Naujienos

PACIENTAI RENKASI PATYS

2020 08 20

Šeškinės poliklinika, atsižvelgdama į šalies aktualijas ir pacientų lūkesčius gyvai lankytis gydymo įstaigoje ir tiesiogiai bendrauti su medikais, ženkliai padidino tiesioginių gydytojų konsultacijų skaičių.

Šeimos (vaikų ligų) gydytojų tiesioginių konsultacijų skaičius jau artėja prie 80 proc. suteiktų konsultacijų, o gydytojų specialistų – pasiekė 100 proc.

Teikdami vis daugiau tiesioginių konsultacijų, mes, be jokios abejonės, įvertiname bendrą epideminę situaciją Lietuvoje, kaip ir anksčiau, daug dėmesio skiriame pacientų ir darbuotojų saugumui, nuosekliai rūpinamės tinkamomis sanitarijos sąlygomis.

Ir į tiesiogines, ir į nuotolines gydytojų konsultacijas registruotis galima internetu https://e.poliklinika.lt/ arba tel. 8 5 250 2000.

Žinoma, yra pacientų, kuriems nesinori ir net visiškai nebūtina lankytis poliklinikoje. Jeigu reikia, kad būtų išrašytas el. receptas, paskirti tyrimai, ar kyla poreikis tiesiog pasitarti kokiu nors su sveikata susijusiu klausimu, kai kurie žmonės linkę rinktis nuotolinę konsultaciją. Ir čia labai padeda Skambučių centro operatoriai: su jais galima išsamiai aptarti situaciją – ir bus pasiūlytas optimalus sprendimas.

Skambučiai tel. 8 5 250 2000 fiksuojami. Labai nerimauti nevertėtų net tada, jei nepavyksta prisiskambinti iš karto – vėliausiai per 24 val. mes atskambinsime. Kita vertus, ir skambinantieji turėtų būti dėmesingesni ir įvykdyti visus atsakiklio nurodymus: nenumesti ragelio neišklausius viso teksto, būtinai paspausti 1, 2, 3 arba 4. Tik tokiu atveju skambutis bus užfiksuotas, numeris išsaugotas ir mes turėsime galimybę pacientui padėti.