ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA: IŠMANI VADYBA PALENGVINO ŠEIMOS GYDYTOJŲ KASDIENYBĘ

2023 02 03

„Einame modernios šeimos medicinos plėtros keliu“, sako Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanopienė, pristatydama, kokias naujoves įgyvendina jos vadovaujamas kolektyvas.

Vienoje didžiausių sostinės sveikatos priežiūros įstaigų, prie kurios prisiregistravęs beveik 81 tūkstantis vilniečių, pacientus džiugina šiuolaikiški Šeimos medicinos ir Odontologijos skyriai. „Pas jus gražu it privačiame centre“, – giria pacientai. O įstaigos vadovybei atsipalaiduoti neleidžia ne tik nuolatinis siekis gerinti paslaugų kokybę ir prieinamumą, bet ir pastangos nuo šeimos gydytojo pečių nuimti papildomas, nuo tiesioginio darbo atitolinančias funkcijas.

Visą straipsnį skaitykite „Lietuvos sveikatoje“: