JAU ŽIBA! JAU KŪČIOS!

2021 12 23

Taip apie stebuklingą metą, kai suspindus pirmajai žvaigždei, prie stalo susirenka dažna šeima, sakydavo mūsų senoliai. Ir skubėdavo namo, kupini tikėjimo žmonių gerumu, troškimų išsipildymu, ateinančių metų laime ir sėkme.

Šiuolaikinio pasaulio žmogui ši diena taip pat magiška, o lietuviams – dar ir viena iš svarbiausių šeimos švenčių. Kad ir kur po pasaulį likimo būtume išblaškyti, tą dieną sugrįžtame namo ir drauge sėdame prie stalo, mamos ar močiutės nukrauto tradiciniais Kūčių patiekalais. Atsilaužiame kalėdaičio, džiaugiamės buvimu su artimaisiais... Su viltimi ir šviesiu tikėjimu švenčiame dalijimosi ir santarvės šventę.

O tikėjimo ir pasitikėjimo šiemet mums reikėjo tikrai nemažai. Todėl dėkojame visiems Šeškinės poliklinikos pacientams, kurie buvo su mumis dar vienus nelengvus metus ir, vildamiesi, kad viskas, kas bloga, tikrai turi pabaigą (tik žmonių gerumas beribis!), nepyko už pasitaikančius nesklandumus. Dėkojame ir kolektyvui – atsidavusiam ir susitelkusiam, nepasidavusiam net tada, kai aplinkybės negailestingai nubraukdavo nuoširdžius norus ir begalines pastangas.

Dar labai labai norim palinkėti prie Kūčių stalo sėsti ramiems, geriems, tikriems. Kalėdų rytą nubusti pakylėtiems, o po eglute rasti dovanų ne tik kūnui, namams, bet ir sielai... Kad ir koks būtų gyvenimas, kalėdinis periodas yra gėrio, džiaugsmo šventė. Ji sujungia skirtingų kartų žmones ir sukuria bendrą – kalėdinį – stebuklą.

Sielai skirti ir kunigo Ričardo Doveikos žodžiai, jau antrus metus iš eilės pasiekiantys Šeškinės poliklinikos bendruomenę. Dėkojame gerbiamam kunigui ir dalijamės jo prasmingais palinkėjimais.