Naujienos

Ką svarbu žinoti apie paslaptingąjį koronavirusą
Sausio 23 , 2020
Pasaulio sveikatos organizacijos ekspertai baiminasi, kad paslaptingasis koronavirusas, pirmiausia užfiksuotas Kinijoje, gali mutuoti ir plisti pasaulyje.
Tik peršalimas? O gal gripas?
Sausio 22 , 2020
Įtariant gripą, svarbiausia kuo greičiau jį nustatyti ir pradėti gydytis. Pajutę pirmuosius ligos požymius, pasidarykite greitąjį gripo testą – Jūs sužinokite, ar tai tik peršalimas, ar GRIPAS.
Pristatome naują prevencinį tyrimą moterims
Sausio 16 , 2020
Šeškinės poliklinika kviečia moteris dalyvauti prevencinėje gimdos kaklelio piktybinių navikų programoje ir atlikti skystosios terpės citologinį gimdos kaklelio tyrimą.
Šeimos gydytojų dėmesiui
Sausio 14 , 2020
Šeškinės poliklinikoje atsilaisvina ypač patraukli šeimos gydytojo apylinkė – ją aptarnauti ir prisijungti prie mūsų kolektyvo kviečiame šeimos gydytoją.
Aktualu Šeškinės poliklinikos pacientams
Sausio 09 , 2020
Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymu, pacientai, norėdami, kad sveikatos priežiūros įstaigoje jiems būtų suteiktos paslaugos, privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (pasą ar asmens tapatybės kortelę) arba...
Pirmasis 2020-ųjų Vilniaus naujagimis – Šeškinės poliklinikos pacientas
Sausio 07 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Šeškinės poliklinikos paciente tapo pirmoji 2020 m. gimusi vilnietė Izabelė. Sveikiname tėvelius ir linkime, kad jų dukrytė augtų sveika ir didelė.
Mano širdis – mano gyvenimas
Sausio 02 , 2020
Šeškinės poliklinika kartu su Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru kviečia pacientus dalyvauti nemokamoje širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programoje „Mano širdis – mano gyvenimas“.
Šv. Kalėdos Šeškinės poliklinikoje
Gruodžio 20 , 2019
Gražiausios metų šventės ateina su spalvotais sapnais, stebuklo nuojauta, su mandarinų kvapu namuose ir ypatingu šurmuliu miestuose bei miesteliuose. Gatves ir biurus jos nukabinėja spalvotomis girliandomis, o žmones apglobia gerumu…
Džiaugiamės didėjančiu Šeškinės poliklinikos pacientų skaičiumi
Gruodžio 12 , 2019
Lapkričio mėnesį Šeškinės poliklinikos pacientų skaičius perkopė 80 000. Tai, kad pacientų daugėja, tik patvirtina, jog žmonėms priimtinos ir svarbios pastaruoju metu poliklinikoje vykstančios permainos.
Nauja paslauga poliklinikos pacientams
Gruodžio 09 , 2019
Į Šeškinės poliklinikos Chirurgijos skyrių atkeliavo naujas portatyvinis ultragarsinis aparatas.
Bendraukime patogiai ir operatyviai
Gruodžio 06 , 2019
Pradėjo veikti atnaujintas skambučių centras.