SU JŪSŲ ŠVENTE, MIELIEJI KOLEGOS!

2021 05 12

Šiandien minime Tarptautinę slaugytojų dieną. Ir atsigręžiame į medikus, kurių indėlis teikiant pagalbą pacientams be galo svarbus ir reikalingas, nors kartais lieka tarsi „už kadro“.

O slaugytojai visada būna arčiausiai sergančio žmogaus. Tikras menas yra užmegzti ryšį su pacientu, menas laiku pasakyti raminantį žodį, žvilgsniu ar prisilietimu žmogui parodyti, kad juo bus pasirūpinta. Tikras menas su kiekvienu rasti bendrą kalbą ir savo žinias paversti gerumu ir meile. Jei nemyli žmogaus – šito darbo dirbti tiesiog negali. Jei nori jį dirbti gerai, dar reikia pasiaukojimo, atsparumo ir begalinės tvirtybės.

Mielieji kolegos, sveikiname Jus su švente ir linkime nesustoti, eiti tik pirmyn, įgyvendinti savo tikslus ir tvirtai tikėti savo darbo prasmingumu. Dėkojame už ištikimybę profesijai, kasdienį triūsą ir sąžiningumą, neišsenkančias gerumo atsargas. Jūsų darbas juk įprasminamas kiekvieną dieną kiekvieno pagalbą gavusio žmogaus šypsena, palengvėjusia eisena, ramesniu miegu. Būkite sveiki, būkite laimingi – ir tegul lydi Jus dėkingumo kupini pacientų žvilgsniai.

Gražios Jums pavasariškos šventės!