MUMS RŪPI JŪSŲ SVEIKATA

2023 10 25

Esame už į pacientą orientuotų gydymo įstaigų plėtrą, todėl dalijamės Jaunųjų gydytojų asociacijos su partneriais įgyvendintos iniciatyvos informacine medžiaga.

Viena iš iniciatyvos siekiamybių – sveikatos priežiūros paslaugomis patenkintas, savo teises ir pareigas žinantis pacientas, geriau suvokiantis, kaip veikia gydymo įstaiga ir kaip veikti joje gali pats.

Kai žinai, kaip pasiruošti vizitui pas gydytoją, iš jo gausi didesnę naudą. Jeigu nenumosi ranka į emocinio stabilumo poreikius, džiaugsies geresniais darbo ir asmeniniais santykiais. O kur dar fizinio aktyvumo nauda!

Geresnę savęs versiją galime pradėti kurti jau šiandien.