Svarbi informacija dėl skiepų

2020 03 22

Planiniai skiepai Šeškinės poliklinikoje atliekami vieną dieną per savaitę – trečiadienį. Vaikų, kurie kviečiami skiepytis, tėvai sulauks apylinkės gydytojo ar slaugytojo skambučio.

Paskirtą dieną skiepams pakviesti pacientai įleidžiami pro II poliklinikos korpuso (Vaikų poliklinikos) Budėtojų postą. Vaiką turi lydėti vienas žmogus.

Prieš atvykstant skiepytis, vaikų tėveliai turėtų labai atsakingai atsakyti į kelis klausimus:

• Ar per pastarąsias 2 savaites nebuvote užsienyje?
  • Ar neturėjote sąlyčio su asmeniu, kuris per pastarąsias 2 savaites grįžo iš užsienio?
  • Ar per pastarąsias 2 savaites nekontaktavote su žmogumi, sergančiu COVID-19?
  • Ar šiuo metu esate sveiki?

Suaugusius pacientus planuojame skiepyti nuo kitos savaitės. Sekite informaciją mūsų poliklinikos svetainėje ir feisbuko paskyroje.

Būkime atsakingi ir pilietiški. Nuo to priklauso visų mūsų sveikata!