BŪTI JUDRIAM APSIMOKA

2024 04 09

Skelbiame gerąją naujieną: Šeškinės poliklinikos pacientai, gavę gydytojo išrašytą asmeninį žingsnių receptą ir prisijungę prie žingsnių iššūkio, dovanų gaus sporto klubo „Lemon Gym“ abonementus.

Abonemento trukmė priklauso nuo recepto:

• 4 000 žingsnių receptui – 1 mėn.;
  • 8 000 žingsnių – 2 mėn.,
  • 10 000 žingsnių – 3 mėn.

Kaip gauti ir pasinaudoti nemokamu abonementu, iššūkio dalyviai sužinos, kai prisijungs prie žingsnių recepto. Judruoliams yra ir papildomų naudų: programėlėje „Walk15“ jie ras vitaminų C ir D 80 proc. nuolaidos pasiūlymą.

Kaip gauti žingsnių receptą: https://www.poliklinika.lt/naujienos/inovatyvus-seskines-poliklinikos-gydytojai-pacientams-israso-zingsniu-receptus/

Taigi judėti – ne tik sveika, bet ir finansiškai naudinga!