JŪSŲ PARAMA PADĖS MUMS KURTI PATOGESNĘ POLIKLINIKĄ

2024 03 19

Iki gegužės 2 d. turime deklaruoti 2023 m. turimą turtą ir gautas pajamas ir kiekvienas galime skirti 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) pasirinktiems paramos gavėjams.

Prašome jūsų skirti paramą Šeškinės poliklinikai. Už šias lėšas įsigysime kavos aparatą – juo naudotis galės ir pacientai, ir darbuotojai.

Jei savo valios dėl paramos skyrimo neišreikšite, jūsų pinigai nukeliaus į bendrą biudžetą.

Visų poliklinikos darbuotojų ir pacientų vardu iš anksto dėkojame už suteiktą paramą ir bendradarbiavimą.