ATMINTIS GYVA: SAUGOKIME LAISVĘ

2024 01 12

Rytoj 33-ąjį kartą minėsime Laisvės gynėjų dieną. Atsigręšime į 1991 m. sausio 13-ąją, kai vieningi ir susitelkę Lietuvos gyventojai apgynė svajonę turėti savo valstybę ir gyventi laisvėje.

Ši data ne tik primena skaudžius įvykius, taikaus pasipriešinimo sovietiniams agresoriams metu nusinešusius 14 gyvybių, tačiau žymi ir naujos Nepriklausomos Lietuvos pradžią. Kartu ji ragina neužmiršti, kad laisvę ir nepriklausomybę reikia branginti, saugoti, kad tuo reikia džiaugtis kiekvieną akimirką. Visai šalia, Ukrainoje, beveik dvejus metus vykstantis karas ir mums siunčia žinią: laisvė trapi…

Šiandien Šeškinės poliklinikos bendruomenė prisidėjo prie pilietinės iniciatyvos pagerbti Lietuvos laisvės gynėjus. Ankstyvą rytmetį poliklinikos languose buvo uždegtos simbolinės pagarbos, vienybės bei atminimo žvakutės. Jomis mes sakėme ačiū visiems, tomis atšiauraus sausio dienomis buvusiems prie Seimo, Spaudos rūmų ar Televizijos bokšto ir gynusiems mūsų laisvę.

Mūsų atmintis gyva, mes pamenam. Mes nepamiršime, kodėl esame laisvi!