DĖL SKAMBUČIŲ BENDRUOJU POLIKLINIKOS TELEFONO NUMERIU

2021 08 30

Pastaruoju metu susiduriame su pagausėjusiu skambučių srautu Šeškinės poliklinikos telefono numeriu 8 5 250 2000.

Dar kartą primename, kad visi skambučiai šiuo numeriu fiksuojami ir net iškart neatsakius į skambutį su pacientais susisiekiama. Deja, dėl didelio skambučių skaičiaus, ypač pirmadieniais arba rytinėmis valandomis, fiziškai neįmanoma visiems atskambinti taip greitai, kaip norėtųsi.

Kad būtų išvengta nereikalingų emocijų, maloniai prašome pacientų prieš skambinant įvertinti situaciją. Ar tikrai klausimas toks neatidėliotinas? O gal galima paskambinti vėlesnėmis valandomis, ypač jei tai susiję su informacijos gavimu? Palikime galimybę iš ryto kreiptis žmonėms dėl būtinosios pagalbos ar dėl kitų neatidėliotinų reikalų. Be to, pagrindinė informacija nesunkiai pasiekiama poliklinikos interneto svetainėje www.poliklinika.lt, o aktualios naujienos dar skelbiamos ir feisbuko paskyroje.

Gerbkime ir saugokime vieni kitus. Pagarba ir pagalba visuomet duoda pozityvios grąžos abiem pusėms.