Naujienos

MALONIAI PAAIŠKINO, DAVĖ PATARIMŲ

2023 12 08

Šią savaitę pacientai taip pat dėkojo Šeškinės poliklinikos darbuotojams.

Julija dėkoja šeimos gydytojai Nijolei Urbonienei už puikų darbą.

Edgaras sako ačiū burnos higienistei Simonai Rusteikaitei „už puikiai atliktą burnos higieną. Gydytoja - savo srities specialistė ir žmogus, mylintis savo darbą. Labai švelniai bei kruopščiai atliko procedūrą, labai maloniai ir išsamiai viską paaiškino, davė patarimų.“

Liudmila jaučiasi dėkinga poliklinikos mobiliajai slaugos komandai.

Irena taip pat sako ačiū mobiliajai slaugos komandai „už gerą ir nuoširdų sūnaus slaugymą“.

Lina nuoširdžiai dėkoja šeimos gydytojai Daivai Žilinskienei ir slaugytojai Gražinai Stelmokienei, kuri „visada supranta, padeda, skiria vaistus, pagaili“, gydytojai akušerei ginekologei Natalijai Kulikauskei ir su ja dirbančiai akušerei – „kad suprato, išgirdo, padėjo“, gydytojai urologei Nadjai Gircis Satyro – „ji labai atidi, nuoširdi, girdinti ir matanti“, gydytojai odontologei Austėjai Žeromskaitei ir odontologo padėjėjai Ingridai Žentelienei, kuri „neapsakomo gerumo, švelnumo žmogus“, taip pat ir Registratūros darbuotojams, nes jie „visada atskambina, užrašo, supranta“.

Dėkojame kolegoms ir mes.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.