JŲ PASTANGOMIS MŪSŲ GYVENIMAS TAMPA VISAVERTIS

2023 04 18

Vakar sostinės Rotušėje jau penkioliktą kartą surengti „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai. Vilnius dėkojo sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams už kilnumą, atsidavimą, išgelbėtas gyvybes ir sveikatą.

„Kuruodama sveikatos sritį, sutikau labai daug medikų, tačiau kaskart jums dėkodama jaučiu, kad žodyje AČIŪ netelpa visi jausmai – dėkingumas, pasididžiavimas, pagarba. Kad ir kokioje srityje dirbate, be jūsų nuolatinio rūpesčio, pasiaukojimo, žmogiškumo, žinių, daugelio mūsų gyvenimas nebūtų visavertis“, – visų vilniečių vardu dėkojo mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

„Auksinės mediko širdies“ apdovanojimais pagerbta 14 sostinės sveikatos priežiūros įstaigų teiktų kandidatų, kiti gavo Vilniaus mero padėkos raštus. Tarp pastarųjų – ir dvi Šeškinės poliklinikos bendruomenės narės: gydytoja endokrinologė Eglė Katkienė ir bendruomenės slaugytoja Valė Kerulienė.

Nors darbo profilis ir metų, atiduotų Šeškinės poliklinikos pacientams, skaičius skiriasi, abi medikės kolektyve labai vertinamos ne tik už profesionalumą, bet ir už empatiją bei nepavargstantį norą padėti. Abi jos atsakingos, rūpestingos, mylimos ir gerbiamos pacientų.

Sveikiname visus, kurie buvo įvertinti garbingais sostinės valdžios apdovanojimais, o ypač - savo mielas koleges. Džiaugiamės ir didžiuojamės jų darbu ir draugija.