DĖL NAUJŲ ODONTOLOGIJOS PASLAUGŲ

2023 08 09

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2023-07-24 d. įsakymu https://www.e-tar.lt/.../ca9299d029ec11ee9de9e7e0fd363afc pakeistas ambulatorinės chirurgijos paslaugų aprašas.

Naujai įtrauktos šios burnos chirurgijos paslaugos:

• burnos ertmės biopsija;
  • dantų šalinimas chirurginiu būdu.

Šeškinės poliklinika turi licenciją burnos chirurgijos asmens sveikatos priežiūros paslaugoms teikti bei burnos chirurgę – Kristiną Žiedas, kuri konsultuoja pacientus lyginėmis mėnesio dienomis trečiadieniais nuo 14.00 iki 17.30 val. ir nelyginėmis mėnesio dienomis trečiadieniais nuo 10.00 iki 13.00 val.

Deja, kol kas neturime sutarties su Valstybine ligonių kasa dėl burnos chirurgo paslaugų apmokėjimo, todėl burnos chirurgas konsultuoja tik mokamai ir ambulatorinės chirurgijos sąlygomis atlieka šias procedūras:

• liežuvio frenulotomija ir frenektomija (tik vaikams);
  • burnos ertmės biopsija;
  • seilių liaukos pažeidimo ekscizija;
  • burnos cistų ekscizija;
  • chirurginis 1 arba 2 dantų šalinimas.

Taigi, pacientai gali kreiptis mokamai burnos chirurgo konsultacijai, kurios kaina 26 Eur ir gauti minėtas procedūras be jokios papildomos priemokos.