ŠVENČIAME PROFESINĘ ŠVENTĘ

2023 04 27

Mieli kolegos,

ir vėl pavasaris mums dovanoja profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną.

Jokiai kitai profesijai neduota tokia kilni misija – saugoti žmogaus prigimtį, teikti viltį ir norą gyventi. Jokia kita profesija nepuoselėja gyvybės nuo pirmos iki pat paskutinės buvimo Žemėje minutės. Ir jokios kitos profesijos atstovai neturi tokios stebuklingos galios pamažinti žmogaus skausmą ar nerimą vien savo šypsena ir gerumu.

Didžiuokimės savo pasirinkimu! Tegul mūsų pasiaukojimas ir atjauta žmogui niekada neišblėsta. Tegul dovanotas gerumas grįžta šimteriopai ne tik pacientų gerėjančia sveikata, bet ir pagarba, ir nuoširdžiomis padėkomis. Ir ne tik šventės dieną...

Sveikatos ir stiprybės mums visiems, mūsų šeimoms ir artimiesiems. Ačiū už susitelkimą, už komandinę dvasią, padedančią įveikti visus profesinius iššūkius.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais ir didele pagarba

Dr. Daiva Kanopienė, Šeškinės poliklinikos direktorė