NĖŠČIŲJŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA

2023 06 01

Šeškinės poliklinikoje nuo 2023 m. birželio 1 d. iki lapkričio 30 d. vykdomas projektas „Nėščiųjų sveikatos stiprinimo programa“. Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis.

Projekto tikslas – inicijuoti ir įgyvendinti besilaukiančių moterų sveikos gyvensenos įgūdžius skatinančią prevencinę programą diegiant nuo žalojančios elgsenos apsaugančias veiklas.

Projekto metu bus siekiama besilaukiančioms moterims suteikti reikalingą pagalbą, informaciją ir konsultacijas, formuoti įgūdžius, siekiant paskatinti sveiką  gyvenimo būdą ir užtikrinti burnos ligų prevenciją. Projekto „Nėščiųjų sveikatos stiprinimo programos“ metu teikiamos paslaugos yra nemokamos.

Numatomos projekto veiklos:

• Informaciniai renginiai (paskaitos) apie sveiką gyvenseną, burnos ligų prevenciją nėštumo metu ir praktiniai fizinio aktyvumo bei muzikos terapijos užsiėmimai Šeškinės poliklinikoje.
  • Informacinių straipsnių, mokomųjų vaizdo klipų apie sveikatos problemų prevenciją ir sveikos gyvensenos svarbą nėštumo metu rengimas.
  • Šeškinės poliklinikos besilaukiančių pacienčių burnos ertmės būklės įvertinimas (burnos higienistų individualios konsultacijos), rekomendacijos ir analizė naudojant mokomąsias vaizdines priemones.

Daugiau informacijos apie projektą teikiama: el. paštu projektas@poliklinika.lt arba telefonu +370 690 16 558.