KAI PASITINKA IR PALYDI SU ŠYPSENA

2022 05 27

Pasidžiaukime gražia pacientės padėka Šeškinės poliklinikos medikams.

Eglė Vailionytė jaučiasi patenkinta Šeškinės poliklinikoje suteiktomis paslaugomis ir rašo: „Noriu tarti nuoširdų AČIŪ Jūsų darbuotojams: gydytojai reabilitologei Evai Marcinkevič, kuri sudarė puikią reabilitacinę programą; FMAMR skyriaus registratūros darbuotojams Danutei Pateckienei ir Gediminui Lekavičiui, kurie sudėliojo visus laikus, atsižvelgdami į mano poreikius bei galimybes lankyti procedūras; kineziterapeutams Mindaugui Maižvilui ir Mindaugui Stachovskiui, kad iš peties taikydami įvairius pratimus jau po kelių kartų leido pajusti, kaip tai mano nugarai naudinga; masažuotojui Edgarui Bubuliui, kuris turi ypač stiprias rankas ir profesionaliai atlieka savo darbą.

Esu biuro žmogus. Bėda mūsų visų, manau, yra per mažas fizinis aktyvumas, todėl bent kartą per metus, siekiant puikios sveikatos, būtina pastiprinti save tokiomis procedūromis. Dėkinga esu ir už elektroneurostimuliavimą, tikiu ir jaučiu, jog tai taip pat prisidėjo prie gerėjančios savijautos.

Žinote, manau, yra labai svarbu, kai tave pasitinka ir palydi su šypsena, kai viską išsamiai ir kantriai išaiškina ir tiesiog maloniai ir mandagiai bendrauja. Paprastumo ir nuoširdumo niekada nebus per daug!

Tad – darkart – tariu AČIŪ Jūsų komandai:)“

Dėkojame savo kolegoms ir mes.