KVIEČIAME Į KONFERENCIJĄ

2024 03 25

Šeškinės poliklinikoje baigiamas įgyvendinti 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo projektas „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas“. Kovo 27 d. projekto planuotus lūkesčius ir pasiektus rezultatus apžvelgsime baigiamojoje konferencijoje.

Šio projekto tikslas – profesionalų priežiūra, informavimas ir parama besilaukiančioms mamoms nėštumo metu, pagimdžius ir kol vaikui sukaks 2 metai. Į projektą buvo įtrauktos jaunos arba vyresnio amžiaus pirmąjį nėštumą išgyvenančios moterys, kurioms trūko patirties ir pagalbos išgyvenant nėštumo iššūkius, o vėliau ir auginant vaikutį.

Baigiamo projekto eigą, pasitelktas priemones, naudą jo dalyvių sveikatai ir gerovei viešame renginyje pristatys projekto vadovė Šeškinės poliklinikos gydytoja akušerė ginekologė Vilma Vasjanova. O kvalifikuotos lektorės – gydytoja akušerė ginekologė Viktorija Navickienė ir sveikatos edukologė, „Mano šeimos akademijos“ įkūrėja Zita Norkūnienė besilaukiančias moteris supažindins su aktualia informacija apie gimdymą, jo eigą, naujagimio priežiūrą, žindymą, ligų profilaktiką, aptars rūpimas problemas, atsakys į klausimus.

Kviečiame dalyvauti nėščiąsias, jų šeimos narius, pagalba vaikučio besilaukiančioms šeimoms besidominčius asmenis.

Renginio data – kovo 27 d. 15 val.

Renginio vieta – Šeškinės poliklinika (285 salė), Šeškinės g. 24, Vilnius.