RENKAME TAUTOS GYDYTOJĄ

2023 12 11

Prasmingas ir svarbus medikų darbas turi būti įvertintas. Norint palaikyti ir pagerbti savo profesijai labiausiai atsidavusius šalies medicinos darbuotojus ir įstaigas, naujienų portale „Delfi“ ir šiemet skelbiami Tautos gydytojo rinkimai.

Surinkę daugiausia Lietuvos gyventojų bei komisijos balsų atskirose nominacijų kategorijose medikai bus pripažinti tautos gydytojais.

Kviečiame registruoti mylimiausius gydytojus ir slaugytojus, dirbančius mūsų įstaigoje, ir už juos atiduoti savo balsus. Tarp nominuotų medicinos įstaigų jau yra Šeškinės poliklinika – tikimės, nepamiršite jos.

Kassavaitinis padėkų skyrelis rodo: daugelis mūsų darbuotojų pacientų mylimi ir vertinami. Būsime laimingi, jei rasite už ką parodyti mums dėmesį ir per rinkimus.

Balsuoti galite čia: https://tautosgydytojas2023.delfi.lt/