Šeškinės poliklinikos šeimos (vaikų ligų) gydytojai ir gydytojai odontologai kviečia mažuosius pacientus profilaktiškai pasitikrinti sveikatą ir turėti galiojantį sveikatos pažymėjimą!
Kasdieniame gyvenime mus supa daugybė cheminių medžiagų: buitinės chemijos, valymo priemonės, skalbikliai, pesticidai, trąšos, kosmetika, vaistai, maisto papildai ir vitaminai. Neatsargiai vartojamos šios medžiagos gali tapti apsinuodijimų arba net ir mirties priežastimi.
Apsilankymas pas odontologus neretam asociuojasi ne su pačiais maloniausiais pojūčiais ir varginančiu gijimu, ypač prisiminus dantų šaknų kanalų, periodonto (aplink dantį esančių audinių) ligų gydymą ar implantaciją.
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos bendruomenė vėl sulaukė gražių atsiliepimų. Žmonės dėkoja už sukurtą malonią ir komfortišką konsultacijų aplinką, dėmesį ir rūpestingumą.
Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba įspėja, kad viešojoje erdvėje reklamuojami bendrovės „Lidomed-Bio“ biorezonansiniai prietaisai, kurie neva padeda diagnozuoti organizmo būseną, vitaminų, mineralų trūkumą ir pan., nėra akredituoti kaip medicinos įranga ir negali būti...
Šeškinės poliklinikoje jau antrus metus vykdomas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis finansuojamas projektas „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas“. Personalizuota pagalba namuose teikiama 25 šeimoms.
Šeškinės poliklinikos šeimos (vaikų ligų) gydytojai ir gydytojai odontologai kviečia vaikų tėvelius pasirūpinti ramiomis ir smagiomis šeimos vasaros atostogomis jau dabar!
Šiuo metu Šeškinės poliklinikoje vaikams iki 16 metų siūlome palankią vakcinos nuo erkinio encefalito (1 dozės) kainą – 16,40 euro, vyresniems jaunuoliams ir suaugusiesiems – 22,10 euro.
Džiaugiamės, kad 2022 m. Šeškinės poliklinikos pacientai atsakingai ir aktyviai tikrinosi savo sveikatą pagal valstybės finansuojamas prevencines programas.
Šeškinės poliklinikoje jau kelerius metus vykdomus pokyčius atspindi naujas logotipas. Jis rodo mūsų norą tobulėti, atvirumą naujovėms ir bendradarbiavimui.
60 ar 30 dienų galioja siuntimas pas gydytoją? Ar naujaisiais metais galiu pasinaudoti metams baigiantis išrašytu siuntimu? Koks gydytojas gali išrašyti siuntimą? Pacientams tai svarbūs klausimai, nes siuntimas – viena esminių sąlygų apdraustajam privalomuoju sveikatos draudimu gauti nemokamą...
Pastaruoju metu padažnėjo atvejų, kai į polikliniką kreipiasi vaikų tėvai su prašymais išrašyti specialias formas dėl pamokų praleidimo dėl ligos. Tėvų teigimu, šias pažymas, pasirašytas šeimos (vaikų ligų) gydytojų, vaikai turi nunešti į mokyklą.
Sausio pabaigoje visuomenę sukrėtė žinia apie tuberkuliozės protrūkį vienoje Lietuvos gimnazijų. O medikai apskritai sunerimę, jog mūsų šalyje sergamumas šia liga – vienas didžiausių visoje Europos Sąjungoje.
„Einame modernios šeimos medicinos plėtros keliu“, – sako Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanopienė, pristatydama, kokias naujoves įgyvendina jos vadovaujamas kolektyvas.
Vasaris prasideda šūkiu: pastebėk, neignoruok, pasirūpink savo sveikata. Visą mėnesį žmonės kviečiami profilaktiškai pasitikrinti dėl burnos vėžio. Šeškinės poliklinikoje jie bus tikrinami nemokamai, be siuntimo.
Primename, kad visiems gyventojams, sergantiems pirmojo tipo cukriniu diabetu, PSDF lėšomis yra kompensuojama nuolatinio gliukozės kiekio stebėjimo sistema.
Sausio pabaigoje Europos Sąjungos šalys mini gimdos kaklelio vėžio prevencijos savaitę. Taip siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į šią pavojingą ir daug gyvybių pareikalaujančią ligą.
Jau mėnuo, kaip Šeškinės poliklinikoje dirba ukrainietė šeimos gydytoja Nataliia Vasylieva. Dažniausiai ji aptarnauja sergančius savo tautiečius, baltarusius ir kitus rusakalbius, laikinai gyvenančius Lietuvoje, – tiek vaikus, tiek suaugusiuosius. Gydytoja taip pat turi apylinkę, prie jos galima...
Šiandien minime Laisvės gynėjų dieną ir prisimename 1991 m. sausio 13-ąją. Dieną, kai Lietuvos žmonių taikus pasipriešinimas sovietų imperinei agresijai neapsiėjo be aukų, tačiau tautos svajonė gyventi laisvėje buvo apginta.
Pastaraisiais mėnesiais stebimas padidėjęs sergamumas sezoninėmis ligomis – ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, įskaitant gripą, respiracinio sincitinio viruso (RSV) infekciją ir COVID-19, - atsipalaiduoti neleidžia nei gydytojams, nei jų pacientams.
Nuo sausio 1 d. gauti medicininę reabilitaciją pacientai gali greičiau ir paprasčiau. Pradinės medicininės reabilitacijos paslaugos skiriamos atsižvelgiant į žmogaus sveikatos būklę, funkcijų sutrikimo laipsnį, bet ne į konkrečias ligas ar diagnozes. Palaikomosios reabilitacijos paslaugomis gali...
Netinkamas antibiotikų vartojimas, atsparių mikroorganizmų atsiradimas ir plitimas jau senokai įvardijami kaip grėsmė visuomenės sveikatai. Apie tai, kas lemia, kad mikroorganizmai įgyja atsparumą antibiotikams, ir ką kiekvienas galime padaryti, kad to neskatintume, – Šeškinės poliklinikos...
Šeškinės poliklinikos medikams nerimą kelia labai padidėjęs sergamumas gripu, COVID-19 liga ir kitomis per orą (dalelėmis ar lašeliais) plintančiomis infekcijomis.
Vakar poliklinikoje apsilankė vyriausiasis Lietuvos Kalėdų Senelis. Jis pašnekino koridoriuose sutiktus mažus ir didelius pacientus, pasilabino su darbuotojais, pats savo akimis įsitikino, kad visuose skyriuose šviečia kalėdinės eglutės ir žmonės – kokia naujiena! - laukia šventinių dovanų.
Dar visai neseniai mus kamavusi COVID-19 epidemija padarė negrįžtamų pokyčių įvairiose gyvenimo srityse, privertė kitaip pažvelgti ir į imunoprofilaktiką. Pradėjus vakcinavimo nuo koronaviruso kampaniją, išryškėjo ir visuomenės poliarizacija: vieni karštai gynė vakcinų reikalingumą, kiti – tam...
Gruodžio 20 d. 13–15 val. į III šeimos medicinos skyrių atvyks vyriausiasis Lietuvos Kalėdų Senelis. Visus, kurie tuo metu bus poliklinikoje ir turi slaptą viltį pasilabinti su šiuo svarbiu šventinio laikotarpio asmeniu, kviečiame užsukti į Vaikų poliklinikos III aukšto fojė.
Šiuo metu, kai sparčiai auga sergamumas ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir gripu, primename apie Šeškinės poliklinikoje atliekamus greituosius gripo testus.
Visi tėvai gali padėti savo vaikams būti geriausios įmanomos sveikatos. Šeimos ir vaikų ligų gydytojų užduotis – padėti šeimoms atsirinkti, kada ir kaip suteikti šią pagalbą vaikams. Būtent todėl tokia svarbi vaikų sveikatos profilaktinė patikra.
Pasaulio sveikatos organizacija ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras skelbia, kad 2022–2023 m. gripo epidemija Europos regione prasideda anksti.
Siekiant racionaliau planuoti medicinos konsultacijas, sumažinti praleistų vizitų skaičių, Sveikatos apsaugos ministerija kviečia pacientus naudotis Išankstine pacientų registracijos informacine sistema (IPR IS).
Lietuvoje vis labiau įsigalint žiemiškiems orams, Šeškinės poliklinikos gydytojai ragina pasirūpinti savo fizine ir emocine sveikata, galbūt suteikti savo artimajam ar draugui džiaugsmo.
Poliklinikoje pradėta teikti ankstyvoji reabilitacija vaikams, turintiems raidos sutrikimų. Komandoje dirba gydytoja, turinti socialinio pediatro kvalifikaciją, logoterapeutė (tik lietuvių kalba), psichologė, kineziterapeutė, socialinė darbuotoja, slaugytoja.
Streiko metu kelionės viešuoju transportu ir apskritai eismas Vilniuje bus sutrikdyti: į gatves gali išvažiuoti iki 35 proc. mažiau transporto priemonių nei įprastai, be to, piko metu jos gali būti perpildytos.
Šį sekmadienį į mūsų duris vėl pasibeldė adventas. Keturios savaitės, kasdien vienu žingsneliu priartinančios mus prie didžiųjų žiemos švenčių. Laikas, kai norisi ne tik dairytis į praeitį, įvertinant besibaigiančių metų rezultatus, bet ir su lūkesčiu žvelgti į ateitį, viliantis šviesos, prasmės...
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, bendras sergamumo gripu, ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis ir COVID-19 liga rodiklis Lietuvoje per savaitę padidėjo.
Minint Pasaulinę supratimo apie antibiotikus savaitę, Šeškinės poliklinikos gydytojai dar kartą atkreipia dėmesį į atsakingą šių vaistinių preparatų vartojimą. Ir perspėja: antibiotikus netinkamai vartojant didėja bakterijų atsparumas.
Šiandien, lapkričio 18 d., minima Europos supratimo apie antibiotikus diena, o lapkričio 18–24 d. – Pasaulinė supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaitė.
Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Ši diena – tai puiki proga ne tik atsisakyti rūkymo, bet ir atkreipti dėmesį į globalų tabako poveikį aplinkai.
Nuo peršalimo ligų gripas skiriasi staigia pradžia. Nors ne visi sergantys gripu žmonės karščiuoja, daugumą kamuoja aukšta temperatūra, šaltkrėtis, skauda gerklę, vargina kosulys, varvanti ar užgulta nosis, raumenų ar kūno, galvos skausmai, nuovargis.
Gyvenamąją vietą sostinėje nuo 2021 m. sausio 1 d. iki šių metų liepos 31 d. deklaravę nauji gyventojai turėtų suskubti atsiimti jiems skirtas kalio jodido tabletes – lapkričio 16 d. baigiasi išrašytų elektroninių receptų galiojimas.
Spalio 7 d. baigėsi antrasis Šeškinės poliklinikos judumo iššūkis! Kviečiame dalyvauti paskutiniame, trečiajame, judumo iššūkyje. Jums tereikia atsisiųsti #Walk15 mobiliąją programėlę ir įvesti kodą Poliklinika000.
Pasaulyje lapkritis minimas kaip vyrų sveikatos mėnuo. Šeškinės poliklinikos šeimos gydytojai ragina vyrus labiau rūpintis savimi ir atkreipia dėmesį į vieną iš klastingiausių juos kamuojančių ligų – prostatos vėžį.
Nuo pavojingų užkrečiamųjų ligų dauguma iš mūsų esame paskiepijami vaikystėje. Tačiau nuo kai kurių ligų būtina periodiškai skiepytis pakartotinai net ir suaugus. Difterija yra viena iš tokių ligų ir jos atvejų Europoje šiemet gerokai padaugėjo.
Pasaulio sveikatos organizacija imunoprofilaktiką pripažįsta kaip vieną iš veiksmingiausių prevencinių priemonių, galinčių apsaugoti įvairaus amžiaus populiacijos narius nuo užkrečiamųjų ligų.
Jau beveik metai, kaip poliklinikos bendruomenė įgyvendina projektą „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas Šeškinės poliklinikoje“.
Pasaulyje per 400 mln. žmonių serga cukriniu diabetu. Tokius duomenis pateikia Pasaulio sveikatos organizacija. Šįkart Šeškinės poliklinikos gydytojai nori atkreipti dėmesį į antrojo tipo cukrinį diabetą – būtent ši liga diagnozuojama 85–95 proc. visų diabeto atvejų.
Siekdami kokybiškesnio pacientų aptarnavimo, norėtume išgirsti jų nuomonę apie Šeškinės poliklinikoje teikiamas paslaugas. Tai leistų mums gerinti darbo kokybę, labiau suprasti žmonių lūkesčius, susijusius su sveikatos apsauga.
Valstybinė ligonių kasa primena, kad apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu, turėdami siuntimą, gali patys rinktis, kurioje sutartį su ligonių kasa turinčioje gydymo įstaigoje nori gauti reikiamos kvalifikacijos gydytojo specialisto paslaugas, atlikti tyrimus, procedūras.
Jau ne vieną dešimtmetį spalis yra skelbiamas krūties vėžio prevencijos mėnesiu. Taip siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į šią problemą, o moteris paskatinti labiau rūpintis savimi.
Atšalus orams ir vis daugiau laiko praleidžiant uždarose, nevėdinamose patalpose, padidėja rizika susirgti užkrečiamosiomis ligomis. Šeškinės poliklinikos šeimos gydytojai primena apie efektyviausią apsaugos nuo šių ligų priemonę – skiepus.
Šį rudenį prie gausios Šeškinės poliklinikos medikų komandos prisijungė gydytoja geriatrė Eglė Sadauskaitė-Pėlikienė. Gydytoja savo pacientams pasiryžusi skirti kuo daugiau dėmesio ir paneigti vis dar egzistuojančią praktiką, kai senyvo amžiaus žmonių nusiskundimai tiesiog nurašomi senatvei.
Lietuvoje kiekvienais metais vartojama vis daugiau vaistų. Bet ar žinome, kaip tai daryti atsakingai ir saugiai? Jau šį mėnesį visi besidomintieji racionaliu vaistų vartojimu ar norintieji sužinoti daugiau apie vaistus kviečiami į susitikimus su šios srities ekspertais.
Vakar, minint Vietos savivaldos dieną, Vilniaus Rotušėje buvo įteikti apdovanojimai už nuopelnus sostinei. Jais pagerbti savivaldybės ir jos įstaigų darbuotojai, miesto bendruomenių atstovai. Tarp pagerbtųjų – ir Šeškinės poliklinikos direktoriaus pavaduotoja gydymui Ingrida Savickienė.
Polikliniką jau pasiekė COVID-19 vakcinos, pritaikytos koronaviruso Omikron atmainos potipiams BA.1. Kitą savaitę planuojama gauti vakcinas Omikron atmainos BA.4 ir BA.5 potipiams.
Meningokokinė infekcija – tai liga, kuri pasireiškia karščiavimu, galvos skausmu, vėmimu, šaltkrėčiu, sprando raumenų sustingimu, stipriu sąnarių skausmu, jautrumu šviesai ir garsams, odos bėrimu (pažengusi ligos stadija). Šios ligos sunkiausios klinikinės formos – žaibinis sepsis (kraujo...
Nuo šiandien žmonės, sergantys lėtinėmis ligomis, 65 metų ir vyresni asmenys, nėščiosios bei kiti rizikos grupėms priklausantys asmenys Šeškinės poliklinikoje skiepijami nuo sezoninio gripo nemokama, saugia ir efektyvia keturvalente vakcina „Vaxigrip Tetra“.
Akupunktūra – tai biologiškai aktyvių taškų stimuliavimas specialiomis adatomis, siekiant stiprinti paciento fizinę ir psichinę sveikatą bei pagerinti dvasinę būklę.
Nemokami šokio-judesio ir muzikos terapijos užsiėmimai, Šeškinės poliklinikoje organizuoti 18–29 m. jaunimui, jau vyksta, tačiau vietų grupėse dar yra. Užsiėmimuose labiausiai laukiami jaunuoliai, kurie nori pagerinti savo fizinę, socialinę ir emocinę sveikatą, lavinti bendravimo įgūdžius,...
Prasidėjęs ruduo sutapo su nauju gydytojos akušerės ginekologės, reproduktologės Olgos Chervotkinos karjeros laipteliu. Ši medikė daugiau kaip 20 metų pagal specialybę dirbo gimtojoje Ukrainoje, dabar gi savo žinias ir patirtį pasirengusi atiduoti Šeškinės poliklinikos pacientėms.
Tradiciškai Rugsėjo 1-oji – naujų darbų, naujų tikslų ir naujų iššūkių diena. Paminėti šią gražią šventę buvo sukviesti gydytojai rezidentai ir visi medikai, kurie pastaruoju metu savo naująja darboviete pasirinko Šeškinės polikliniką, vieną iš didžiausių ambulatorinės sveikatos priežiūros...
Rugsėjo 10 d. minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Šia proga Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ organizuoja mokymus, pokalbius su psichologais ir tradicija tapusį dviračių žygį.
Rugsėjis jau visai čia pat. Kviečiame studentus tapti Šeškinės poliklinikos pacientais ir naudotis visomis mūsų teikiamomis paslaugomis. Kad netikėtai sunegalavus ar prireikus pažymos, pagalba būtų suteikta profesionaliai ir greitai.
Didėjant koronaviruso atvejų skaičiui ir siekiant sumažinti šeimos gydytojams tenkantį krūvį, patvirtinta tvarka diagnozuoti COVID-19 ligą ir išduoti nedarbingumo pažymėjimą, kai asmuo namuose atlieka savikontrolės greitojo antigeno testą ir gauna teigiamą testo rezultatą arba kai susirgusio...
Rūpinantis vaikų ir jaunimo psichosocialine sveikata, į Šeškinės poliklinikos organizuojamus užsiėmimus kviečiami 10–13 m. vaikai ir 14–29 m. jaunuoliai.
Hepatitas A yra ūminis kepenų uždegimas, sukeltas hepatito A viruso (HAV). Tai infekcinė liga, kuri gali pasireikšti besimptome, lengva ar sunkia forma ir tęstis nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Retais atvejais HAV gali sukelti sunkių kepenų pažeidimų ir mirtį.
Daugelyje Europos valstybių, kur anksčiau paprastai tokių atvejų nepasitaikydavo, registruojamas beždžionių raupų protrūkis. Vakar pirmasis šios ligos atvejis nustatytas ir Lietuvoje.
Lietuvoje COVID-19 ligos diagnozė nustatoma po konsultacijos su šeimos gydytoju ir jo paskirto greitojo antigeno testo. Kokia konsultacija reikalinga, visuomet sprendžia gydantis gydytojas.
Primename, kad nuo šiandien yra galimybė pasiskiepyti antrąja stiprinamąja vakcinos nuo COVID-19 doze Lietuvos gyventojams, susiduriantiems su didesne sunkios ligos rizika.
Atsižvelgdama į Europos vaistų agentūros rekomendaciją, Europos Komisija COVID-19 vakcina „Novavax“ (gamintojas „Nuvaxovid“) leido skiepyti vaikus nuo 12 metų. Registracija skiepams šia vakcina jau vykdoma.
Šeškinės poliklinika pristato naują paslaugą – sausą hidromasažą. Procedūros metu masažuojama stipria vandens srove, tačiau žmogaus kūnas su vandens purkštukais tiesioginio sąlyčio neturi.
Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba (NDNT) primena, kad dėl specialiųjų poreikių vertinimo pensinio amžiaus asmenims į NDNT vykti nebūtina, nes tarnyba jų savarankiškumo klausimyno nepildo.
Informuojame, kad PSDF lėšomis apmokama profesionaliosios burnos higienos procedūra Šeškinės poliklinikoje atliekama vieną kartą per kalendorinius metus visų amžiaus grupių pacientams. Taip siekiama užtikrinti tolygesnį paslaugos prieinamumą didesniam žmonių skaičiui.
Žmonių fizinė, psichinė ir socialinė būklė yra glaudžiai tarpusavyje susijusios. Šiuo holistiniu požiūriu į sveikatos priežiūrą savo veikloje vadovaujasi ir Šeškinės poliklinika. Todėl nepaprastai svarbus yra poliklinikoje dirbančių socialinių darbuotojų vaidmuo.
Pastarosiomis dienomis termometro stulpeliai neretai perkopia 30 laipsnių ribą. Tokios karščio bangos ne vienam sukelia ir sveikatos problemų, padaugėja saulės ar šilumos smūgio ištiktų arba tiesiog nekaip besijaučiančių žmonių.
Nuo šių metų liepos 1 d. daugėja žmonių, kuriems slaugai išduodami nedarbingumo pažymėjimai – dabar juos gauti galės ne tik artimieji, bet ir laikinai prižiūrintys asmenys.
Šeškinės poliklinikos laboratorijoje PGR metodu atliekami lytiškai plintančių infekcijų (LPI) tyrimai leidžia greitai ir tiksliai nustatyti infekciją net jos pradžioje.
Žmogaus papilomos virusas (ŽPV) – tai dažniausiai lytiniu būdu ar per artimą kontaktą, taip pat ir iš motinos vaikui gimdymo metu, perduodamas virusas. Net keturi iš penkių asmenų gali būti juo užkrėsti.
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika vėl kviečia nuotoliniu būdu pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“. Paskaita vyks birželio 21 d. 16 val.
Ketvirtąja COVID-19 vakcinos doze jau gali pasiskiepyti pilnamečiai gyventojai, kurie serga lėtinėmis imunitetą silpninančiomis ligomis arba kurių imuninės sistemos funkcija yra sunkiai sutrikusi dėl kitų priežasčių, taip pat asmenys, kuriems taikomas gydymas imuninę sistemą slopinančiais vaistais.
Praėjusią savaitę Šeškinės poliklinikoje įvyko 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis finansuojamo projekto „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio sukūrimas“ viešinimo konferencija.
Artėjant vasarai – atostogų metui – ne vienas planuoja kelionę į svečią šalį. Nors pastaruosius dvejus metus dėmesys buvo nukreiptas į COVID-19 ligos pažabojimą, derėtų nepamiršti ir kitų, ne mažiau pavojingų infekcijų, plintančių pasaulyje, ir prieš kelionę pasikonsultuoti su gydytoju.
Rytoj, gegužės 17 d., 14 val. Šeškinės poliklinikoje rengiama projekto „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas Šeškinės poliklinikoje“ viešinimo konferencija.
Medicina sparčiai žengia į priekį, tačiau hepatitas C ir toliau išlieka viena labiausiai nesuvaldytų infekcinių ligų. Šis klastingas virusas ilgą laiką gali nepasireikšti jokiais požymiais, todėl jo sukeltas kepenų uždegimas gali būti diagnozuotas per vėlai ir progresuoti į kepenų cirozę ar net...
Rankos – vienas svarbiausių rizikos veiksnių perduodant mikroorganizmus nuo vieno asmens kitam. Jomis liečiame daugybę daiktų, o šie gali būti užteršti ligas sukeliančiais mikroorganizmais. Rankų plovimas yra paprasta, nebrangiai kainuojanti profilaktikos priemonė, kuri gali apsaugoti nuo ne...
Nuo gegužės 1 d. atšaukus ekstremaliąją situaciją, COVID-19 liga nebus laikoma ypač pavojinga infekcija, o perkelta į pavojingų užkrečiamųjų ligų sąrašą.
Vakar, po dvejų metų pertraukos, Vilniaus rotušėje buvo išdalyti „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai. Tai sostinės valdžios įvertinimas už kilnumą, atsidavimą, išgelbėtas gyvybes ir sveikatą.
Visą šią savaitę, minėdami imunizacijos svarbą pasaulyje, primename apie infekcijas, nuo kurių efektyviausiai apsaugo skiepai, ir raginame pasinaudoti puikia proga nuo jų pasiskiepyti Šeškinės poliklinikoje. Šiandien dalijamės informacija apie hepatitą A.
Šeškinės poliklinika ketina išsinuomoti patalpas Vilniuje ir įrengti jose nutolusias darbo vietas, skirtas šeimos medicinos paslaugoms teikti (vieta – Pašilaičiai, Perkūnkiemis, Pavilionys, Tarandė, Fabijoniškių šiaurinė dalis, Bajorai arba besiribojančios teritorijos, ne arčiau kaip 3 km nuo...
Iki gegužės 2 d. turime deklaruoti 2021 m. pajamas ir kiekvienas galime skirti 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) pasirinktiems paramos gavėjams.
Slūgstant sergamumui COVID-19 ir mažėjant besitestuojančių srautams Vilniaus mobiliajame punkte V. Gerulaičio g. 1, nuo balandžio 19 dienos vilniečiai testuotis nuo koronaviruso gali ir 5 miesto poliklinikose: Šeškinės, Centro, Antakalnio, Karoliniškių ir Naujosios Vilnios.
Su atbundančia gamta atėjo ir pati gražiausia pavasario šventė – šv. Velykos. Nuoširdžiai linkime, kad velykinis šurmulys išsklaidytų kasdienius rūpesčius, o kiekviena pavasario diena atneštų ne tik šilumą, bet ir gerą nuotaiką.
Šiandien į Ukrainą iškeliauja pirmieji Lietuvos medikai savanoriai. Tarp jų – ir Šeškinės poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojas Vytautas Plučas.
Pavasarį, atšilus orui, suaktyvėja erkės ir platina pavojingų ligų sukėlėjus. Lietuvoje dažniausios erkių platinamos ligos yra dvi – erkinis encefalitas ir Laimo liga. Šiomis ligomis Lietuvos gyventojai serga net kelis kartus dažniau nei kitose Europos valstybėse.
Galime pasidžiaugti, kad kas mėnesį poliklinikos organizuojamos nuotolinės paskaitos nėščiosioms labai vertinamos ir populiarios tarp būsimųjų mamyčių.
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras nuolat analizuoja erkių platinamomis ligomis užsikrėtusių žmonių apklausos duomenis ir atnaujina Lietuvos vietovių, kuriose gyventojai užsikrėtė erkiniu encefalitu ar Laimo liga, žemėlapį.
Šeškinės poliklinikoje baigiama diegti nauja informavimo ir registracijos sistema. Tikimės, kad ji bus funkcionalesnė ir patogesnė tiek pacientams, tiek darbuotojams.
Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, nuo šiandien atsisakoma privalomo reikalavimo dėvėti kaukes uždarose erdvėse, išskyrus sveikatos, slaugos ir globos įstaigas bei viešąjį transportą, taip pat trumpinamas izoliacijos terminas.
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine..
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.
Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius – tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.
Reklaminiai slapukai
Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.