Naujienos

Svarbi informacija dėl skiepų
Balandžio 06 , 2020
Šeškinės poliklinikoje jau parengta tvarka dėl planinių skiepų poliklinikos pacientams atlikimo kitose įstaigose. Artimiausiu metu vaikų tėveliai sulauks apylinkės gydytojo arba slaugytojo skambučio – bus pranešta tikslus skiepijimo laikas ir vieta.
VILNIUJE JAU VEIKIA KARŠČIAVIMO KLINIKOS
Kovo 31 , 2020
Vilniaus mieste pradėjo veikti Lazdynų karščiavimo klinika (Lazdynų poliklinikoje) ir Naujosios Vilnios karščiavimo klinika (Naujosios Vilnios poliklinikoje).
DĖL NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMO IŠDAVIMO IR PRATĘSIMO KREIPKITĖS EL. PAŠTU
Kovo 27 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinikos pacientai, kuriems reikalingas nedarbingumo pažymėjimas, turi kreiptis el. paštu seskines@poliklinika.lt. (laiško temoje prašome nurodyti – dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo arba pratęsimo).
Jaunųjų psichiatrų asociacija: į pagalbą medikams
Kovo 26 , 2020
Daugiau nei šimtas psichologų ir psichoterapeutų susivienijo po vienu stogu ir yra pasiruošę teikti nuotolinę nemokamą emocinę pagalbą medikams bei jų artimiesiems – dar niekada nebuvo taip svarbu pasirūpinti savimi!
Ačiū „Baltnetos komunikacijoms“ už pagalbą
Kovo 25 , 2020
Šeškinės poliklinika dėkoja UAB „Baltnetos komunikacijos“ už gerumą.
Dėkojame geriems žmonėms iš „Karinių pramogų Lietuvoje“
Kovo 24 , 2020
Šeškinės poliklinika nuoširdžiai dėkoja renginių organizatoriams „ Karinės pramogos Lietuvoje“.
Dėl Psichikos sveikatos centro Procedūrų kabineto darbo
Kovo 23 , 2020
Nuo 2020-03-23 keičiasi Psichikos sveikatos centro Procedūrų kabineto darbo laikas ir vieta.
Negalios terminą pratęsime automatiškai
Kovo 19 , 2020
Jeigu karantino metu baigiasi Jums nustatytas neįgalumo ar darbingumo lygių arba specialiųjų poreikių terminas, į NDNT kreiptis nereikia.
Šeškinės poliklinika dirba ir medicinos paslaugas teikia
Kovo 19 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinikos veiksmai derinami su Vilniaus m. savivaldybe ir Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC). Darbe vadovaujamės galiojančiais teisės aktais: darbuotojai, turėję tiesioginį kontaktą su koronavirusu užsikrėtusiu darbuotoju, yra izoliuoti, jų sąrašai...
Šeškinės pacientų dėmesiui
Kovo 17 , 2020
Mieli žmonės, prašome Jūsų supratingumo ir kantrybės. Puikiai žinome, kad pastarosiomis dienomis mums prisiskambinti tikrai nelengva. Vien vakar Skambučių centras sulaukė daugiau kaip 10 000 skambučių. Centro operatorės nesitraukia nuo telefonų, tačiau į visus skambučius iškart atsakyti...
SVARBU!
Kovo 16 , 2020
Visi skambučiai tel. 8 5 250 2000 yra fiksuojami, tačiau šiuo metu dėl jų gausos prisiskambinti gali būti sunku. Jeigu Jums nepavyko susisiekti su Skambučių centru, nerimauti neverta – su Jumis susisieks mūsų operatoriai.
Dėl Šeškinės poliklinikos darbo karantino metu
Kovo 16 , 2020
*Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantiną, Šeškinės poliklinikoje bus teikiamos tik būtinosios medicinos pagalbos paslaugos.
Nedarbingumo pažymėjimai izoliavimuisi namuose ir toliau bus išduodami
Kovo 13 , 2020
Atkreipiame dėmesį, kad nedarbingumo pažymėjimai saviizoliacijai namuose 14-likos dienų laikotarpiui ir toliau bus išduodami žmonėms, grįžusiems iš paveiktų teritorijų ar turėjusiems sąlytį su patvirtintu naujojo koronaviruso (COVID-19) atveju. Ši tvarka galios, kol nebus paskelbta kitaip.
Būsimųjų mamyčių ir vaikų tėvelių dėmesiui
Kovo 12 , 2020
Dėl koronaviruso grėsmės Šeškinės poliklinikoje laikinai nebevyks Motinystės mokyklos paskaitos.
Atnaujinta informacija dėl koronaviruso
Kovo 12 , 2020
Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo sprendimu, reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (COVID-19) situaciją pasaulyje, pakeistas atvejo apibrėžimas.
Su gimtadieniu, Lietuva!
Kovo 10 , 2020
Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Rytoj ją minėsime jau 30 kartą.
Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanopienė – „Metų vadovė 2019“
Kovo 09 , 2020
Savaitraščio „Lietuvos sveikata“ jau septynioliktą kartą surengti Metų vadovo rinkimai baigėsi. Nepaprastai džiaugiamės galėdami pranešti, kad šįkart sėkmė lydėjo Šeškinės poliklinikos direktorę dr. Daivą Kanopienę. Įveikusi visus konkurentus, D. Kanopienė paskelbta „Metų vadove 2019“.
Poliklinikos darbo laikas kovo 11 d.
Kovo 09 , 2020
Kovo 11 d. Šeškinės poliklinika nedirbs. Atsiprašome pacientų dėl nepatogumų.
Svarbi informacija keliaujantiems
Kovo 06 , 2020
Dėl sparčiai plintančio koronaviruso Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja laikinai nevykti į Kiniją, Pietų Korėją, Šiaurės Italijos Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionus, pietinėje Tenerifės salos (Ispanija) dalyje esantį Adechės (Adeje) miestą bei jo apylinkes.
Koronaviruso prevencijai nuo šiandien Vilniuje paskelbta gripo epidemija
Kovo 06 , 2020
Paskelbus epidemiją šeimos gydytojai galės greičiau – nuotoliniu būdu – pacientams išduoti nedarbingumo pažymėjimus, savivaldybėms, esant reikalui, bus lengviau riboti ugdymo įstaigų darbą.
Šeškinės poliklinikoje – vis daugiau išmanių paslaugų
Kovo 05 , 2020
Šeškinės poliklinikos pacientai už mokamas paslaugas jau gali atsiskaityti išmaniuoju telefonu, nuskenavę QR kodą iš kompiuterio ekrano. Tokiu būdu galima išvengti kelionės iki kasos ir iškart gauti konsultaciją ar paslaugą.
Rankų higiena ir švaros režimas – būtinos priemonės saugantis nuo infekcijų
Kovo 04 , 2020
Siekiant apsisaugoti nuo infekcijų, Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja labiau paisyti rankų higienos ir įjungti švaros režimą patalpose.
Siūloma vengti grynųjų atsiskaitant už prekes ir paslaugas
Kovo 04 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, reaguodami į nuolat kintančią situaciją pasaulyje dėl koronaviruso COVID-19 sukeliamos infekcijos, atnaujino rekomendacijas, kaip saugiau atsiskaityti už prekes ir paslaugas.
Informacijos apie kontracepciją bei lytines ligas jaunuoliai ieško Jaunimo sveikatos kabinete
Kovo 04 , 2020
Lietuvoje kasmet atliekama per 4 tūkst. abortų, iš kurių net 6 proc. tenka merginoms iki 19 metų. Jauni vaikinai taip pat nežino nei apie tinkamas kontracepcijos priemones, nei apie lytiniu būdu plintančias ligas.
Remontas Odontologijos skyriuje – jau kovą
Kovo 03 , 2020
Informuojame, kad kovo pabaigoje Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriuje prasidės ilgai laukto remonto darbai.
Vaistų nuo koronaviruso kol kas nėra. Kaip nepakliūti į sukčių pinkles?
Kovo 02 , 2020
Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) įspėja, kad virtualioje erdvėje jau atsirado siūlymų įsigyti vaistų bei maisto papildų koronaviruso (COVID-19) sukeltai infekcijai gydyti ir nuo jos apsisaugoti.
Naujausios žinios apie koronavirusą
Kovo 02 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija, reaguodama į šalyje paskelbtą ekstremaliąją situaciją ir siekdama užkirsti kelią tolesniam infekcijos plitimui, visą svarbiausią su koronavirusu susijusią informaciją skelbia vienoje vietoje ir nuolatos atnaujina.
Šeškinės poliklinika – Skaidri sveikatos priežiūros įstaiga
Vasario 26 , 2020
Didžiuojamės galėdami pranešti, kad Vilniaus miesto savivaldybė Šeškinės poliklinikai penkeriems metams suteikė Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardą.
Šiandien Užgavėnės
Vasario 25 , 2020
Užgavėnės – tai žiemos virsmo į pavasarį diena, nuo senų senovės linksma ir triukšminga šventė. Šiandien, kaip įprasta, varysime iš kiemo žiemą.
Pradėjo dirbti naujas neurologas
Vasario 20 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti apie naują Šeškinės poliklinikos bendruomenės narį.
Daugėja sergančiųjų gripu
Vasario 19 , 2020
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) informuoja, kad Lietuvoje bendras sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis per savaitę šiek tiek sumažėjo, tačiau užregistruota daugiau gripo atvejų.
Svarbu poliklinikos 29-osios apylinkės pacientams
Vasario 19 , 2020
Keičiasi šeimos gydytojos Ievos Mažeikaitės darbo vieta.
Šeškinės poliklinikoje lankėsi medicinos įrangos gamintojai iš Pietų Korėjos
Vasario 18 , 2020
Praėjusią savaitę Šeškinės poliklinikoje viešėjo Pietų Korėjos kompanijos DRGEM atstovai.
Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanopienė – geriausių vadovų penketuke
Vasario 17 , 2020
Pirmasis savaitraščio „Lietuvos sveikata“ konkurso „Metų vadovas 2019“ etapas įveiktas. Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanopienė pateko tarp 5 geriausiųjų.
Šeškinės poliklinikoje pradėjo dirbti šeimos gydytoja Jolanta Ilcevič Buro
Vasario 17 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Šeškinės poliklinikoje pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja Jolanta Ilcevič Buro. Pacientais ji rūpinasi įkurtoje naujoje – 72-ojoje – apylinkėje.
Rūpi vaiko sveikata? Pasitarkite su patyrusia gydytoja
Vasario 17 , 2020
Šeškinės poliklinika kviečia savo mažųjų pacientų tėvelius į konsultacijas vaikų sveikatos klausimais.
Mes švenčiame laisvę!
Vasario 14 , 2020
Šeškinės poliklinikos bendruomenė sveikina visus su artėjančia Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.
Palaikykite mūsų direktorę dr. Daivą Kanopienę konkurse „Metų vadovas 2019“
Vasario 11 , 2020
Savaitraštis „Lietuvos sveikata“ jau septynioliktą kartą rengia Metų vadovo rinkimus. Projekto tikslas – pagerbti Lietuvos sveikatos apsaugos sistemai per metus labiausiai nusipelniusius gydymo įstaigų vadovus ir mediko profesijos autoritetus, neužmirštant ir pasižymėjusių jaunų specialistų.
Šiandien Pasaulinė ligonių diena
Vasario 11 , 2020
Vasario 11-ąją minima Pasaulinė ligonių diena. Ją 1992 m. paskelbė popiežius Jonas Paulius II ir nuo to laiko ji žinoma krikščioniškose šalyse. Tokią dieną žmonės raginami prisiminti ligonius, išgirsti jų poreikius ir įsiklausyti į jų problemas.
Peršalimas savaime nereiškia koronaviruso
Vasario 10 , 2020
Pateikiame Sveikatos apsaugos ministerijos kartu su medikų bendruomene parengtas rekomendacijas, kaip elgtis baiminantis koronaviruso infekcijos.
Šeškinės poliklinika – lyderių penketuke
Vasario 07 , 2020
Registrų centro duomenimis, šį sausį buvo išrašytas rekordinis elektroninių receptų skaičius – daugiau kaip 1,3 mln. receptų. Tai didžiausias per mėnesį išrašytų e. receptų skaičius per visą e. sveikatos veikimo istoriją.
Vasario 9–oji – Tarptautinė odontologų diena!
Vasario 07 , 2020
Pasaulyje susiklostė tradicija Tarptautinę odontologų diena minėti per šv. Apolonijos, odontologų globėjos, varduves.
Lietuvoje tirtuose mėginiuose koronaviruso nenustatyta
Vasario 05 , 2020
Oficialiai patvirtinta, kad trys tirti mėginiai: vienas gautas iš Kauno klinikinės ligoninės ir du iš Respublikinės Panevėžio ligoninės – įtariant galimus koronaviruso atvejus Lietuvoje, yra neigiami.
Mes galime įveikti vėžį
Vasario 04 , 2020
Šiandien jau 20-ąjį kartą lietuviai kartu su viso pasaulio žmonėmis mini Pasaulinę vėžio dieną.
Vasaris – Burnos vėžio prevencijos mėnuo
Vasario 03 , 2020
Jau ne pirmi metai vasaris Lietuvoje skelbiamas Burnos vėžio prevencijos mėnesiu. Akcijos tikslas – skatinti žmones kuo daugiau žinoti apie burnos vėžį, reguliariai tikrintis, anksti kreiptis pagalbos, nes, tik laiku aptikus ligą, žmogus gali pasveikti.
Svarbu Šeškinės poliklinikos 71-osios apylinkės pacientams
Sausio 31 , 2020
Informuojame, kad 2020 m. vasario 3 d. 71-ojoje apylinkėje pradeda dirbti šeimos gydytoja Rita Seniūnaitė. Gydytoja pavaduos laikinai nedirbančią šeimos gydytoją Kateryną Martunovych.
Jei nerimaujate dėl koronaviruso
Sausio 31 , 2020
Iškilus klausimų dėl koronavirusinės infekcijos visą parą gyventojai gali konsultuotis su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais telefonu (8 6) 187 9984. Aktuali informacija skelbiama interneto svetainėje www.lt72.lt
Nerimą sėjantis koronavirusas: susipažinkime iš arčiau
Sausio 30 , 2020
Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie pasaulyje grėsmę keliantį koronavirusą ir rekomendacijas gyventojams.
Už paslaugas atsiskaitykite greičiau ir patogiau
Sausio 29 , 2020
Prasidėję nauji metai atnešė naujovių į Šeškinės polikliniką. Nuo šiolei poliklinikos pacientai už visas mokamas paslaugas gali atsikaityti greitai ir patogiai – per FOXBOX terminalą.
Gimdos kaklelio vėžiui gali būti užkirstas kelias
Sausio 27 , 2020
Sausio pabaigoje Europoje tradiciškai minima gimdos kaklelio vėžio prevencijos savaitė. Jos metu siekiama atkreipti dėmesį į šią sunkią ligą, į ją sukeliantį žmogaus papilomos virusą (ŽPV), taip pat į būdus, kaip nuo šios ligos apsisaugoti.
Ką svarbu žinoti apie paslaptingąjį koronavirusą
Sausio 23 , 2020
Pasaulio sveikatos organizacijos ekspertai baiminasi, kad paslaptingasis koronavirusas, pirmiausia užfiksuotas Kinijoje, gali mutuoti ir plisti pasaulyje.
Tik peršalimas? O gal gripas?
Sausio 22 , 2020
Įtariant gripą, svarbiausia kuo greičiau jį nustatyti ir pradėti gydytis. Pajutę pirmuosius ligos požymius, pasidarykite greitąjį gripo testą – Jūs sužinokite, ar tai tik peršalimas, ar GRIPAS.
Pristatome naują prevencinį tyrimą moterims
Sausio 16 , 2020
Šeškinės poliklinika kviečia moteris dalyvauti prevencinėje gimdos kaklelio piktybinių navikų programoje ir atlikti skystosios terpės citologinį gimdos kaklelio tyrimą.
Šeimos gydytojų dėmesiui
Sausio 14 , 2020
Šeškinės poliklinikoje atsilaisvina ypač patraukli šeimos gydytojo apylinkė – ją aptarnauti ir prisijungti prie mūsų kolektyvo kviečiame šeimos gydytoją.
Aktualu Šeškinės poliklinikos pacientams
Sausio 09 , 2020
Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymu, pacientai, norėdami, kad sveikatos priežiūros įstaigoje jiems būtų suteiktos paslaugos, privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (pasą ar asmens tapatybės kortelę) arba...
Pirmasis 2020-ųjų Vilniaus naujagimis – Šeškinės poliklinikos pacientas
Sausio 07 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Šeškinės poliklinikos paciente tapo pirmoji 2020 m. gimusi vilnietė Izabelė. Sveikiname tėvelius ir linkime, kad jų dukrytė augtų sveika ir didelė.
Mano širdis – mano gyvenimas
Sausio 02 , 2020
Šeškinės poliklinika kartu su Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru kviečia pacientus dalyvauti nemokamoje širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programoje „Mano širdis – mano gyvenimas“.
Šv. Kalėdos Šeškinės poliklinikoje
Gruodžio 20 , 2019
Gražiausios metų šventės ateina su spalvotais sapnais, stebuklo nuojauta, su mandarinų kvapu namuose ir ypatingu šurmuliu miestuose bei miesteliuose. Gatves ir biurus jos nukabinėja spalvotomis girliandomis, o žmones apglobia gerumu…
Džiaugiamės didėjančiu Šeškinės poliklinikos pacientų skaičiumi
Gruodžio 12 , 2019
Lapkričio mėnesį Šeškinės poliklinikos pacientų skaičius perkopė 80 000. Tai, kad pacientų daugėja, tik patvirtina, jog žmonėms priimtinos ir svarbios pastaruoju metu poliklinikoje vykstančios permainos.
Nauja paslauga poliklinikos pacientams
Gruodžio 09 , 2019
Į Šeškinės poliklinikos Chirurgijos skyrių atkeliavo naujas portatyvinis ultragarsinis aparatas.
Bendraukime patogiai ir operatyviai
Gruodžio 06 , 2019
Pradėjo veikti atnaujintas skambučių centras.