Rekomenduok draugui

Rekomenduokite Šeškinės polikliniką ir gaukite vitamino D 25-OH ir jonizuoto kalcio (Ca++) koncentracijos nustatymo tyrimus sau ir rekomenduojamam asmeniui NEMOKAMAI

Vitamino D tyrimas tampa vis populiaresnis ir ne veltui – daugėja mokslinių duomenų, patvirtinančių jo svarbą imuninės sistemos veikloje, dalyvavimą imuninės sistemos kovoje su virusais. Vitaminas D taip pat padeda palaikyti normalią kaulų, raumenų būklę, atsakingas už gerą nuotaiką.

Kodėl svarbu kartais pasitikrinti vitamino D koncentraciją?

Daugumai pacientų žinoma, kad mūsų klimato zonoje, trūkstant saulės, vitamino D gali trūkti, todėl žiemos metu jie vartoja maisto papildus. Tačiau čia iškyla grėsmė vitamino D suvartoti per daug. Dėl vitamino D pertekliaus didėja kalcio koncentracija kraujyje, vystosi kraujagyslių sienelių ir audinių kalcifikacija, sukelianti širdies, kraujagyslių ir inkstų pažeidimus.

O kodėl svarbus Jonizuoto kalcio tyrimas?

Kiek mažiau populiarus yra Jonizuoto kalcio tyrimas, tačiau atliekant vitamino D tyrimą, svarbu įvertinti ir šį parametrą. Jonizuoto kalcio koncentracija parodo, kaip organizmas geba įsisavinti vitaminą D ir padeda užkirsti kelią hiperkalcemijai.  

Šeškinės polikliniką siūlo šiuos abu tyrimus atlikti vienu metu ir NEMOKAMAI

Abu tyrimai nėra pigūs, todėl norint juos atlikti nemokamai, teks truputį „padirbėti“.

Jei esate lojalus Šeškinės poliklinikos pacientas (esate registruotas poliklinikoje metus ar daugiau),

rekomenduokite draugui ar šeimos nariui tapti Šeškinės poliklinikos pacientu ir gausite NEMOKAMĄ vitamino D bei jonizuoto kalcio tyrimą sau ir rekomenduotam asmeniui.

Kaip dalyvauti akcijoje „Rekomenduoju Šeškinės polikliniką“

Jei esate Šeškinės poliklinikos pacientas metus ar ilgiau, prisijunkite prie savo paskyros e.poliklinika.lt, pagrindiniame lange rasite nuorodą „Noriu nemokamo tyrimo“. Sekite nurodymus ką daryti toliau. Kai jūsų pasiūlytas asmuo užsiregistruos Šeškinės poliklinikoje ir nurodys, kad jūs jį rekomendavote, po mėnesio jūs paskyroje nurodytu el. pašto adresu gausite pasiūlymą atvykti atlikti vitamino D 25-OH ir jonizuoto kalcio (Ca++) koncentracijos nustatymo tyrimus.

Daugiau informacijos apie akciją ir akcijos taisykles rasite čia.

BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.