PADĖKOKIME MEDIKAMS – ŠYPSENA IR NUOŠIRDŽIU „AČIŪ“

2024 03 22

Šaunieji Šeškinės poliklinikos medikai nuolatos sulaukia padėkų iš savo pacientų. Padėkas renkame ir periodiškai supažindiname su jomis savo bendruomenę.

Artėjant Lietuvos medicinos darbuotojų dienai, džiugiai prisidedame prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir portalo lrytas.lt projekto „Ačiū medikams!” ir kviečiame rašyti padėkas tiems, kurių kasdienis darbas padeda mums visiems būti sveikesniems.

Iki balandžio 20-osios padėkoti savo mylimiausiems medicinos darbuotojams galite paspaudę nuorodą: https://projektas.lrytas.lt/aciu-medikams-2024/

O balandžio 30 dieną bus skelbiami daugiausia padėkų sulaukę medicinos darbuotojai, kurie bus pagerbti Sveikatos apsaugos ministerijos rengiamuose Lietuvos nusipelniusių medikų apdovanojimuose.

Prisidėkite ir jūs prie šios gražios iniciatyvos. Ir tegul nuoširdūs žodžiai virsta šypsena mediko veide!