SKIRKITE 1,2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKAI

2021 03 30

Mielieji,

dėkojame už supratimą ir parodytą dėmesį skiriant Šeškinės poliklinikai 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.

Jūsų dėka 2020 metais papildomai gavome 1216,32 Eur. Ši suma buvo panaudota darbuotojų kvalifikacijai tobulinti.

Kviečiame ir 2021-aisiais skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šeškinės poliklinikai. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet Jūsų parama padės įgyvendinti visos bendruomenės – pacientų ir darbuotojų – išreikštus lūkesčius. O Jūs žinosite, kad nors maža dalimi prisidėjote prie progreso poliklinikoje.

Pasirinkdami tokį paramos teikimo būdą, Jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų.

Nusprendus 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio skirti poliklinikai, Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) Jums tereikia užpildyti prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjui (FR0512), nurodant paramos gavėją – viešąją įstaigą Šeškinės polikliniką (įmonės kodas 124245660).

Visų poliklinikos darbuotojų ir pacientų vardu iš anksto dėkojame Jums už suteiktą paramą ir bendradarbiavimą.