Akcijos taisyklės

Akcijos „Rekomenduoju Šeškinės polikliniką“ programos taisyklės:

 1. Pasiūlymas galioja 2024 m. sausio 15–birželio 30 d., jį rasite prisijungę prie savo paskyros e.poliklinika.lt.
 2. Jei esate Šeškinės poliklinikos pacientas, galite rekomenduoti draugui ar giminaičiui taip pat tapti Šeškinės poliklinikos pacientu. Ši rekomendacija suteiks Jums (toliau – Ambasadoriui) ir Jūsų rekomenduojamam asmeniui (toliau – Naujam pacientui) galimybę pasidaryti nemokamus vitamino D bei jonizuoto kalcio tyrimus.
 3. Ambasadorius turi būti išreiškęs sutikimą, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi šios akcijos tikslu.
 4. Pasiūlymas galioja, jei Ambasadorius yra Šeškinės poliklinikos pacientas vienus metus ar ilgiau.
 5. Naujas pacientas turi būti neregistruotas Šeškinės poliklinikoje dabar ir nebuvęs Šeškinės poliklinikos registruotu pacientu vienus kalendorinius metus.
 6. Nemokamus vitamino D bei jonizuoto kalcio tyrimus Jūs ir rekomenduojamas asmuo gausite tik kai Naujas pacientas prisiregistruos prie poliklinikos, patvirtins, kad sutinka su akcijos taisyklėmis ir privatumo politika, duos sutikimą tvarkyti asmens duomenis, nurodys Ambasadoriaus el. pašto adresą ir išbus Šeškinės poliklinikos pacientu 30 kalendorinių dienų.
 7. Jeigu Naujas pacientas išsiregistruoja iš poliklinikos anksčiau nei per 30 kalendorinių dienų, rekomendacija sustabdoma ir nei Ambasadorius, nei Naujas pacientas negauna anksčiau minėtų nemokamų tyrimų.
 8. Kai Naujas pacientas po registracijos Šeškinės poliklinikoje išbūna 30 kalendorinių dienų, tiek akcijos Ambasadorius, tiek Naujas pacientas gauna pranešimus, kad gali atvykti į Šeškinės polikliniką nemokamiems vitamino D bei jonizuoto kalcio tyrimams. Kvietimai siunčiami paskyrose nurodyto el. pašto adresais.
 9. Viskas, ko Jums reikia gavus žinutę, tai būti registruotam Šeškinės poliklinikos pacientui ir atvykti į Šeškinės poliklinikos laboratoriją 3 aukšte su asmens dokumentu.
 10. Tyrimų rezultatus per savaitę rasite savo paskyroje e.poliklinika.lt, skiltyje „Mano sveikata“. Jei tyrimo rezultatuose pamatysite nuokrypius, registruokitės į šeimos gydytojo nuotolinę konsultaciją.
 11. Neatvykus į laboratoriją per 6 mėnesius nuo laiško, informuojančio apie Jums priklausantį nemokama tyrimą gavimo datos, galimybė atlikti nemokamą tyrimą anuliuojama.
 12. Ambasadorius gali rekomenduoti neribotą skaičių Naujų pacientų ir atlikti neribotą kiekį tyrimų. Nemokamus tyrimus galės pasidaryti tik asmenys, kurie dalyvauja programoje. Kitam asmeniui tyrimas negali būti perleidžiamas.
 13. Rekomendacijų programos taisyklės ir sąlygos gali būti keičiamos vienašališkai, prieš tai informavus visus programos dalyvius ir suteikus galimybę per numatytą laiką įvykdyti sąlygas.
BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.