Dėkojame geriems žmonėms iš „Karinių pramogų Lietuvoje“

2020 03 24

Šeškinės poliklinika nuoširdžiai dėkoja renginių organizatoriams „ Karinės pramogos Lietuvoje“.

Poliklinika ieškojo palapinės, kad galėtų geriau reguliuoti pacientų srautus, pagal galimybes jiems suteikti patogesnes sąlygas laukiant medicinos pagalbos. Kad pacientams nereikėtų eiti į vidų vien dėl informacijos ar kad būtų nusiųsti pas konkretų gydytoją. Išgirdę apie tai gerieji žmonės iš „Karinių pramogų Lietuvoje“ labai greitai atvežė ir sumontavo palapinę prie poliklinikos. PATYS. BE JOKIO UŽMOKESČIO. Ir dar pasakė, kad galėsim naudotis tiek, kiek reikia. Nors esant tokiai situacijai papildomas euras į įmonės kasą tikrai nepamaišytų...

Ačiū už Jūsų gerumą. Draugą juk nelaimėje pažinsi, ar ne?