TEGUL ŠVENTĖS UŽSUKA Į KIEKVIENO NAMUS

2023 12 22

Dauguma mūsų jau pasipuošė eglutes, supirko ir supakavo dovanas. Visos kertės kvepia mandarinais ir žiemiškais gardėsiais. Šventinė nuotaika šildo širdis!

Su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais sveikiname Šeškinės poliklinikos bendruomenę – darbuotojus, pacientus, jų šeimas ir artimuosius. Kolektyvui dėkojame už susitelkimą ir atsidavimą bendram tikslui, už didelį norą padaryti daugiau ir geriau.

Pacientams esame dėkingi už tai, kad jie yra su mumis, kad pasitiki ir eina kartu. Žinome, kartais su mumis nelengva!

Tikėkime žmonių gerumu, norų išsipildymu, ateinančių metų laime ir sėkme. Visiems jaukių ir sveikų švenčių.