POLIKLINIKOS PACIENTAMS – PAŽANGI GYDYMO SISTEMA

2023 07 31

Kviečiame išmėginti dinaminę giliųjų bangų terapiją pažangia „StimaWELL“sistema.

Poliklinikos įsigytos naujos „StimaWELL“ įrangos išskirtinumas - kompleksinis elektros bangų srautas, per stimuliacijos kilimėlį pasiekiantis giliausius raumenų sluoksnius. 12 kanalų elektrostimuliacijos sistema padeda gydant įvairias ūmias ir lėtines nugaros ligas, tinka ir jų profilaktikai. Terapijos metu stimuliuojama ir masažuojama visa nugaros zona nuo kaklo iki uodegikaulio. Tokios plačios nugaros zonos stimuliavimas labai efektyvus, be to, kilimėlis suteikia ir terminio gydymo poveikį (įkaista iki 40 laipsnių).

Kombinuota terapija vienu metu šildo, masažuoja ir stimuliuoja. Giliųjų bangų veikiamoje vietoje jaučiamas malonumas, o ne dirginimas. Pacientų teigimu, po procedūros apima „atsipalaidavusios ir lengvos nugaros pojūtis“.

„StimaWELL“ sistema efektyvi:

• gydant visos nugaros skausmus,
  • atpalaiduojant nugaros raumenų įtampą, mažinant nuovargį,
  • šalinant tarpslankstelinio disko pažeidimų sukeltus simptomus.

Procedūros kaina – 8,28 euro. Trukmė 20 min. Rekomenduojamas kursas – 5 procedūros.

Būtina išankstinė registracija tel. 8 5 250 2000 arba atėjus į poliklinikos Fizinės medicinos ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos registratūrą. Gydytojo siuntimas nereikalingas.