MUMS BUVO LAIMĖ DIRBTI KARTU

2023 08 21

Šiandien Šeškinės poliklinikos kolektyvas susirinko prisiminti penkerių metų praleistų kartu vadovaujant direktorei dr. Daivai Kanopienei.

Racionaliai pamatuojami pokyčiai poliklinikoje, tokie kaip įsibėgėjantys patalpų renovacijos projektai, naujos medicininės įrangos įsigijimas, nuolatinis pacientų skaičiaus augimas persipynė su kartu išgyventomis emocijomis:

“Čia tapo gera dirbti”

“Nuolat jautėme nuoširdų norą padaryti daugiau ir geriau”

“Žmogus, kuris nori, gali ir geba padaryti daug”

“Jautėme žmogiškumą ir pagarbą kiekvienam”

“Tapome komanda, išmokome bendradarbiauti”

“Pokyčiai poliklinikoje įgavo milžinišką pagreitį”

“Mus lydėjo penkeri metai nuolatinio augimo”

“Pagaliau poliklinika turi aiškią kryptį ir dideles ambicijas”

Tokie ir dar gausybė jaukių prisiminimų bei šiltų žodžių skambėjo išleistuvių renginyje.

Linkime direktorei Daivai Kanopienei stiprybės, sveikatos, tikėti savimi ir šypsotis priimant pokyčius ir iššūkius naujame karjeros etape.