SAUGODAMI KITUS, ESAME IR PATYS SAUGESNI!

2023 06 12

Šeškinės poliklinikos gydytojai sunerimę: pastaruoju metu plinta pavojingos infekcijos, daugėja vėjaraupiais, skarlatina, adenovirusais sergančių pacientų.

Vienos infekcijos kontroliuojamos skiepais, kitos – higienos priemonėmis, tačiau visų jų plitimą gali sumažinti kiekvieno iš mūsų sąmoningumas. Todėl prašome pacientų, kuriems pasireiškia infekcinei ligai būdingi simptomai, t. y. karščiavimas, bėrimai, dėl medicininės pagalbos pirmiausia susisiekti su Skambučių centru tel. +370 5 250 2000, pas mus vykti tik su poliklinikos darbuotojo leidimu, likti namuose visą rekomenduojamą laiką ir paisyti visų kitų gydytojo nurodymų.

Būdami sąmoningi, neatimsite galimybės gydytojams ir slaugytojams pasirūpinti ne tik Jumis, bet ir kitais savo pacientais, apsaugosite medikus ir į polikliniką atėjusius kitus žmones nuo dar vienos sunkios ligos. Juk tarp netikėtai „apdovanotų“ infekcija kitąkart galite būti ir jūs arba jūsų artimasis.