KAIP PATEISINTI DĖL LIGOS PRALEISTAS VAIKO PAMOKAS

2023 09 14

Nuo šio rugsėjo įsigaliojus naujai tvarkai, kai per mėnesį tėvai gali pateisinti penkias mokymosi dienas, vaiko praleistas dėl ligos, poliklinikos gydytojai sulaukia prašymų išduoti pažymas, pateisinančias apsirgusių vaikų nebuvimą mokykloje. Neva tokių pažymų iš gydytojų prašo mokyklos.

Dar kartą primename, kad pažymų, pateisinančių praleistas dėl ligos pamokas, gydytojai neišduoda. Tačiau vaiko tėvai mokyklai gali pateikti įrašus iš sveikatos portalo www.esveikata.lt apie gydytojo vaikui dėl ligos suteiktą konsultaciją.