,...
SAUSIS – PATS METAS PASISKIEPYTI NUO SEZONINIO GRIPO IR COVID-19 LIGOS
Sausio 04 , 2022
Šeškinės poliklinikos Infekcijų kontrolės tarnyba primena apie galimybę pasirūpinti savo sveikata ir pasiskiepyti nuo gripo bei COVID-19 infekcijos.
KAIP PASIRUOŠTI GIMDYMUI
Sausio 04 , 2022
Šeškinės poliklinikos organizuojamos nuotolinės paskaitos apie pasiruošimą gimdymui gerai vertinamos ir populiarios tarp pacienčių. Tad sausio 21 d. 16 val. nėščiąsias vėl kviečiame pasisemti žinių šia tema.
SAM: APIE SEROLOGINIUS TYRIMUS IR GALIMYBIŲ PASĄ
Sausio 03 , 2022
Nuo 2022 m. sausio 10 d. serologinis tyrimas po vakcinacijos nebebus sąlyga galimybių pasui gauti. Tačiau iki šios datos kiekybinius ar pusiau kiekybinius serologinius tyrimus po skiepų atlikusieji galimybių pasą galės turėti 60 d.
GRAŽIOS ARTĖJANČIOS ŠVENTĖS
Gruodžio 31 , 2021
Naujųjų metų proga sveikiname Šeškinės poliklinikos žmones: ir pacientus, ir darbuotojus. Linkime linksmo ir jaukaus šventinio vakaro, o 2022-aisiais – sveikatos, kantrybės ir pozityvumo.
UŽBAIKIME METUS GRAŽIOMIS PACIENTŲ PADĖKOMIS
Gruodžio 31 , 2021
Ši darbo savaitė Šeškinės poliklinikos bendruomenei vėl dovanojo paslaugomis patenkintų pacientų atsiliepimų.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS ŠVENTINĮ SAVAITGALĮ
Gruodžio 30 , 2021
Sausio 1 ir 2 dienomis poliklinika medicinos paslaugas teiks savaitgalio grafiku.
NUO 2022 M. SAUSIO 1 D. – NAUJA GIMDOS KAKLELIO VĖŽIO PREVENCINĖ PROGRAMA
Gruodžio 28 , 2021
Nuo 2022-ųjų dėl gimdos kaklelio vėžio moterys nemokamai galės pasitikrinti pagal naują gimdos kaklelio vėžio ankstyvosios diagnostikos programą.
KEIČIASI GALIMYBIŲ PASO IŠDAVIMO TVARKA
Gruodžio 27 , 2021
Nuo gruodžio 28 d. Lietuvos gyventojams, visiškai pasiskiepijusiems pagal patvirtintą vakcinacijos planą prieš daugiau nei 7 mėn., galimybių pasas arba jam alternatyvūs dokumentai nebegalios. Be to, pramogų vietose iš 12–16 metų jaunuolių taip pat bus reikalaujama galimybių paso.
KAIP POLIKLINIKA DIRBS ŠVENČIŲ DIENOMIS
Gruodžio 23 , 2021
Visą artėjantį šventinį savaitgalį, per Kūčias ir Kalėdas, Šeškinės poliklinika ir toliau rūpinsis savo pacientų sveikata bei saugumu ir teiks būtinas medicinos paslaugas.
JAU ŽIBA! JAU KŪČIOS!
Gruodžio 23 , 2021
Taip apie stebuklingą metą, kai suspindus pirmajai žvaigždei, prie stalo susirenka dažna šeima, sakydavo mūsų senoliai. Ir skubėdavo namo, kupini tikėjimo žmonių gerumu, troškimų išsipildymu, ateinančių metų laime ir sėkme.
PASIKEITĖ COVID-19 TYRIMŲ KAINOS IR NEMOKAMO ANTIKŪNŲ TYRIMO ATLIKIMO TVARKA
Gruodžio 23 , 2021
Informuojame, kad patvirtintos naujos Šeškinės poliklinikoje atliekamų COVID-19 tyrimų kainos: greitojo antigeno tyrimo kaina – 14,63 euro, antikūnų tyrimo – 16,14 euro.
MUMS SAKO: JUMIS VISADA GALIMA PASITIKĖTI
Gruodžio 23 , 2021
Pacientai džiaugiasi Šeškinės poliklinikos darbuotojų maloniu bendravimu, profesionaliu dėmesiu, rūpestingumu.
ŠVENČIŲ BELAUKIANT
Gruodžio 22 , 2021
Ne veltui sakoma: Kalėdos – ypatingas metas. Vakar vienas malonus netikėtumas ištiko Šeškinės poliklinikos pacientus ir darbuotojus. Su šilčiausiais linkėjimais ir maišu dovanų poliklinikoje pasirodė pats Lietuvos vyriausiasis Senelis Kalėda.
DARBUOTOJAI TURĖS SKIEPYTIS STIPRINAMĄJA DOZE ARBA TESTUOTIS
Gruodžio 21 , 2021
Nuo gruodžio 28 d. darbuotojai, kurie yra paskiepyti nuo COVID-19 prieš daugiau nei 210 d., privalės skiepytis stiprinamąja doze arba periodiškai profilaktiškai testuotis.
NEMOKAMAI IŠSITIRTI COVID-19 ANTIKŪNUS GALI DAUGIAU ŽMONIŲ
Gruodžio 20 , 2021
Sveikatos apsaugos ministerijos nutarimu, vienas nemokamas kiekybinis ar pusiau kiekybinis serologinis tyrimas bus atliekamas ir tiems žmonėms, kurie persirgo COVID-19 liga ir buvo vakcinuoti viena „Comirnaty“, „Spikevax“ ar „Vaxzevria“ vakcinos doze ne anksčiau kaip po 120 dienų nuo vakcinos...
INFORMACIJA NĖŠČIOSIOMS: VĖL KVIEČIAME Į PASKAITĄ
Gruodžio 17 , 2021
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika kviečia nuotoliniu būdu pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“. Paskaita vyks gruodžio 21 d. 16 val.
GERAS MEDIKO ŽODIS TEIKIA VILTIES IR PASITIKĖJIMO
Gruodžio 17 , 2021
Pasidžiaukime gražiais pacientų atsiliepimais apie Šeškinės poliklinikos bendruomenę.
GALIMYBIŲ PASAS BUS TAIKOMAS VAIKAMS NUO 12 METŲ IR 2 MĖNESIŲ AMŽIAUS
Gruodžio 16 , 2021
Vyriausybė atnaujino galimybių paso taisykles jauniesiems gyventojams. Nuo gruodžio 28 d. pramoginėms kontaktinėms veikloms (koncertai, kino teatrai, kavinės, atrakcionai ir pan.) galimybių pasas bus reikalingas vaikams nuo 12 metų ir 2 mėnesių, o neigiamas PGR arba kaupinių tyrimo rezultatas...
VARTOK ANTIBIOTIKUS ATSAKINGAI!
Gruodžio 14 , 2021
Už antibiotikų veiksmingumo išsaugojimą atsakingi visi. Atsakingai vartodami antibiotikus, galime neleisti vystytis jiems atsparioms bakterijoms ir išsaugoti šių vaistų veiksmingumą ateities kartoms.
ŠIANDIEN – ŠVIESOS DIENA
Gruodžio 13 , 2021
Gruodžio 13-oji pasaulyje žinoma kaip šv. Liucijos, arba Šviesos, diena. Pagal senąjį Julijaus kalendorių ši diena sutapo su žiemos saulėgrįža ir žmonės jau nuo jos pradėdavo laukti šviesos ir saulutės sugrįžimo. Dar ir dabar sakoma, kad per šventą Liuciją – ilgiausia naktis arba trumpiausia diena.
KAI IŠ GYDYTOJO KABINETO IŠEINI KUPINAS VILTIES
Gruodžio 10 , 2021
Šią savaitę žmonės vėl negailėjo gražių žodžių Šeškinės poliklinikos darbuotojams.
TĖVAI JAU GALI REGISTRUOTI SAVO 5–11 METŲ VAIKUS PASISKIEPYTI NUO COVID-19 LIGOS
Gruodžio 10 , 2021
Nuo šiandien vakcinacijai nuo COVID-19 ligos gali būti registruojami ir 5–11 metų vaikai. Šiai amžiaus grupei skirtos vakcinos Lietuvą turėtų pasiekti kitos savaitės pradžioje, o skiepijimą planuojama pradėti gruodžio 15–16 d., kai vakcinos bus pristatytos į skiepijančias asmens sveikatos...
SAM PRIMENA: „COMIRNATY“ TINKAMUMO VARTOTI LAIKAS PRATĘSTAS
Gruodžio 09 , 2021
2021 metų rugsėjo 10 dieną Europos Sąjungoje buvo pratęstas užšaldytos vakcinos „Comirnaty“ tinkamumo vartoti laikas nuo 6 iki 9 mėnesių, laikant nuo -90℃ iki -60℃ temperatūroje.
PERŠALIMO LIGŲ SEZONUI ĮSIBĖGĖJANT, KVIEČIAME PASISKIEPYTI NUO GRIPO
Gruodžio 07 , 2021
Paspaudus šaltukui ir pagausėjus peršalimo ligomis sergančių pacientų, Šeškinės poliklinikos gydytojai dar kartą primena, kaip svarbu pasirūpinti savo sveikata. Paprastai jau nuo lapkričio užsikrėtimų gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis kreivė kyla, o gripo sezonas piką pasiekia...
ŽMONĖS SAKO: AČIŪ IŠ VISOS ŠIRDIES UŽ ATSIDAVIMĄ SAVO DARBUI
Gruodžio 03 , 2021
Dalijamės gražiais pacientų atsiliepimais apie Šeškinės poliklinikos medikus.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE – NEMOKAMAS COVID-19 ANTIKŪNŲ TYRIMAS
Gruodžio 02 , 2021
Nuo gruodžio 6 d. Šeškinės poliklinikoje bus atliekami ir nemokami COVID-19 antikūnų tyrimai.
NUO GRUODŽIO 1 D. – POKYČIAI GAUNANT GALIMYBIŲ PASĄ IR TESTUOJANTIS DĖL COVID-19 LIGOS
Lapkričio 30 , 2021
Nuo gruodžio 1 d. galimybių pasą bus galima gauti tik turint neigiamą PGR tyrimo rezultatą, kuris galios 72 val. nuo ėminio paėmimo momento, o testavimas dėl COVID-19 bus mokamas.
5–11 METŲ VAIKŲ VAKCINACIJA NUO COVID-19 LIGOS PRASIDĖS DAR ŠIEMET
Lapkričio 29 , 2021
Europos vaistų agentūrai rekomendavus skiepyti 5–11 metų vaikus nuo COVID-19 ligos, šios amžiaus grupės vakcinacija gruodį prasidės ir Lietuvoje. Specialiai šios amžiaus grupės vaikams skirtos mažesnio tūrio „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos Lietuvą turėtų pasiekti gruodžio...
LIGŲ PREVENCIJA IR PACIENTŲ ŠVIETIMAS – TRUMPIAUSIAS KELIAS Į GERESNĘ VISUOMENĖS SVEIKATĄ
Lapkričio 29 , 2021
Šią tiesą puikiai suvokia Šeškinės poliklinikos medikai ir pacientai. Ir jau ne pirmi metai tam skiria savo dėmesį ir pastangas.
SAVAITĖ DOSNI GRAŽIŲ ATSILIEPIMŲ
Lapkričio 26 , 2021
Pacientai Šeškinės poliklinikos komandą vertina kaip atsidavusius savo darbui profesionalus.
DAR GALITE PASITIKRINTI SAVO ŽINIAS APIE ANTIBIOTIKUS
Lapkričio 25 , 2021
Kviečiame Šeškinės poliklinikos pacientus suskubti ir iki š. m. lapkričio 30 d. (pratęstas laikotarpis) pasitikrinti savo žinias apie antibiotikus ir antimikrobinį atsparumą.
PATIKRINTI ES SKAITMENINIUS COVID PAŽYMĖJIMUS IR GALIMYBIŲ PASUS TAPO PAPRASČIAU
Lapkričio 24 , 2021
Nuo šiol patikrinti ES skaitmeninius COVID pažymėjimus ir galimybių pasus dar paprasčiau – Registrų centro kartu su išorės partneriais sukurta mobilioji programėlė tikrina abiejų dokumentų validumą.
TURINTIESIEMS JUDĖJIMO SUNKUMŲ BIBLIOTEKOS DARBUOTOJAI KNYGAS PRISTATYS Į NAMUS
Lapkričio 23 , 2021
Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka teikia naują nemokamą paslaugą – knygų pristatymą į namus turintiems judėjimo sunkumų žmonėms. Taigi bibliotekos skolinami leidiniai, stalo žaidimai, natos, el. skaityklės tampa prieinami dar didesniam skaitytojų būriui!
KVIEČIAME TĖVELIUS DALYVAUTI  PROGRAMOJE „NEĮTIKĖTINI METAI“ (THE INCREDIBLE YEARS®)! 
Lapkričio 22 , 2021
Programa skirta Vilniaus miesto savivaldybėje gyvenantiems tėvams, įtėviams ar globėjams, kurie augina 3–6 metų vaikus. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, mokslo tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas.
PASIDŽIAUKIME PACIENTŲ PADĖKOMIS
Lapkričio 19 , 2021
Ši savaitė Šeškinės poliklinikos kolektyvą vėl lepina pacientų padėkomis.
PRAŠOME PACIENTŲ PAGALBOS
Lapkričio 18 , 2021
Siekdami užtikrinti geresnį medicinos paslaugų prieinamumą, dar kartą kreipiamės į pacientus dėl skambučių bendruoju poliklinikos telefonu 8 5 250 2000.
PASITIKRINKIME SAVO ŽINIAS APIE ANTIBIOTIKUS
Lapkričio 18 , 2021
Kasmet lapkričio 18 d. minima Europos supratimo apie antibiotikus diena, o lapkričio 18–24 d. – Pasaulinė supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaitė.
ANKSTINAMAS STIPRINAMOSIOS VAKCINOS DOZĖS TERMINAS
Lapkričio 17 , 2021
Įvertinusi mokslinių tyrimų duomenis ir ekspertų rekomendacijas, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino stiprinamosios COVID-19 vakcinos dozės skyrimo tvarką. Nuo šiandien visi pilnamečiai gyventojai gali revakcinuotis trimis vakcinomis: „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) arba...
IZOLIACIJA PO KONTAKTO SU SERGANČIUOJU COVID-19 PRIVALOMA IR PASISKIEPIJUSIESIEMS
Lapkričio 17 , 2021
Siekiant mažinti užsikrėtimų skaičių, nuo šiandien izoliacija privaloma ir pasiskiepijusiems žmonėms, kurie turėjo kontaktą su sergančiuoju COVID-19 liga. Izoliuotis reikės tol, kol bus gautas neigiamas PGR tyrimo atsakymas.
MANKŠTOS PRATIMŲ KOMPLEKSAS GERESNEI SAVIJAUTAI
Lapkričio 15 , 2021
Dalijamės Šeškinės poliklinikoje dirbančios kineziterapeutės Eglės Vikertaitės pratimų programa, kurią atlikdami reguliariai jausitės lankstesni, turėsite daugiau energijos, sustiprinsite pilvo preso raumenis, sėdmenis ir nugaros raumenis, pagerės jūsų pusiausvyra ir koordinacija.
COVID-19 ANTIKŪNŲ TYRIMAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE: PALANKI KAINA IR REGISTRACIJA INTERNETU
Lapkričio 15 , 2021
Šeškinės poliklinikos laboratorija kviečia pacientus patogiai ir nebrangiai išsitirti dėl COVID-19 ligos.
NUO ŠIANDIEN VIEŠOSE VIETOSE TIK SU MEDICININE KAUKE
Lapkričio 15 , 2021
Lietuvoje sparčiai plintant koronaviruso delta atmainai, kuriai perduoti užtenka ir trumpesnio laiko, ir mažesnio viruso kiekio, nuspręsta griežtinti apsauginių veido kaukių dėvėjimo tvarką viešose vietose ir atsisakyti medžiaginių bei savadarbių veido apsaugos priemonių.
NAUJOS REKOMENDACIJOS: JEI PAJUTOTE COVID-19 LIGOS SIMPTOMUS AR REIKIA IZOLIUOTIS
Lapkričio 12 , 2021
Dalijamės naujausiomis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis.
MUMS VĖL DĖKOJA
Lapkričio 12 , 2021
Pacientai jaučiasi dėkingi Šeškinės poliklinikos medikams už darbą iš pašaukimo ir nuoširdų bendravimą.
SVEIKI DANTYS – MISIJA ĮMANOMA
Lapkričio 10 , 2021
Klaidinga manyti, kad į odontologus reikia kreiptis tik tuomet, kai pradeda kamuoti dantų skausmas. Tuomet vizitas pas gydytoją būna, deja, jau pavėluotas, o gydymas reikalauja didelių laiko resursų ir gydytojo bei paties paciento pastangų.
ALERGIJA MAISTO PRODUKTAMS, VABZDŽIAMS AR GERIAMIESIEMS VAISTAMS NĖRA KONTRAINDIKACIJA SKIEPYTIS NUO COVID-19 LIGOS
Lapkričio 10 , 2021
Išsitirti dėl galimos alergijos prieš vakcinaciją nuo COVID-19 ligos turėtų gyventojai, kuriems staigi alerginė reakcija pasireiškė po kitų vakcinų arba po pirmos COVID-19 vakcinos dozės.
INFORMACIJA NĖŠČIOSIOMS: VĖL KVIEČIAME Į PASKAITĄ
Lapkričio 10 , 2021
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika kviečia nuotoliniu būdu pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“. Paskaita vyks lapkričio 23 d. 16 val.
APSILANKĘ POLIKLINIKOJE PACIENTAI SAKO: „GERIAUSI ĮSPŪDŽIAI IR NUOŠIRDUS AČIŪ!“
Lapkričio 05 , 2021
Dalijamės gražiomis pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos kolektyvui.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS ŠEIMOS GYDYTOJŲ KABINETUOSE PADVELKĖ GRAŽIOMIS ĮKURTUVĖMIS
Lapkričio 05 , 2021
Vakar Šeškinės poliklinikos I šeimos medicinos skyriuje tvyrojo jauki įkurtuvių nuotaika. Šeimos gydytojai savo pacientus pakvietė į kapitališkai suremontuotus kabinetus.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA VĖL TURI NEMOKAMOS GRIPO VAKCINOS
Lapkričio 04 , 2021
Šeškinės polikliniką pasiekė antroji dalis nemokamos keturvalentės gripo vakcinos „Influvac Tetra“, skirtos skiepyti prie poliklinikos prisiregistravusiems rizikos grupių pacientams.