Naujienos

KVIEČIAME BŪSIMAS IR ESAMAS MAMAS Į NEMOKAMUS UŽSIĖMIMUS!

2023 10 02

Primename, kad nuo 2023 m. birželio 1 d. Šeškinės poliklinikoje vykdomas projektas „Nėščiųjų sveikatos stiprinimo programa“, finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis.

Projektas tęsis iki 2023 m. lapkričio 30 d. Visi užsiėmimai yra nemokami.

Kas gali dalyvauti?

  • Paskaitose gali dalyvauti VISI besidomintieji moters ir vaiko sveikata, nesvarbu, ar jie prisiregistravę prie Šeškinės poliklinikos. Registracijos nuoroda į SPALIO mėn. užsiėmimus:  https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1533737886/
  • Praktiniuose muzikos terapijos ir mankštų užsiėmimuose gali dalyvauti VISOS besilaukiančios moterys, nepaisant, ar yra prisiregistravusios prie Šeškinės poliklinikos. Registracijos nuoroda į SPALIO mėn. užsiėmimus:  https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1533737886/
  • Burnos higienisto konsultacijos – TIK Šeškinės poliklinikos pacientėms. Registracija el. paštu: projektas@poliklinika.lt, nurodyti savo vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį.

Projekto komanda: gydytojas akušeris ginekologas, akušeris, burnos higienistas, muzikos terapeutas, kineziterapeutas.

Daugiau informacijos apie vykdomą projektą: https://www.poliklinika.lt/nesciosioms/

 


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.