„TRANSFORM“: UŽ INOVATYVIĄ IR PAŽANGIĄ LIETUVOS SVEIKATOS SISTEMĄ

2023 08 03

Jaunųjų gydytojų asociacija 2023 m. rugsėjo 22–23 d. kviečia dalyvauti jau septintąjį kartą vyksiančiame viename didžiausių Lietuvos sveikatos sistemos dalyvių metų renginių - forume TRANSFORM.

TRANSFORM 7.0 bus kalbama apie:

• sveikatos raštingumo diegimą ir svarbą;
  • paciento, mediko, valstybės atsakomybę už sveikatos užtikrinimą ir sveikatos priežiūrą;
  • į žmogų orientuotą sveikatos sistemą, kurioje svarbi paciento ir mediko gerovė;
  • tarpinstitucinio bendradarbiavimo ir skaidrumo sveikatos sistemoje svarbą;
  • inovacijas, personalizuotą mediciną;
  • organizacinės kultūros sveikatos priežiūros įstaigose kūrimą.

Renginio dalyviai turės galimybę išgirsti paskaitas ir diskusijas bei sudalyvauti praktinėse ir asmenybės dirbtuvėse su geriausiais savo srities ekspertais. Praktinių dirbtuvių metu bus mokoma projektų valdymo, skaitmeninės higienos, darbo komandose, į pacientą orientuoto gydymo vaistais ypatumų, o asmenybės dirbtuvėse – ko reikia sveikai mitybai, geram miegui, efektyviam viešajam kalbėjimui ir kaip geriau pažinti save. Be to, renginio metu dalyvių lauks pietūs ir kava (arbata) bei užkandžiai pertraukų metu.

Išklausius abiejų dienų programą bus suteikiamas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.

Minint Vilniaus 700 metų jubiliejų šiemet renginys pirmą kartą vyks sostinės erdvėje „Kablys + Kultūra“.